27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 411
  • 254
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Ирини - дано да е временно, че се чувствам празна като градинска куха лейка...ама благодаря за подкрепата   bouquet
Току що ми се обадиха с резултата от цитонамазката и естро-нещото хормон, дето го изследвахме миналата седмица.
И да ви се похваля - PAP-а ми е 1 група от входа и 2-ра от шийката! Много се успокоих - поне онкологично няма да се занимавам с проблеми следващите 6 месеца.
А пък и хормона е в нормата за фоликулярния период...а дано пък баба Марта ме измъкне от deepресията с една "мартеничка"!
Чарминг - ко станА? Айде, че се остискахме тука... newsm78

Ооо, Леа, аз ти предрекох един скорпион, ама да видим! При мен е подобна боза - когато има фоликул в ляво, дето ми бил кистозен яйчника, цикъла ми е 24-26 дни, ову-то - много рано. И много рядко се слуцхва - до сега сме го хващали 2 пъти. Иначе все от десно има фоликули, цикъла е 32-34 дни, ову на 18-22 ден.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 272
Ланфиър, нЕма да е Скорпи. Този месец овуто ще е отляво, а там тръбата е нагъната. Спермчовците се мотаят като луди и не могат да намерят верния път Crazy....и...не става. Иначе поздравления за групата! И аз съм 1-ва Wink Нещо за депресия ли спомена? Без такива Naughty Идва 1 март, после 8 март, после Първа пролет, т.е. все поводи за усмивки и хубаво настроение Grinning Горе главата! Hug

# 32
  • Мнения: 1 205
Милички вие по-нетърпеливи от мен Mr. Green
Сега почнах да се наливам с вода в 15:30 съм при док с пълен мехур. Реших, че и нищо да не види няма да му дам да ме бърка. Naughty
Ще си чакам Hug

# 33
  • Мнения: 115
Сега почнах да се наливам с вода в 15:30 съм при док с пълен мехур.

Ама ти на коремен ехограф ли ще ходиш? Вагиналния по-ясно ще покаже (от опит) и пак нищо няма да му стане на бебето...

# 34
  • Мнения: 708
здравейте момичета,
ех каква хубава темичка и за тази седмица.Иначе аз да да ви се похваля-днес стават 6 месеца от както с моето слънце или по точно ФУФИ (както аз го наричам) минахме пед олтара-еххх беше най-хубавия ден в живота ми,после не тръгна на добре с този аборт,кисти и така наtатък ама се надявам от сега да потръгне. Иначе спретнах торта за довечера,kупих и подарък,абе ще се почерпим с една дума.Аааа и кюфтенца ще има,че то мъжлето италианче ама така да обича нашите кюфтенца:)цунки и успех на всички чакащи и праве6ти:) smile3525 stork-boy stork-girl EFP

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Аз не съм Дарето, но пак ще се включа Wink....с разсъждения около овуто, защото на мен ми наближава, 12 ден ми е днес. Та забелязах, значи, от дългия ми опит с фоликулметрии разни, че когато имам фоликул вляво, овуто ми е на 14 ден. А когато имам фоликул вдясно, овуто ми е по-късно - към 17-18 ден. Значи, не само всеки има в различен ден овулация, но и във всеки яйчник овулацията настъпва по различно време newsm78 Какво ще споделите вие като наблюдения?

Много интересно  Thinking Аз след операцията като почнах да си усещам овулацията вляво констатирах, че е винаги 14 дни преди новата менструация и циклите ми бяха редовни (по 32 дни). Последния месец не усетих нищо. Явно или е била вдясно, или е бил ановулаторен. Ако е била вдясно, значи и при мен има такова "закъснение", защото цикълът ми цъфна 6 дни по-късно от нормалното  Thinking
Но не съм се сещала, че може да има ову по различно време в двата яйчника  newsm78  Браво, Леа!

# 36
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Бимбицоооооооооооо, хай честито бе Душко!
Да сте живи и здрави и все влюбени! Любовта ви да е винаги по италиански романтична и по френски нежна!
Ей туй е за теб!


# 37
  • Мнения: 1 950
Аз писах, писах и го затрих Embarassed

Бимба, мила честит ви празник!  bouquet Много, много любов ви пожелавам и едно прекрасно малко Фуфи, в най-скоро време Laughing

Леа, ти не говори така за скорпиончето, щото една моя позната и форумка от отчетните, със сходен проблем, по-миналата година лекаря и викал, айде отивайте спокойно на море, няма как да стане работата, щото овуто е от кривата тръба, и така след 9 месеца една сладка Теодорка Laughing
А иначе, може да се помисли върху тоз казус дето постави. И най-вероятно си права, защото сега като връщам лентата назад май и при мен се е случвало така.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Бимба, честита годишнина! Много много да се обичкате и радвате един на друг още дълги години!  bouquet

# 39
  • Мнения: 708
Благодаря ви момичета,нека всичките ви пожеланиa да ви се връщат тъпкано и то съвсем скоро!!!!А иначе може ли да хвърлите едно око на графиката ми че нищо не разбирам....изобщо нямам представа кога ако изобщо я има ще е овуто,кога пак ще ми дойде....Май затова с Фуфо ще сe трудим честичко че да не пропуснем ако има нещо.... newsm78

# 40
  • Мнения: 3 154
Бимба, честита (полу)годишнина! Много любов и разбирателство ви желая!

Весела седмица, момичета!

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 15:55 от Сънчи - Пънчи

# 41
  • Мнения: 6 993
Да се обадя и аз, макар че хич не съм на кеф Confused Пожелавам ви много ползотворна седмица, любов и бебоци Simple Smile
Аз след малко пътувам от Габрово Simple Smile Времето едно хубаво тук..Слънчице...Разходихме се и купих на братовчедка ми а рождения ден дневник с катинарче...Сега се замислих,че малко малка ми се види, тя тъкмо се научи да пише...Ама нека си дращи по нещо свое пък  Whistling
Момичета, тая седмица съм я подкарала на форумно-сайтски срещи...Какво ще кажете другата седмица да си уредим и ние една? Тъкмо може да се е запролетило повече, пък току-виж и аз съм се отдепресирала baby_neutral

# 42
  • Мнения: 529
Добра идея се промъква в постингите - за срещичка.  Mr. Green Макар че аз не трябва да се обаждам много много, че другата седмица се очертава да съм в командировка.  Cry
Голдънче, не тъжи, ами се радвай - имате си двоен шанс за бебче, а току виж и любимите на всички ни близнаци.  Crazy
Аз пък ходих днес на лекар и Стаменов каза, че всичко е ОК, фоликула се е спукал, почвам утрогестан и чакам.  Praynig Макар че и аз като Леа не ги долюбвам скорпиончетата, така че няма много да се тръшкам ако не стане работата. Лошото е само, че после ще трябва да ми правят цветна снимка, а мен мнооого ме е страх. Embarassed Но ще му мисля за това като му дойде времето.
А сега ви желая много усмивки и от онези  Mr. Green "специалните" мартенички.
Бимба, честита полугодишнина.Много ми е сладко това с фуфенцето  Mr. Green, дано по-скоро си го направите. Laughing
Ео, ти защо си се вкиснала?

# 43
  • Мнения: 115
А иначе може ли да хвърлите едно око на графиката ми че нищо не разбирам....изобщо нямам представа кога ако изобщо я има ще е овуто,кога пак ще ми дойде....

Бимба
, аз не разбирам защо графиката ти почва от 11.02 като първи ден за цикъла - трябва да го "занулиш" на 19.02, когато си се оциклила. Така че днес да е 9-ти ден. А иначе графиката е съвсем нормална за момента Simple Smile Следвай вярната стратегия с повече секс и по-малко сметки и след 20-тина дни пак ще коментираме  Wink

# 44
  • Мнения: 3 376
Привет и от мен!

Какче, много се радвам за добрите новини от Стаменов Hug Ха дано да се е получило бебето Praynig Ти за скорпиончетата не се кахъри. Вий ще го направите едно таквоз хубаво човече, че от вашто скорпи по-хубаво нема да има Wink А и по мои сметки, ако сте го направили сега, то се пада чак на края на ноември, което може вече дори стрелче да иде - нали така? newsm78

Ео, що не си на кеф, бе девойко?

Бимба, честита годишнина!  bouquet Дано като за подарък за нея да сте осъществили мечтата си -  EFP

Леа, тя тръбата и да е нагъната, ти пак не я отписвай от играта! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт