27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 404
  • 254
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 267
Добро утро дами!
Как е настроението?
vvenkova, няма да ти честитя сега, но чакам доктора да каже "да" и тогава няма да се отървеш. Стискам палци!!! Praynig
Мен ме тресе вече треска. От утре съм отпуска и в събота ще кажем "да" официално, след доста години Simple Smile
Надявам се бебето това да е чакало и да огрее слънцето и нашта улица най-накрая Simple Smile

# 91
  • Мнения: 514
venkova искам малко от твоя късмет  newsm03  Hug

В събота излязох на пазар и се заредих с нови чаршафи, нощници, свещи....абе всичко необходимо, за да разкажа играта на половинката newsm48

# 92
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Халооооо, халооооо, халоооооо!

Аааа ша ва плющя! Правата за почерпката са много скъпи и не се предоставят! Да сме на ясно! Ей ви я почерпката!




Вени, душицо, успех при дофтора! Дано малката точица да си е намястото и да расте, за да радва всички ни!

Гризок, да ти кажа честно и моята глава днес не е мноо наред! Отдавам го на времИто! Ша са поразходя на обяд за мартенички и ще се оправя! А ти послушай Лейка, добър съвет и ти е дала с прозорчето!

# 93
  • Мнения: 686
Еллица, не се притеснявай, а се наслаждавай на тия дни! Аз сега с носталгия си спомням приготовленията за моята сватба ...

Сигурна съм че ще си най-хубавата булка и че този ден ще остане един от най-щастливите в живота ти!  ... и да пуснеш някоя снимка във форума другата седмица!

# 94
  • Мнения: 6 993
Гризи, Каки, аз вчера не бях на кеф, защото не бях спала цяла нощ и бях буквално бясна, кълбо нерви Rolling Eyes Което напоследък ми се случва често, да се ядосвам за безсмислени неща. Още повече ,че знам ,че са безсмислени, обаче знам,че съм права, а не ме слушат Laughing Иначе ми е някакво криво такова по принцип напоследък, явно най-накрая ще ми се наложи да разбера,че нещата не стават както и когато човек ги иска Rolling Eyes Продължавам обаче да вярвам,че обикновено се нареждат по най-добрия начин. Само че понякога е прекалено дълъг за нервната ми система Whistling И тъй Tired Отивам сега да видя темата за срещата  Mr. Green
Венкова, и аз ще ти стискам палци за лекаря, щом не искаш още честитки   bouquet
Еллица, аз както винаги не съм доразбрала, но е прекрасно,че ще има сватба! Mr. Green После искаме снимки, рокли торти , ала-бала Sunglasses И дано бебето ви е сватбен подарък Wink

# 95
  • София
  • Мнения: 4 272
Тедунски, нИ мЪ изплющявай, моля те! Вече го направиха вместо теб! Ходих за кафе и една мацка реши да мине през най-голявата, дълбока и мръсна локва...и...дънките  ми станаха на петна Mr. Green Много съм модерна сега Mr. Green
Ео, малка си да те треса нервата, каке, давай го по-спокойно Wink
Еллица, супер новина! Да си най-хубавата, щастлива и обичана булка и да не забравиш да ни пратиш снимчици Grinning

# 96
  • Мнения: 14 490
Хей пиленца добро утро!
Аз вече почнах с изследванията утре ще видим дали е  щитовидната жлеза.
Даренце как да кача, като ям, а ефект няма  Embarassed
ВВенкова стига се спотайвай ами идвай на отчет. Peace
Сладинката какво стана с теб?
Голди надявам се, че бебеправите усилено Hug
Хайде утре ще се кичим с мартенички Mr. Green


аз чакам ама няма - днес ще купувам тест и ще видим ама като венкова мисля че докато доктор не каже със сигурност... друг е въпросът че аз не мога да повярвам сякаш съм очаквала веднага да ми се надуе корема като забременея - голямо съм тъпо а? doh

# 97
Хубаво настроение момиченца сладки  bouquetЕто как започна деня - с една хубава новина!Vеnkova,стискам палци за потвърждението Praynig
Еллица, прекрасна сватба ти желая!
Charming, наистина трябва да се постараеш да качиш някое кило WinkАми тъпчи се със сладко, тестено, калорично и т.н. - нещо,  за което повечето момичета само си мечтаем Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 205
Вярвате ли ми, че ям, а полза никаква. Никаква.
Невроложката иска да ме праща да види да не е анорексия. Сега доста четох по темата, но основното там е, че момичетата страдат от мания да са слаби и това се превръща въъ фикс идея, а аз никога не съм пазила диети.
Според мен проблема ми е хиперфункция на щитовидната жлеза, но утре ще се види дали е това.
Та хапвам си - ефект нулев, час се дразня, че дрехите S а понякога и XS са ми големи Sick

# 99
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЙЕС, ЙЕС, ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕС ВЕНКОВЧЕ!!!!!!!! Ах, че съм щастлива....................знаех си душицо златна!!!  Хайде, повече дума няма да чуеш от мен докато и доктора не си каже тежката дума.
п.п. Ама много съм радостна!...предусещааааааааах....

# 100
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте и от мен.и при нас е много мра4но днес,но аз съм си щастлива днес и няма да унивам.
вени 4еститооооооооооооо  :bouquet:4акаме да 4уем какво е казал 4и4о доктор.
ели ,нека съботниа ден да бъде наи щастливиа за теб и незабравим.жеалая ти много щастие , лубов и едно малко существо за твои подарък  bouquet

# 101
  • Мнения: 6 993
Ео, малка си да те треса нервата, каке, давай го по-спокойно Wink
Ма моля ти се...Ако прекарам още 3 дни по 10 часа в Уни, ще мина на успокоителни Mr. Green

# 102
Здравейте и от мен,

Аз днес не съм никак приятна компания, толкова зле не съм се чувствала от доста дълго време, минавам само да Ви пожелая един много хубав ден,  изпълнен с хубави изненади,  Венковче стискам ти палци при доктора  PraynigHug

 

# 103
  • Мнения: 806
Привет сладки локумчета и тортички Mr. Green  bouquet Mr. Green
Вени, стискам палци за потвържеднието от доФтора и после те чака дъжд от честитки Mr. Green

Аз искам да ви почерпя с тортичка, че днес моята майка е рожденичка- да ми е жива и здрава и дано скоро да я направим баба-това й пожелах Grinning
                                     party023  newsm38   party023
За сега ще се трябва задоволите с тези тортички/ а после ще си опитам да вмъкна и от красотите на Тединка, защото още не съм се научила как става Embarassed/


Чарминг,[/color] радвам се за оптимизма ти.Дано всичко да е наред и скоро да имаш деветмесечно закъснение baby_neutral
Голдънче, миличко, Дай Боже тези твоите фоликулчета да те зарадват с близначета а защо не и с тризначета Mr. Green Hug Hug Hug
Гушкам ви всички и чакаме още хуууууууБавкиииии новинки Hug
Успешен ден и слънчево настроение Joy Joy Joy
PS: Ели, желая ти приказено красив и незабравим сватбен ден  bouquet

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 11:58 от Dime

# 104
  • Мнения: 2 120
Добър ден, мацки.
Аз работя като бясна, думи нямам, много изпуснах и сега съм се закопала в един текст, ма много страница, много нещо.

Бравос, Венкович. Стис палци за чичко доктор.
Ео, давай го по-философски. Ще мине трудното.
Ели, хубав сватбен ден ти желая и много щастие и късмет с любимия.
На тези, на които им е нервно наистина да отварят прозорците. От сутринта съм на отворено иначе ме подгонват лудите и се задушавам. А може и като Леичка да постъпят. Laughing
Еха, не знаех, че Голдънчето е с мъжлето от 9 години. Браво и още се обичат- А какво стана с прословутите фоликулчета? Wink


Успешен ден на всички, напук на скапаното време  

Общи условия

Активация на акаунт