IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 738
  • 510
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 24
Здравейте,
Аз имам няколко въпроса:
- повлиява ли се окосмяване в резултат на хормонални проблеми (поликистозни яйчници)?
- може ли да се ползва при бременност и кърмене?
- и на лицето ли трябва да се избръснат космите преди третиране?
- с какво може и с какво не бива да се маже кожата преди и след процедура (лосиони, кремове, натурални масла, бебешка пудра)?
Много ще се радвам да спечеля уреда!

# 271
  • Мнения: 1
Здравейте! Интересувам се какъв е ефекта при хора с хормонални проблеми?

# 272
  • Мнения: 1
Здравейте, д-р Павлова! Мен ме интересуват няколко неща! Какъв ефект ще има върху по-светла и чувствителна кожа и като цяло безвреден ли е за употреба от всеки? Възможно ли да се използва и за по-деликатни зони, а също и за интимните такива?  Колко траен е ефекта и приблизително колко процедури са нужни и през какъв интервал от време могат да се правят? Може ли уредът да се изпозва и от мъже? Благодаря предварително за отговора!

# 273
  • София
  • Мнения: 39 827
Д-р Павлова,може ли уредът да се използва от момиченце на 7 год., което има много сериозен проблем с окосмяването и съответно, след тръгването и на училище най-вероятно това ще се превърне в сериозен комплекс? Има ли методът рискове и какви са те?
Моята дъщеря е на 13г и аз се интересувах от минималната възраст.

Д-р Павлова, искам да разбера уредът може ли да се използва и от младежи, чийто окосмяване е доста по- голямо и косъмът е по- твърд? Ще бъдат ли нужни повече процедури за да се постигне желания ефект или никога не могат да се постигнат резултати като при жените?
"Здравейте,

Приетата минималната възраст да започне IPL епилация е 14 години т.е. да е започнал менструалния цикъл при момичета. Космените фоликули продължават да се развиват през пубертета,оформят се вторични полови белези. Започването на ранна възраст на IPL обезкосмяването е неефективно, защото продължават развитието си космените фоликули.

Поздрави,
Д-р Павлова
"

Моята щерка е с бяла кожа и тъмно окосмение. В 1ви клас искаше да ѝ бръсна краката. Едвам я удържах да не хване бръснача. От две години използва епилатор.

# 274
  • Мнения: 2
Здравейте!

Може ли фотоепилатора да се използва от момчета/мъже/? Синът ми е на 18г. и е доста окосмен.

# 275
  • Мнения: 111
В определен период от време сменя ли се нещо от фотоепилатора?

# 276
  • Мнения: 3
Здравейте д-р Павлова,
Искам да попитам през какъв интервал се правят процедурите, има ли проблем да бъде излагано обработеното място на пряка слънчева светлина Simple Smile

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 270
Здравейте! И мен ме интересува въпроса за излагането на третираните зони на слънце, както и за възможни прояви на странични ефекти при употреба на технологията - напр. пигментни петна и др.
Благодаря  bouquet

# 278
  • Там Някъде
  • Мнения: 54
Здравейте, доктор Павлова,доколкото разбрах уреда работи с лампа-след колко процедури се налага смяна ?Или се купува нов уред..

Здравейте, Eved,
Живота на  лампата е 40000 светвания, като след това тя не може да бъде сменена и се налага закупуването на нов уред.
Поздрави,
Д-р Елмира Павлова
Това нов модел ли е с толкова малко импулси, не са ли по 100 000 и нагоре импулсите на уредите които предлагате?
Аз имам уреда с приставка за лицето-SC2003/00, с 100 000, е не е това което очаквах, но все пак има ефект. За лице така и не го ползвах. Имам 14 процедури от закупуването на уреда 11.2013г., спазвала съм всички изисквания за ползване, през две седмици, почистване на прозорчето, дори и да няма нужда, /ако космите са старателно обръснати, то не се цапа/, разчертаване на краката с бял молив, доста досадна и тегава манипулация, но иначе се забравя къде се минава и къде не.
Процедурите са напълно безболезнени, само на места, когато уреда загрее се получава леко парване, но не е като обикновената болезнена епилация, неудобно е това че с едно зареждане се генерират най-много 370 импулса, с което няма как да се премахнат космите от  ръце, крака, интим и подмишници, а и трябва да се чака 1.30ч. за ново зареждане и да се продължи святкането. В началото малко ми беше неудобно бръсненето, но свикнах, преди това  ползвах епилатор ...
Косми продължавам да имам, аз съм с доста светла кожа с лунички, излизат лятото от слънцето, тъмно руса коса, но имам и много светли косми.. Въпреки това космите под мишницата ми не са  светло руси, видими са и там са най-малко повлияни като че ли.. Продължавам да ги бръсна, особено сега лятото, 2 пъти в седмицата поне и вече не ползвам уреда. Космите са по-меки, по-малко са, но ги има, бавно поникват, не врастват, има ефект, но не е този който обещават и очаквах, а имено да няма и следа от косъм...Дано съм била полезна.
Подарих уреда, надявам се е по-полезен на новия притежател.

Последна редакция: сб, 16 авг 2014, 15:53 от Mallena111

# 279
  • Мнения: 1
Здравейте мен също ме интересува през какъв период от време трябва да се използва ?

# 280
  • Мнения: 1
Има ли срок на годност и гаранция?

# 281
  • Мнения: 1
Здравейте Доктор Павлова , моят въпрос е след продължителна употреба изчезва ли напълно окосмяването по тялото и лицето.

# 282
  • Мнения: 176
Здравейте, благодаря за разясненията, ще ми бъдат полезни - в момента се чудя дали да си купя уреда, или подобен.
Аз се интересувам дали може да се ползва върху участък от кожата, където преди е имало бенки/лунички, премахнати с лазер. Ако отговорът е да, колко време трябва да се изчака между двете процедури?

Последна редакция: сб, 16 авг 2014, 18:28 от Windmill

# 283
  • Мнения: 1
 Grinning Confused
Здравейте, д-р Павлова, интересува ме дали IPL епилацията премахва руси косми? Става въпрос за лице. Ако не какво бихте ми препоръчали? Благодаря Ви.

# 284
  • Мнения: 3 021
Philips, другият път си направете играта във фейсбук като искате голяма активност. Форумът няма полза от профили направени само, за да участват и после да изчезнат безследно. Някои от тях дори не четат какво пише в темата и не знаят що е то форум и как се ползва, но щом е за наградата правят профили на поразия. И съм 99% сигурна, че някой точно такъв новобранец ще спечели.

Общи условия

Активация на акаунт