27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 390
  • 254
  •   1
Отговори
# 120
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Добриутро,Хера!  bouquet(аз пък няма да те пропусна).
Венкова,много се радвам за тебе!
Вчера прочетох някъде назад в седмичната,някакви глупости за ПАП1 и ПАП2,че първа група даже и девиците не били и дрън,дрън,дрън,...,било лошо за средата чак толкова,...
Да изтъкна,че това са пълни неистини,меко казано.Не мога сега да го търся,защото поставихте рекорд от 3 страници за един ден!
Искам да кажа,че голем късмет извадихте с това,че си направих самоотвод за модератор!Направо някои на чат сте го обърнали,надявам се да не се сърдите за забележката,а да си вземете бележка.
То Сънчи 200 пъти казва,че има бутони редактирай,ама нема кой да съ сети,или пък си мисли някой,че е по-престижно да му се навъртат брой мнения.
Във връзка с това аз предлагам,и от седмичната да не се отчитат мненията в бройката,както е с клюкарника,май.Какво ще кажете?

# 121
  • Мнения: 14 490
венкова що се спотайваш а не казваш кво става с доффтора?

# 122
  • Мнения: 2 120
Херич, много съжалявам, че караш тежка бременност, но ти знаеш, че е само два месеца и малко отгоре така. Дано с всеки изминал ден нещата се оправят. Щом те тормози бебока, значи си се развива и черпи от твоите сили. Стискам палци за лекаря и те прегръщам Hug  

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добриутро,Хера!  bouquet(аз пък няма да те пропусна).
Ами то смееш ли..квато съм лоша..ей ся ша мина Mr. Green
Дара дано на мен като ми е лошо на маймунчето да му е добре Flutter Днес като, че ли по ми просветна. Blush

# 124
  • Мнения: 1 205
Кукумявке това за ПАП1, че и девствениците го нямат го казах аз по-скоро на шега защотото много рядко се среща тази група. Аз съм без никакви възпаления, течения и проблеми. Имам само повишена секреция (затова ми изписа за доп.дезинфекция някакви лекарства) и пак съм с ПАП2.
Това за средата, че било добро не го разбрах. Едва ли ПАП2 е по-добре от ПАП1.
Не се имам за компетентна, но не виждам каква точно НЕистина съм казала.
Ако съм сгрешила - простете Peace

Диме жива и здрава да е майка ти, а другия си рожден ден да се радва на внуче  bouquet

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 14:16 от [charming]

# 125
  • Мнения: 307
На доктор съм от 16:00 часа. Нямаше по-ранен час, пък и дано се измъкна от работа... Rolling EyesСега се наливам с вода Simple Smile
Ма ми се реве от сичко...толкова сте мили.  bouquet
Ако не успея да се включа тази вечер (щото съм до 17:30 на работа, а вкъщи нямам компютър), утре ще ви се отчета.
Стискайте ми палци, че ми се е свило сърцето Embarassed
Прегръщам ви!
Сега малко да побачкам, че да си заслужа парите  Tired

# 126
  • Мнения: 3 376
Гризката и Лея аз на прага на двете години забременях...дано не ги стигнете и вие Heart Eyes

Мерси, Хера, от твоята уста в Божиите уши! Heart Eyes Сори за тежкия ти бременен период, ама да се надяваме, че скоро ще мине!

Брб...

# 127
  • Мнения: 2 120
Куки, относно обръщането на чат, възможно е да е така, но това, което се говори днес тук не е `здравей` и `как си`.
Относно другото, да не се отчитат като глас написаните постинги в седмичната съм ЗА. Изобщо мисля, че трябва да не си много наред, за да искаш да ти се трупат точки, защото това означава колко дълго си тук, а не в бебешките форумчета.  

# 128
  • Мнения: 1 950
Лелееее, колко много сте изписали свят ми се зави  Laughing

ВВенкова  Praynig всичко да е оки Laughing

Ео, растеш мила, растеш Laughing все по-философски въпроси ще си задаваш, че и ще си отговаряш на тях Laughing

На всички, които не се чувстват добре им пожелавам дъжда да отмие болежките и лошото настроение, защото все пак утре започва нашия месец Laughing

Диме крем карамелче вкусно Laughing, да ти е живо и здраво майчето и да се стяга, че баба ще става  Hug

Аз да докладвам, че се тестувам яко, и кексувам тоже  Laughing пък да видим кво ще уцелим тоя месец Wink

Хубав ден ви желая!  bouquet

# 129
  • Мнения: 517
Здравейте и от мен отново. Нямаше ме известно време защото бях в болнични. Бях настинала, но сега всичко е ок. Поне настинката я няма вече, но иначе се мъча яко. Голямо повръщане падна днес на обяд. Каквото бях хапнала всичко изповръщах  Rolling Eyes Почти нямам апетит. Хапвам по-малко колкото да е без нищо и сега колежките ми казват,че съм отслабнала. Венкова честито, мила. Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 130
  • Мнения: 708
момичета надявам се да не прозвучи глупаво и смешно но току що реших да пробвам да си зимеря температурата орално и вагинално за да направя разликата -та орално ми покажа 36,30 а вагинално 37,00.Ама дста е голяма разликата,какво ли означава такава температура????Дали не е овулазя....ох психиасах вече  newsm78
  ooooh!

# 131
  • Мнения: 806


Иееееееееееееее, справих се!
Заповядайте сега да се почерпите за здравето на майчето ми.Благодаря от сърце за хубавите пожелания, ако искате вярвайте но, ме просълзихте.
Обичкам ви
Hug Heart Eyes Praynig

# 132
  • Мнения: 3 154
Бимба, тая температура не я гледай. Гледай си базалната температура дет си я мериш сутрин след събуждане Wink

Диме, да ти е жива и здрава майчицата още дълги години и да се радва на внучета!

Венкова, едно мъничко честито!

Куки, тва ли имаше предвид?

Голдънче и аз знам, че първа и втора група са ok, не знам колко е вярно, но моя лекар каза че втора е по-добре от първа (флората нещто се нарушавала), но може и да не е така (аз бях 2а, може и за това да го е казал newsm78 Mr. Green)

Защото и аз не съм съгласна с него Naughty Последно, когато се тествах бях първа група - не съм девствена и флората си ми е наред bowuu

Относно неотчитането на постингите в седмичната тема няма как да стане. Няма как да се зададе само една тема за неотчитане.[/color]

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 14:34 от Сънчи - Пънчи

# 133
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Кукич, хормон ли те е треснал или наистина си се нервирала толкова много? Аз не мога да разбера какво толкова ти пречат постингите в седмичната тема? И преди е имало седмични теми от по 24-25 страници, та сега не е за сефте. Форума се натоварва по този начин ли? Защо не погледнете темите в "КРАСИВА МАМА" , "ТАТКОВЦИ" "ГОТВАРСКИТЕ РЕЦЕПТИ" "КЛЮКАРНИКА"и т.н., за да видите там как се БЪЛВАТ теми в секунда и как всички постинги са от по една-две думи или по една имот-иконка. Там никой не прави забележка. Значи не е толкова голямо натоварването. А тук реално погледнато се пускат пшо две-три /максимум / теми седмично. Ами това е най-олекотеният форум. Тук за 7 дни изписваме 20 страници, в КЛЮКАРНИКА, това го правят за два дена на тема. Сигурна съм че момичетата се съобразяват като пишат тук, но дай сега да не споделяме и да не пишем за да не ни се трупат точки. Ами нека се спрат точките, но въобще има ли някой тук който се вълнува колко точки е събрал??? Сигурна съм, че всеки пише тук за да му олекне на душата , а не да трупа точки. Моля да ме поправите, ако греша, ще си взема поука!

# 134
  • София
  • Мнения: 4 272
Диме, да ти е жива и здрава майчицата! И догодина с внуче да я зарадваш!
Бимба, нормално е температурата, мерена вагинално или анално да е по-висока от тази, мерена орално. Сега не мисли за овулации, защото знаеш правилата за мерене какви са - сутрин, преди ставане.
Херичка, какиното, съжалявам те за това повръщане, но търпи заради бебчо! Дано не те мъчи дълго време!
Куки, а ти имаш ли неразположения някакви ли там, на клона, не се повръща Wink

Общи условия

Активация на акаунт