27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 402
  • 254
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 708
Venkova миличка прегръщам те засга и чакам новини от доктора-охх така се зарадвах че все едно аз съм видяла.Да знаеш че с цялото си сърце се моля за теб!!!!

А иначе момичета да ви се похваля че снощната вечеря по случей полугодишнината мина добре,хапнахме,разменихме подаръците и завършихме с ... luvbed
Тая сутрин обаче като видях температура 36,1 се озъклих-че то ще остана без температура още малко,ама нормално ли е това????Или пък се задава овуто....
 newsm12

# 106
  • Мнения: 235

 Привет и от мен!
 
 Много ме зарадва новината на Венковка. Няма да казвам честито, но стискам палци и набирам сили за след чичо доктор.
 А, на всички останали напред към бойното поле и победа!!!! Аз само ще изчакам да изгоня лелката.
 

 

# 107
  • Мнения: 2 120
Честит празник на майчето ти, Диме. да ти е жива и здрава.


Ето ти и една тортичка.

# 108
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честит рожден ден на майчето на Димето! Да ти е жива и здрава и дано скоро я зарадвате с внуче Wink

Ели желая ти един незабравим сватбен ден!

Венкова скоро да се похвалиш и с потвърждение от чичо доктор Simple Smile

Бимба може би наистина е време за овулация, ако е така е нормално да спадне леко температурата. При мен спада, на следващият ден се качва с 0.05 и чак тогава с повече, обикновено с 0.20.

Eo дръж се, избуташ ли трети курс, завършила си, вЕрвай на кака си  Mr. Green

# 109
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Даренце, радвам се да видя че си се включила и денс в темичката. Тази торта дето си я постнала ми идва да я захапя...така ми се дояде  Mr. Green
   Питаш за пущините ли? Ами БТ се е покачило с 0.2 от вчерашният спад, т. е . в момента пак е 37.00...абе каквото ще да става!
   С мойто мъж сме заедно наистина толкова дълго време. 10 годинки ще станат...а го обожавам в буквалният смисъл на думата.  Blush Патка съм аз, ама какво да правя  ooooh!

# 110
  • Мнения: 708
месри Жабче ами не знам дали се задава овуто,защото нямам никаква слуз все още ама това може да е защото миналия месец пих противозачатъцхни и някъде четох че след като ги спреш може да намаш.Е ние за по сигурно с мъжа ми всяка вечер  luvbed....пък да видим.
По този повод да отговоря и на Весито-моят доктор ми беше казал на 10 ден от цикъла да правим любов всяка вечер и така в продължение на 8 дена,та ние и така направихме и забременях от първи опит,ама не завърши добре  newsm45...така че за по-сигурно действайте и то ще си покаже.
 newsm10

# 111
  • Мнения: 2 120
Бимба колко ти е дълъг цикъла? Ще ти сметнем теоретично фертилните дни и предполагаема ову.

# 112
  • Мнения: 708
ами Жабче ще продължавам да я меря и да пък ще видим какво ще стане,то има и нещо друго че аз се будя често през ноща,а то нали пише поне 3 часа здрав сън,а аз се будя на всеки час почти,дори и днес в 6.оо часа се събудих,после се унесох отново и после в 7.0 я премерих....ама не ми се струва много дотоверна

# 113
  • Мнения: 708
ох как да ви кажа колко ми е дълъг цикъла.Преди ми идваше на 29-30 дена,после забременях и след аборта ми дойде на 33 ден,после веднага започнах противозачатъцхните за 1 месец и след като ги спрях на 21 ден ми дойде след още 4 тоест на 25 ден ......та не знам от тук нататък кога ще ми идва и какво ще става с мен....идея си нямам  newsm78 #Crazy

# 114
  • Мнения: 2 120
Бимба, след като така стоят нещата правете секс през ден. Така няма вероятност да изпуснеш овуто. Успех.

# 115
  • Мнения: 806
Карамелчета, мерси за пожеланията за милата ми майчица  bouquet
За съжаление аз до сега се мъчех да открия някакъв сайт и да вмъкна картинка, но не се справих Cry
Плиииис, пишете ми на лични някакъв адрес за да се науча най-накрая. Sad
Гушкам ви Hug

# 116
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДИМЕ, ние карамелчета, локумчета и какво ли още не сме, ама ти си едно сладко съкровище! Да ти е жива и здрава майчицата!
   ЧАРМИНГ- красавице, нал' сме се разбрали, горе главата и да ти кажа нещо по повод килограмите, за които толкова те шашкат. Моя приятелка, с двурога /или обърната беше...не съм сигурна, та ако не и двете наведнъж  newsm78/ матка, тегло ТРИДЕСЕТ И НЯКОЛКО килограма, два опита за бебе има и два бебока на лице! Коментарите ми по-нататък са излишни. Ти се храни добре, набавяй на организма всичко необходимо и не се притеснявай от килограмите. На мен всички ми казват, че съм много слаба....ауууу, ма то нищо не било останало от мен, ах, ами като забременея, нямало да мога да го износя.....ма това моето на болест отивало и какви ли не още психарщини ми говорят. А Аз съм си 50 кила и си изглеждам много добре. Нямам вид на слабичок. Престанах да им обръщам внимание,  храня си се  доста стабилно но не свинствам де  Mr. Green. Така че не се лишавай от нищичко!

# 117
  • Мнения: 2 123
Венкова, страхотна новина, миличка!!!Много добре знам как се чувстваш, затова ще изчакам търпеливо завръщането ти от доктор. ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ ОК, ЩЕ ВИДИШ!  bouquet
Предлагам, оттук насетне да няма  седмица  без такива новини!
Елица, пожелавам ти незабравим ден. Да сте заедно и влюбени цял живот!!!Бъди най-усмихнатата булка!  bouquet
Гризи, и за да не остана по-назад - главоболие, криво настроение и няколко други екстри - гадене, киселини... За съжаление съветът на Леа не ми свърши работа... но тъй като довечера съм на доктор се надявам да се оправя от факта, че всичко с бебчо е наред.
Диме, нека маман бъде здрава и мнооооого години плътно до теб! Hug

# 118
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Венкова, страхотна новина, миличка!!!Много добре знам как се чувстваш, затова ще изчакам търпеливо завръщането ти от доктор. ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ ОК, ЩЕ ВИДИШ!  bouquet
Предлагам, оттук насетне да няма  седмица  без такива новини!

Ирини, я познай дали ще има някой против  Flutter
Аз лично съм с 2 ръце и 2 крака ЗА  Hug

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добър ден Party Party Party
Първо честито на Венкова   bouquet Сега само спокойствие и си запазвам правото да ти честитя още веднъж официално след прегледа.
После, честито и на мама на Диме  bouquet С тези обръщения /сладкишчета, толумбички, пандишпани/ текат ми лигите всеки ден Mr. Green
Размятате яко сладки работи....ами помислете за мъжо ми де..дето бяга през час през два до магазина Blush
Гризката и Лея аз на прага на двете години забременях...дано не ги стигнете и вие Heart Eyes
Аз сутринта вече наистина бълвах Sick Не помогнаха хаповете за гадене... Twisted Evil Кръвното ми паднало...абе все екстри. Исках като забременея да си имам всичко..е на ти всичко Пенке Mr. Green Стискайте ми палци...утре съм на преглед и на изследвания. Hug
Сигурно пропуснах някой в суматохата но ме извинете Blush

Общи условия

Активация на акаунт