Луната в лъвското е вече, а теста ми показва, че ще имам мъничко човече!-тема 81

  • 17 860
  • 699
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 067
ейми, разсмя ме подписа ти, хаха, ех шоколадддд Heart Eyes
  Mr. Green За съжаление ми е точно такова отношенето с шоколада  261uu Animal Pig много го обичам, ама той мене повече Laughing

# 16
  • Мнения: 1 066
Записвам се и аз. Благодаря за страхотната темичка, Азирка. Hug

Пожелавам дъжд от положителни тестчета. Hug

# 17
  • Мнения: 1 487
Цоп в супер готината темичка   bouquet Азирка
Ейми, кажи от коя аптека го купи, този тест го търся от месеци  Mr. Green
Мерита браво за хубавите резултати
Сузими направо съм готова да ти честитя, супер графика!
Витаминка как добре те разбирам - това ми е първи месец мерене и всяка сутрин изникват въпроси, защо не се качва/спада и т.н и всеки ден се успокоявам да изчакам да направя поне една пълна графика преди да се хвърлям в джаза.

# 18
  • Мнения: 1 067
Мая аптеката е в кв. Надежда ( София), ако ти е удобно като квартал ще ти обясня къде точно е  Wink

# 19
  • Мнения: 436
Леле, клко сте бързиииии....
Мерси за прекрасната тема Азирка

# 20
  • Мнения: 4 097
 Азирка, темата е страхотна!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 988
Хей, сладурки, здравейте!   love001
Честито на виделите 2 чертички! Heart Eyes
Гледам, че сте все така позитивни, весели и се забавлявате, възхищавам ви се и ви желая многооо скоро да ви връхлети буря от двучертичкови тестчета  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Хайде малко прашец за късмет докато още мога да ви ръся  Laughing!
 babydust7 babydust7 babydust7

# 22
  • Мнения: 207
Цоп и аз тук  Mr. Green
Прекрасна темичка Азирка   bouquet Дано да е на късмет и мнооого  EFP babydust7 babydust7 babydust7
maya_the_bee ББ теста го продават и в Медея-та на Пиротска (до женския пазар)  Party

# 23
  • Мнения: 1 898
Хайде и аз да цопна в новата темичка  Mr. Green 
Азирка Браво мила справила си се превъзходно  Hug Пожелавам ти много скоро да се сбъдне най-съкровенното ти желание.
Дай Боже да напълним темата с много  EFP EFP EFP
И задължително и си взимам от прашеца на нашите бремелинки  Hug
 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28

# 24
  • София
  • Мнения: 1 757
Хей Паулинка как бързо минава времето вече си 36 седмица  Hugчакамете скоро с най пухкавия финал  Heart Eyes  newsm79 newsm79 newsm28 newsm75

# 25
  • Мнения: 436
 newsm28 newsm79 newsm75
Я да си посмукна малко и аз. Поръчах си прегнакеър и Q10. Почвам да се тъпча вече и аз с добавки. Да видим дали ще има ефект!

# 26
  • Мнения: 1 487
Ейми и слънчогледа мерси момичета. Иначе преди да стана овчекупелска снаха, живеех в Надежда  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 656
❤ Azira_smile ❤ Благодаря за новата тема, страхотна е. Дано да я напълним с много  EFP
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 да си взема от прашеца.

# 28
  • Мнения: 4 696
  animal037
Паулинка, тенк ю за прашеца! newsm75 newsm75 newsm75 Как си? Приготвяш ли се вече за срещата?

# 29
  • София
  • Мнения: 522
❤ Azira_smile ❤ прекрасна тема  Hug

това ми е първи месец мерене и всяка сутрин изникват въпроси, защо не се качва/спада и т.н и всеки ден се успокоявам да изчакам да направя поне една пълна графика преди да се хвърлям в джаза.

Все едно аз съм го написала това.  Mr. Green

Явно вчера е бил всеобщ депресивен ден.

И на мен ми се случи нещо, което доста ме разстрой, но като се позамислих бързо ми мина. Ама да си споделя с вас, че да ми олекне.

Аз си чаках септември да дойде и да пуснат конкурс за работа, ама снощи ми се обажда моята менторка и казва, че правителството отрязало бюджета на центъра и няма за сега да има назначения и конкурс и ще чакаме по натам като се нормализира политиката и има ново правителство.  #Crazy
Е може ли такова нещо   #Cussing out Тия хора ми иде да ги  #2gunfire Толкова учих и с желание и си мислех, че септември ще се постарая и всичко ще дам от себе си да ме вземат за логопед  Praynig, а те им отрязали бюджета  #2gunfire
Ама търся си друга работа и си почваме опитите ние от другия месец пък дано да оправят там нещата и да пуснат конкурс.

Няма да се отчайвам. Казах си че и по зле може да е и с усмивка към новия ден.  smile3503
Пожелавам ви хубав ден и само хубави емоции.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт