27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 417
  • 254
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Какче, не се страхувай от цветната снимка. Стаменов изписва обезболяващи свещички. А и си вземи другарче за кураж. Дано не се наложи да стигаш до снимка!
Гризка, колко време остана при теб до часа на истината? Стиснала съм си палците, да знаеш!

# 46
  • Мнения: 686
Bimba, честит мини-юбилей!   bouquet 

Lea, и аз забелязах, че овулацията ми настъпва по-късно 2-3 дни, когато яйцеклетката е от десния яйчник, и съответно се променя дължината на цикъла ми.

# 47
  • Мнения: 708
мерси много lanfear имаш право,нулирах си графиката:)Просто не ми се искаше да си трия предишните дни-знам че е глупао ама като знам с колко зор я меря тая температура чак ми беше съвестно да ги изтря:)

А иначе едно голямо Мерси на сички момичета за пожеланията!!!!  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetЗдравейте момичета и от мен  bouquetДнес ми е едно пролетно настроението,сигурно защото ходих да купувам мартенички за всички LaughingВенковакак издържаш бе, мила?Айде прави кръвен тест поне,доста закъснение имаш Praynig Praynig HugБимба честита полугодишнина,да празнувате още много,много такива Heart Eyes Heart EyesЧарминг стискам силно за EFPГолдиспокойно слънце,всичко ще е наред,сигурна съм ,че stork-girl ще те посети WinkЦелувам ви всичките и ви черпя с плодчета,защото съм на диета,зарекох се,че докато направиме бебо,ще сваля гадните пет килца Joy Joy Joy

# 49
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Гризолинке откога те дебна да се появиш, хайде бързо казвай че от стиснати палци не мога да работя Wink

Весела и плодотворна седмица момичета!

За среща по принцип съм за, но ако е другата седмица пропускам, понеже съм в командировка далече далече оттук.

# 50
  • Мнения: 1 205
Да докладвам - бебе няма. Доктора ме гледа с ехо при много пълен мехур. Каза, че всичко е наред, всичко ми е както трябва, но бебе няма.
После ми взе секрет (мислеше, че е цистит заради пишкането) и тук всичко беше 6. Каза, че няма гъбички, няма инфекции, абе нищо ми няма.
Всички органи са си на мястото и няма никакви гинекологични проблеми.
Изписа ми хапчета за предизвикване на М. и ме посъветва да изследвам щитовината жлеза. Каза, че според него това закъснени заедно с моита Т както и килограмите ми (40-41кг)може да се дължат на хормонални проблеми.
За всеки случай да изследвам и кръвната захар.
Та това е от мен сори за всичко, но аз не съм загубила надежда.
Радвам, се че поне за сега съм здрава.
Стискам палци за всички вас, а аз сега отивам на невролог.

# 51
  • Мнения: 14 490
Bimba, честит мини-юбилей!   bouquet 

Lea, и аз забелязах, че овулацията ми настъпва по-късно 2-3 дни, когато яйцеклетката е от десния яйчник, и съответно се променя дължината на цикъла ми.


поздрави и от мен бимба  - нека ви става все по-хубаво- аз с моето мъжле съм по щастлива сега отколкото когато се женихме. винаги може повече и повече newsm10

аз също съм забелязала че единия месец цикъла ми е 24-26 а другия 28-30 дена.поради това сега не знам кога да си правя тест - последния ми цикъл почна на 01 февруари и сега би трябвало да ми е "късия" цикъл. приемам съвети  smile3520

# 52
  • София
  • Мнения: 2 044
 Hug HugЧарминг ConfusedНезнам какво да ти кажа ,освен,че те гушкам силно Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 2 123
Чарминг, съжалявам за това, че докторът не те е зарадвал с новинка, но пък се радвам, че си здрава и всичко на пръв поглед ти е наред. Друг път случвало ли ти се е такова закъснение? Дано ако не си бременна, цикълът ти дойде и отмине бързо, и после - с нови сили. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 14 490
charming  много сажалявам - ти вярваш ли му на доктора

# 55
  • Мнения: 3 376
Чарминг, много съжалявам, че няма новина Cry Но не тъгувай, другият месец е твой!

Гризка, колко време остана при теб до часа на истината? Стиснала съм си палците, да знаеш!
Ми не знам точно, моят цикъл не е с редовна дължина Cry Но днес вече имам признаци като за лелка!

# 56
  • Мнения: 686
charming  много сажалявам - ти вярваш ли му на доктора

charming, и аз това ти казвам - отиди при друг доктор и недей да бързаш с хапчета! може пък нещо да не е видял

# 57
  • Мнения: 708
Чарминг миличка знам че сега ти е тъжно,но все пак радвай се на това че си здрава а след като лелката отмине почвайте с нови сили-аааа и няма нищо лошо да идеш на друг лекар за второ мнение,ако ти издържат нервите де,защото аз в последнo време на 4 лекаря ходих и вече не искам да вижда дoктор пък квото ще да става. #2gunfire

# 58
  • Мнения: 33
Eй Теди, много хубави картички пращаш бе Wink Темата е много готина и дано наистина заедно с мартеничките, се появят и много бебета. Hug

# 59
  • Мнения: 1 205
Мацки вярвам на док, просто истината е една и не мога да избягам от нея.
Сега с невроложката почваме редица прегледи за да видим каква е причината за всичко това. Утре съм с нея при едндокринолог и в общи линии доста изследвания ще направим за да видим точната причина.

Общи условия

Активация на акаунт