"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 896
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Ако ще предлагаме имена, аз бих се спряла на Жана Бергендорф, Мариан Вълев, да речем.

 Хм...

Виктор Николаев (техен кадър от сутрешния блок), една семейна двойка Ники Илиев и Саня, Захари Бахаров,  Blush,
Зуека и Рачков Laughing,

За тези се сещам в момента, е, сещам се и за други, но тези дори са кадри на НОВА.

# 16
  • Мнения: 2 204
Четох, че дъщерята на Глория щяла да влиза...Дано не е вярно.

# 17
  • Мнения: 14 503
Четох, че дъщерята на Глория щяла да влиза...Дано не е вярно.


Няма да се очудя, понятието ВИП го разбират по странен начин продуцентите.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Водещ Ники Кънчев вероятно!
Всеки участник щял да е уникален,ми ще видим с какво е такъв!
И таен агент/наподобява "Къртицата"/-конфликтите са неизбежни!

# 19
# 20
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
няма да влиза,а щял да бъде редактор

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Цитат
Сред спряганите имена за съквартиранти са актьорът Мариан Вълев (Куката от „Под прикритие”) и дъщерята на фолк певицата Глория - Симона.

Ако Вълев влезе мисля, че ще е интересен особено след тоталната изолация на медиите, която е направил, но дъщерята на Глория....  Shocked

Не ми харесва и идеята за "'тайните агенти"'. Такова предаване вече има и не е нужно щом е успешно да превръщат всички в негово копие.

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 00:28 от eli70o0

# 22
  • Мнения: 258
Ако ще предлагаме имена, аз бих се спряла на Жана Бергендорф, Мариан Вълев, да речем.

 Хм...

Виктор Николаев (техен кадър от сутрешния блок), една семейна двойка Ники Илиев и Саня, Захари БахаровBlush,
Зуека и Рачков Laughing,

За тези се сещам в момента, е, сещам се и за други, но тези дори са кадри на НОВА.

Хич не ми се вярва тия в болд да влязат. Бахаров на няколко пъти е заявявал, че не иска животът му да е на показ, така че малко вероятно. Иначе, ако Рачков влезе ще е ...  Laughing

# 23
  • Мнения: 14 732
Не искам дъщерята на Глория,която и да е тя и колкото,и да е вип newsm78
Мариус Куркински,може би Thinking

# 24
  • Мнения: 9 228




Стартът е на 19 септември

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
http://novatv.bg/accents/view/3520/VIP-Brother-Образцов-дом--манипулациите-вече-започнаха/

# 26
  • Мнения: 4 690
Въобще не съм разбрала, че почва нов сезон .Миналата година много се забавлявах в темата с Мира и Ваня  Grinning виждам и "познати лица"   bouquet

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 17:34 от валия

# 27
  • Мнения: 11 573
Днес четох че Фики / на Тони Стораро синът/ със сигурност ще влиза.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 893
Дъщерята на Глория, сина на Тони Стораро   #Crazy #Crazy #Crazy голям ВИП, няма що.

# 29
  • IT
  • Мнения: 3 704
Фолк ВИП Shocked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт