27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 411
  • 254
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 490
Ще ми помогне ли някой  newsm45 не ми идва при положение, че трябваше да ми дойде най рано на 24 - най късно на 28 и днес сутринта ми е отрицателен теста /шуър чек/

# 166
  • Мнения: 1 768
Здравейте Rolling Eyes

Ох,да ви се опла4а в тоя не толкова хубав ден zа мене.Тая сутрин мъжът ми тръгна уж zа работа.Няма и след 5 мин пристига и каЗа,4е някой е набу4ил гумите на колата с нож. CryПреди има няма месец колата бе6е надрана с клу4ове CryА е 4исто нова... SadНа никой не сме сторили ни6о ло6о,а все на6ата кола пострадва.Когато няма свободно място zа паркирване я паркирваме винаги на тротоара,както праят вси4ки.Интересното е,4е само на6ата кола от други 5 е одраскана,а сега и гумите..На другите коли ни6о..А не можем да раЗберем кои го прави.Все пак сме нови в квартала,от 5 месеца сме там...Имам леки подоzрения 4е е ком6ийката на първия етаж,но не съм сигурна.Как да го докажа?

# 167
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА    love001Честита Баба Марта още веднъж и  от мен  bouquetКъде се криете всички?Един път и аз да стана по-рано,а вас никакви ви няма smile3506Венкова какво става с теб?Прави ли кръвен тест?Голди а ти какво направи,бе душа???Какво става с тия фоликулчета? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 168
  • Мнения: 686
Sladurkata, не се притеснявай, вдругиден си направи пак тест! Стискам палци да е + !

# 169
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!
Баба Марта е тук при нас
и усмихвани се в този час
и долитат пролетните птички
бебета ще имат всички!!!!

# 170
  • София
  • Мнения: 2 044
Сладуркатаимаш и от мен стиснати пръсти за  EFP

# 171
  • Мнения: 14 490
благодаря ви момичета  newsm03 дано да е така - аз между другото имам предчуствие защото още от 20 федруари като ме почнаха едни болки като пмс което никога не се е случвало - обикновено ме боли макс. 2 дена преди да ми дойде

# 172
  • Мнения: 9 093
Веси, съжалявам за колата, знам колко е отвратително Confused Това една от най-селските прояви, на които един простак може да е способен, но за жалост често се среща... Освен да наблюдавате в определено време, или да направите капан някакъв newsm78 такива неща трудно се доказват, ако нямаш преки доказателства...няма ли шанс да я вкарвате в гараж някакъв?

Сладурка, направи си тест отново след 2 дни, все пак докато не ти е дошло има голям шанс Wink А може и просто да ти закъснява поради някаква друга причина. Пожелавам ти да е бебче Heart Eyes

На всички вас Честита Баба Марта, пожелавам ви да сте най-вече здрави, другото ще се нареди само !   bouquet

# 173
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

 Да сте живи и здрави, румени, засмени и Баба ви Марта подарък да ви донесе newsm30

Стискам палци на всички да видите скоро  EFP

# 174
  • Мнения: 1 768
Стеф,мерси zа раЗбирането.За съжаление няма място в подЗемните гаражи zа нас.Вси4ко е zаето. SadИ сме длъжни все на пътя да стоим.

# 175
  • Мнения: 1 950
Честита Баба Марта и от мен скъпи момичета! Hug

Да сме живи и здрави, много весели и засмени Laughing, а бебоците ще дойдат то е сигурно Hug

И мен като Верка рано, рано ме закичиха с мартеница....... и още нещо Wink да видим дали сме оцелили този път Laughing
Иначе съм си курдисала един щъркел на сакото /подарък от една скъпа съфорумка/ и смятам да го държа там докато не получа това дето съм си поръчала Laughing
Току що си направих и мартенски маникюр Laughing имам си 10 мартенички на ноктите Laughing а дано и те са ми на късмет.

Пожелавам ви момичета да започва страхотен месец днес, а хубавите новини да ни засипват и изненадват непрекъснато, като вчерашния сняг в София Laughing

# 176
  • Мнения: 1 205
Stef за теб нищо казваш Party
ВВенкова има ли някакво развитие при теб?
Сладурка ще стискам палци теста да стане полжителен Praynig
Голди а с теб какво става ? newsm78
Даренце мерси за статииката - полезна е  Hug
zvetun4o хайде дано щъркела се отчете подобаващо. Можеш ли пуснеш снимчица на маникюра, че и аз искам нещо мартенско ама нямам идея какво да направя Heart Eyes
Вие сега тотално замлъкнахте Rolling Eyes
Аз следобяд ще ходя да си взема изследванията на щитовидната и да видим невроложката какво ще реши Crazy

# 177
  • Мнения: 9 093
Stef за теб нищо казваш Party
Ами то няма нищо за казване Embarassed Тъкмо си изпратих Лелката, утре имам изпит, в депресия съм като цяло- нищо особено Simple Smile
На теб успех с изследванията следобед, пиши като имаш резултат Wink

Веси, аларма имате ли на колата?

# 178
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
                       Щастие, здраве,късмет и берекет навред,
                     много красота и бебетаааааааааааааааааааа


На всички, които имат нужда стискам палци и пожелавам късмет.
За мен лично мога да ви кажа че ову-то ми минаи сега ще чакаме, пък каквото Господ е казал ще стане.
Усмихнат първомартенски ден ви желая Hug

# 179
  • Мнения: 2 123
Честита баба Марта и честит Март месец и от мен. Бъдете здрави, усмихнати и много женствени през целия месец. Дано пролетта и ароматът на фрезии ни зареди с много вяра и оптимизъм! Щъркелите скоро ще дойдат!!! stork-boy stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт