Лакове за нокти-93

  • 59 925
  • 723
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 784
W'A'S'P' - Най-хубавата истинска малина за мен е OPI - Dutch tulips, но имай предвид че е неуловима за фотото. На никоя снимка в нета не е реалния цвят. Може би тук е най-близко до цвета:
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/160/2/a/opi___dutch_tulip … ation-d68daz3.jpg

# 541
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Lemy, мерси, аз както винаги не съм снимала заради лака  Laughing

Вдовичке, тази Зойка разкошно ти стои, обаче не ми се мисли каква мъка ще е свалянето  Laughing

Аз се замислям за плътно бял педикюр. Никога не съм слагала бяло на пръстите на краката, но ще пробвам. Тенденция си е в чуждтие блогове, а и както съм с тен, би трябвало да го подчертава.

Цял лак не съм хабила от ученическите ми години, изключвам базите и топ лаковете, те си вървят  Laughing

И в този ред на мисли, препоръчайте ми хубава база, която най-вече да удължава трайността на лаковете.  Hug

# 542
  • София
  • Мнения: 1 784
Лу, веднага ти похвалвам витамин бустъра на ГР. Аз хабя сигурно 4 шише вече. Освен че ми се отразява чудесно на ноктите и растат като гъби, сменям лак на 4 дни почти без забележки  Peace. Двуфазен е обаче и трябва да се друса преди нанасяне.

# 543
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Миш, този ли? Не омазнява ли плочката?  Laughing



Аз не съм особен фен на GR, но са евтини и не пречи да го пробвам  Laughing

# 544
  • Мнения: 713
какака, моряшкият маникюр е разкошен!
Аз съм скучните маникюри, но си ме запалила по лентичките, ще се разтърся.
За бял маникюр ползвам GR rich color 76 - добре нанася, но бързо се сгъстява. Шишето ми е използвано на една трета, а трябваше да го разреждам. От около месец съм с бял педикюр и много ми допада. Не го показвам, тъй като не ми се получиха снимките. По-късно ще се постарая.
На ръцете съм с корал на Флормар, но ще го сменя или с белия пясък на Перфект, или с ментовия мат на Флормар.
Скрит текст:

# 545
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Днес съм така
http://prikachi.com/images/426/7554426D.jpg
Не е перфектно, но за 1 път ползвам тези лентички, много ми е трудно да ги залепвам на дясната ръка  Mr. Green

# 546
  • Мнения: 115
Постоянно се лакирам с различни лакове (на 3-4 дена), обаче в някои се влюбвам толкова много, че просто трябва да ги снимам. ;д
Отново това лято се харесвам повече със светли цветове, този път бяло.

още снимки: http://thebloggingandthebeautiful.wordpress.com/2014/08/22/perfe … -s81-review-notd/

А след поста на kakaka искам и белия лак на Еси.  Heart Eyes

# 547
  • Мнения: X
W'A'S'P' - Най-хубавата истинска малина за мен е OPI - Dutch tulips, но имай предвид че е неуловима за фотото. На никоя снимка в нета не е реалния цвят. Може би тук е най-близко до цвета:
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/160/2/a/opi___dutch_tulip … ation-d68daz3.jpg


Миш, мерси
ще го потърся
НМ имат също подобен нюанс
ще го погледна и него

# 548
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Белият пясък на Перфект от къде мога да го намеря?

# 549
  • Мнения: 42
Дами, може ли да ми препоръчате някакъв омекотител за кожички? За да мога да си ги избутвам по-лесно, а не да ги режа. И ползвате ли някаква специална пила, или не? А олио за кожички? Ако да, може ли да ми препоръчате? Благодаря предварително. Simple Smile   bouquet  Hug

# 550
  • Мнения: 115
Ами има ги в много магазинчета за козметика, зависи откъде си.
Аз съм ги виждала и в малки, и в големи, за София и Варна със сигурност в Елитис.

# 551
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз последно си взимах на Флормар, но никак не съм доволна, казвам го само за да няма други, които да се минат

# 552
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Ами има ги в много магазинчета за козметика, зависи откъде си.
Аз съм ги виждала и в малки, и в големи, за София и Варна със сигурност в Елитис.
Ами в София-  а  в Младост някъде има ли го ? виждала съм други цветове, но точно бял колкото и да търся - не намирам. Sad

# 553
  • Мнения: 713
Ами в София-  а  в Младост някъде има ли го ? виждала съм други цветове, но точно бял колкото и да търся - не намирам. Sad
В Младост 1 на пазарчето има бял пясък. Днес си взех.

# 554
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт