27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 411
  • 254
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 768

Веси, аларма имате ли на колата?
Цитат

не Cry

# 181
  • Мнения: 514
Я кажете има ли вероятност овулацията да е веднага след М?

# 182
  • Мнения: 2 433
Честита баба марта мили момичета.
Честит ви нов месец. Месец през който ще пристигне пролетта, ще се родят цветята и ще долетят щъркелите....

Нека вашите щъркели първи да дойдат!
Джули и Яни

# 183
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Я кажете има ли вероятност овулацията да е веднага след М?

Може и още как  Grinning Сега ще ти разправя една историйка. Моя приятелка опитва 4-5 месеца да забременее. Без успех. Накрая решила да си купи тестове за овулация и какво мислиш показали? Ову веднага след М. Уползотворили го и забременява от раз  Laughing Сега е в 4-ти месец.

# 184
 



Честита Баба Марта!!!

Бели и червени!
Здрави и засмени!

Пожелаваме на всички пролетно настроение и много обич!!!

  bouquet Hug Heart Eyes




# 185
  • Мнения: 4 306
Сладурка, възможно е да ти закъснението да е породено от климата. Но докато няма леля, надежда има  smile3521. Дано при тебе не се весне изобщо скоро. А някакви болки като за М имаш ли?
Весе, тия балкански номера са ми много познати. Надявам се скоро да намерите таз гадина. Абе как сърце им дава да пипнат и да повредят нова кола  Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 1 329
Честита баба Марта!

Да бъдете бели и червени, все така усмихнати и скоро да вързваме мартенички на малките сладурковци!


Нямам време да изчета всичко, но ви казвам че ви обичам и стискам палци на всички за всичко!

# 187
  • Мнения: 14 490
не вече даже спряха тези болки като пмс дето ме мъчиха от 20 февруари и не си осещам корема напрегнат както друг път преди мензис. нещо като бебрек ме боли ама не мога да разбера кво точно е и поотслабна.
благодаря ви момичета  love001  love001

# 188
  • Мнения: 9 093
Дари, изписаха ли ти антибиотик за хламидията? Кажи как мина при лекаря  Blush

# 189
  • Мнения: 1 950
Дарилка и ние ти стискаме палци мила Hug. Дано си почнала да ги мориш ония хламидове #2gunfire Дано си видяла и темата за срещичката Laughing
Sladurkata а дано следващия тест вече да е положителен Laughing пък нали още няма цикъл, споко Wink
[charming] , нямам в мен апарат да снимам маникюра, но е съвсем обикновен, ярко червен лак с 3 бели цветенца по диагонал Laughing, страхотно настроение ми носи само като го погледна Laughing

Тъй като утре заминавам за Пловдив по работа и после оставам там за празниците, искам да ви пожелая от сега: Весели празници, много усмивки и слънчево време.  Laughing
Ще ми липсвате, но ще чакам с нетърпение другата седмица, когато ще се видим с някои от вас :lol
Надявам се, като се върна в понеделник, че ще заваря да сте избрали най-достойният модератор и той вече ще е на поста си Laughing
Искрено се надявам да намеря и няколко нови темичики за честитки Praynig
Хубава вечер на всички! Hug

# 190
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Днес пък е поставен нов рекорд-страничка и малко за цял ден!  Joy
   Момичета, осъзнайте се!
    bouquet

# 191
  • Мнения: 517
Добро утро момичета - героини Simple Smile)) Желая на всички ви весел и според ден. Цалуфки  bouquet

# 192
  • Мнения: X
Весел, слънчев и прекрасен ден ви желая!

Хайде, поразмърдайте се малко и допишете стихчето:

Нека слънцето се появи
дори за миг във вашите очи! 

smile3503




# 193
  • Мнения: 14 490
Бебенце в коремчето ще мърда
Ти недей на щъркела се сърди newsm53

Ама на мене ми дойде- пустия му тест бил верен smile3515

 

# 194
  • Мнения: 3 376
Привет, дами (и ти, Хера, както казва Куки Laughing)! Вчера баба Марта показа всичките си лица - слънчевото и усмихнато, и намръщеното снеговито. Както гласи старата приказка: явно вечерта се е сетила пак за двамата си братя Голям Сечко и Малък Сечко, дето й изпили червеното вино Crazy. Дано скоро да й мине и пак се усмихне Sunglasses

За интересуващите се от моя цикъл: тая сутрин имах лекинко кафяво зацапване. Явно ще се чака и продължение Tired

Общи условия

Активация на акаунт