27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 415
  • 254
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 708
аз дори не знам кви са теа точки....за тези звездички под името ли става въпрос?????? newsm78

# 136
  • Мнения: 14 490
ей диме честито да ти е живо и здраво майчето и много внучета да й направите -а тортата е .....само дето аз нещо хич не съм ящна напоследък макар да ми закъснява хич нямам симптоми напротив по не ми се спи и по не ми се яде от колкото друг път.аз си купих тестче е утре ще се тествам само дето разбрах че и положителен да е нищо не било докато не се захванело бебето и още дъра бъра глупости

# 137
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Чарминя,няма защо да се засягаш,не ставаше въпрос за теб,а за това,което доктора е казал на Сияна.
Точно това имах пред вид,Сънчи,благодаря.
Ей сега Сънчи точно е дала пример,как става номера с редактиране на стария пост.За това говорех.
Голдъне,пази си нервите,жина.Че ко шъ правиш,като тъ изберем за модератор?
Лея,нямам гадни симптоми,даже вчера като ходих на доктор му викам на шега:
"Докторе,не може ли поне веднъж да ми стане лошо бе?"
Да чукам на махагон,чук-чук!
П.С.(нали съм ЕнтЕлЕгентна)Розо,никога не бих се оправдавала с някакви хормони,просто такова ми е мнението и толкоз.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
когато се тествах бях първа група - не съм девствена
Въй не думай...уби всичко детско в мене Mr. Green
Розке наистина пази нервите  Crazy

# 139
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Кукич, хич не се нервирам и това с пазенето на нервите нямаше смисъл. Просто ти обяснявам! Погледни, че тук половината не знаят че им се трупат точки, а сега след това раздухване ще решат, че пари се раздават за повече събрани такива! Сама знаеш, че тук специално тези теми винаги се въртят към 20-на страници....от край време. Така е и сега...за какви рекорди става дума в случая?
   Тук се обсъждат наболели проблеми както сама знаеш , във всеки един момент успокоителните думи от другите момичета ни идват чудесно, а не е като в  ГОТВАРСКИ РЕЦЕПТИ  "ох колко вкусно стана" и "ах, как не ми се наду кекса" и цялата тема да се изпълни с подобни възклицания.   


п.п. /понеже и аз съм ЕнтелЕгентна  Joy / Лично аз предпочитам да махнат точките от мненията ни тук, но всеки да може да пише на воля. ...и пак ти казвам, грам нерви не съм похабила!
   

  п.п.п. Херски, то всички сме в кюпа душицо. За това ако се вземе решение, като се заключи седмична тема да се трие. Така и бр. на мненията се изтрива и ненужната информация! Хем вълкът сит, хем агнето цяло!

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 15:10 от GOLDEN_ROSE

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
тук специално тези теми винаги се въртят към 20-на страници....от край време. Така е и сега...за какви рекорди става дума в случая?
Отдавна тук стават такива прословути теми / и аз съм в кюпа/ Но стават така защото наистина го обръщаме на чат в повечето време. Съни и Морена доста пъти са ни правили забележки, че темите са много дълги...ама кой ги слуша Crazy

# 141
  • Мнения: 9 093
Аз не видях къде има постинги за ПАП-овете  Embarassed
Принципно, напоследък забелязвам че доста сме се превъзпитали Laughing В смисъл, преди страниците на седмичната тема бяха над 25, сега до към петък стават мах 20, проблема идва събота и неделя, тогава става чат Crazy Ама ако е за натоварването - ние определно сме най-малко натовареният форум в системата.

# 142
  • Мнения: 2 120
За да натоваря още малко форумчето Wink ще ви дам примерче.
днес едно момиче ми писа на лични за проблем, който би бил интересен на всички. Наложи се да отговоря на ЛС. Ако въпросът беше зададен тук, щеше да се види от повече потребители и повече биха разбрали какво се прави в подобна ситуация, особено новичките. А когато някой не се обади в седмичната лично аз си мисля, че нещо му има ,не е добре или е болен. Притеснявам се. Мисля, че седмичната тема е точна за това -- да си помагаме, да се чуем как сме, отчайваме ли се, в името на какво трябва да продължим да се борим.

# 143
  • Мнения: 1 419
А всъщност всичко започна от един прост ПАП  Crazy  Laughing
Момичета, чекнем едно и също всеки път - дайте да си споделяме тревогите и радостите и да не си тровим живота излишно  Hug

На Венкова,  Praynig всичко да е наред при лекаря.
Ей такива новини ни трябват само  Naughty

Аз след малко отивам на лелкар - трета седмица ми тече хем М. хем не  Cry

Гризка, умело пропусна въпроса за нея - Гриз, ще има ли вести от теб?  Flutter

# 144
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
За да натоваря още малко форумчето Wink ще ви дам примерче.
днес едно момиче ми писа на лични за проблем, който би бил интересен на всички. Наложи се да отговоря на ЛС. Ако въпросът беше зададен тук, щеше да се види от повече потребители и повече биха разбрали какво се прави в подобна ситуация, особено новичките.  Мисля, че седмичната тема е точна за това -- да си помагаме, да се чуем как сме, отчайваме ли се, в името на какво трябва да продължим да се борим.

Именно!Тук сме на едно мнение!
А не сега след две минути като се сетиш,че си забравила нещо,да пуснеш още един пост,нищо че никой не е писал след теб.За това се говори.Трябва да се прави разлика между тия неща,не мислите ли?
А когато някой не се обади в седмичната лично аз си мисля, че нещо му има ,не е добре или е болен. Притеснявам се. 
То и аз за това се обадих,защото Данидан се е притеснила за мен и ми писа ЛС.
А за ПАП няма какво повече да кажа.Айде,мир!
рИспект!

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 16:37 от Кукумявка под прикритие

# 145
  • Мнения: 2 123
Съгласна съм напълно с написаното от Куки. Ако погледнете назад последните месеци темите ни рядко са надвишавали 15тина страници, но не в това е въпроса. Ако наистина това е темата, в която всеки споделя вълненията и състоянията си, или пък интересни за всички питания и друг му отговаря - ок, но не смятам, че тук е мястото, в което в рамките на 1 ден всеки потребител трябва да е отговорил на всеки потребител. /Образно казано на  репликата "цункам те",  другия да е задължен в отделен постинг да отговори "и аз те цункам, ама повече" и първият  пак да напише: "ееее, аз повече"/ Приповдигнатостта на някои потребители за мен изглежда точно така. Надявам се ако ти Голдънче, станеш модератор да спомогнеш за отстраняването на тези, налагани напоследък /дори от теб/ тенденции.

# 146
  • Мнения: 307
Ходих на доктор.
Нищо не се вижда още Cry
Ох, ще се побъркам вече  #Crazy
Каза, че сигурно съм забременяла по-късно и затова още не може да се види. Другата седмица трябва да ида пак. Каза ми също, че щом имам положителен тест, значи има бременност. Да увелича приема на фолиева, по 3 таблетки на ден. И.....ДА ЧАКАМ. Попитах, не може ли по нещо друго да си проличи дали съм бременна или не? На този етап не можело. Sad
Е, как ще издържа до другата седмица...Баси колко е гадно да не знаеш аджеба бременна ли си или не?! #Crazy  ooooh!
Стискайте палци всичко да е наред и да идва бързо другата седмица  Tired

# 147
  • Мнения: 3 154
Надявам се ако ти Голдънче, станеш модератор да спомогнеш за отстраняването на тези, налагани напоследък /дори от теб/ тенденции.

А дано някой успее, щото аз вече не знам как да подходя Crazy

Дара, момичето каза ли ти "Пиша ти ЛС, щото ме е страх да пусна тема/пиша в седмичната/товаря форума"? Щото и на мен са ми писали ЛС-та с въпроси... абе всъщност за какво е примера? newsm78

Венкова, с теб сме! Всичко ще е наред, ще видиш!

# 148
Чарминя,няма защо да се засягаш,не ставаше въпрос за теб,а за това,което доктора е казал на Сияна.

Не смятах да взимам отношение, но все пак......
Куки, ако не си разбрала аз също го казах с известнна доза шега, и не го приемам за сто процента истина.
Заради теб специално следващия път, като отида на преглед ще се поинтересувам какво точно е имала предвид докторката.

# 149
  • Мнения: 1 205
Венковче доктора кога ти каза да идеш пак? На колко дни закъснение ?
Знам, че това чакане страшно изнервящо, но това е 21 век в Б-я  Thinking
Мислила ли за кръвен тест, аз не се стърпях и пуснах още на 8-я ден.
Ще стискам палци при теб всичко да е наред и да се появи бебче, дай боже 2 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт