Юлските ни бебета са вече на 1 годинка! - тема 24

  • 28 185
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Данче, летя обратно на 19.08. Децата не са заедно. Каката е с нашите, Бобенко - със свекитата и баща си. Всички се справят прекрасно. Децата са здрави, весели и спокойни. Алергията от бълхи ту завяхва, ту пак се появява.....Така ще е докато не изчезне и последната бълха. Децата ужасяващо, отвратително, мега, гига, космически много ми липсват. Сърцето ми се къса на парчета. Заглеждам по плажа майки с малки Боцета (т.е. деца на възрастта на Бобко) и сълзите ми тръгват. Ще каже човек - тая па все едно зорлем са я накарали да иде. Не не са, ама пуста мъка..... Tired Но гледам да преглъщам. Гологъзя се на плажа, размятам увиснали цици и пека бял задник. Вече съм с една идея по-тъмна от естествения ми кожен цвят. Почнах да ставам и аз кифла. Още няколко плажа и току виж от бяла го докарам на кафе с мляко.  Sunglasses
Гледам да компенсирам мъката като гушкам Жорето. Ма то па едно ревливо, като писне и айде иди го гушкай  ooooh! Нищо не признава.
Като се върна ще напускам във фейса 10000000 селфита с Боци и кака му  Grinning

Идеята за колажа е добра  Hug



# 16
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Алекс! Да порасне голяма, умна, здрава, красива и щастлива!
Честито и на Лили и Терп!


Да похваля кремчето с Арника. Купих си го по препоръка на някоя мама от форума (не си спомням от тук или от другата отчетна беше). Вчера Кирил беше с огромен син рог на челото. С едно намазване само и днес вече не се вижда (все още тъмнее, но само ако знаеш, че е бил там).

# 17
  • Мнения: 4 708
 newsm59 и тук на Алекс! Като последна в групата, задмина всички и проходи много рано, но както е казано, последните ще станат първи! Моето е от последните във всичко, но каквото такова, тъкмо не се налага да търча подире й постоянно. Не знам какво говори, защото само бърбори нещо на бебешки, смислени неща са стандартните - мама, баба, кака, тата, деде, дай, да, не и това е. Поне има напредък, че се научи да казва чао, че е на 1 г, браво разбира се, и колко ще порасне. Че преди месец нищо не правеше, чак се бях притеснила.
Терп, Лили честит рожден ден и на вас, да сте живи и здрави, и много щастливи!

# 18
  • Мнения: 2 381
Честит рожден ден на Алекс, на Терп и на Лили. Да сте здрави   bouquet

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 00:32 от Niki1

# 19
  • Мнения: 4 255
Ники,би ли споделила някоя такава таблица,ако имаш под ръка?!

# 20
  • София
  • Мнения: 377
Аз пък нямам снимка на Лазар с тортата. Ей на, не се сетих. Имам всички празнуващи на куп с тортата.
Не, не момичета изперквам. Усещам се.
От години ли е, от умора ли не знам, но съм куха лейка.
И думите бъркам и словореда. Понякога искам да кажа нещо, но не се сещам за думичката.

И аз имам много познати родени юли.

Терп, Кате, благодаря за темата   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 381
Подаръче, следя този сайт: http://www.babycenter.com/toddler

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 00:33 от Niki1

# 22
  • Мнения: 481
Честито на лили и терп:-)
Алекс, честито!
Пожелавам най-прекрасното детство, изпълнено с много игр и мечти:-)
Ние сме сравнително добре- и трите - мама, Еми и сестра й:-)  имам някакви тъпи контракции, които ме притесняват, но си пия лекарствата и се надявам да преминат. Не си почивам, няма как да стане. Стискам зъбки и това е:-)
Еми много малко говори, почти не изпълнява команди като подай ми, ела, пусни...само неща, които й хареават. Мисля вече да не се филмирам, ще си я оставя да ме изненадва. Чета й книжки, говоря й, опитвам се да я приуча на основни хигиенни навици- мием си ръцете в бидето, защото е ниско и е като мивка за бебета:-)  гърне не ще и това е, реших да не я травмирам.
Имам въпрос относно пясъчниците, площадките и въобще хигиемата на децата навън:-)  всичко тръгна от това, че с една приятелка заведохме децата на една сравнително мръсна площадка с пясъчник. Те естесвено започнаха да ровят с най-голямо удоволствие. Тази жена се побърка след това, то бяха антибактериални кърпички, гелчета, чудеса, сякаш е ровила в обществена тоалетна. Аз не се филмирам чак толкова - едни кърпички, после замиване на ръцете в близкото заведение и това е. Тази жена обаче ме накара да се чувствам мърла и негрожовна майка... Ясно е, че децата се цапат, въпроса е дали пък трябва да й забранявам всичко за да е чиста или да си я оставям да се клепа на воля и само да следя да не ги яде боклиците:-)  вие как постъпвате? Принципно тази моя приятелка е крайна, защото заяви, че на морето няма да впдят детето на плажа защото пясъка бил много мръсен... Чак толкова ми се струва прекалено, но не й се бъркам. Не смея да й кажа какво мисля, да не изляза мърла:-)
Утре мм се връща- ихууу, вълнувам се:-)
Ошънлаб - писала си ми лично по погрешка. Не мога да ти отговоря, защотп пиша от един таблет.

# 23
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Честит рожден ден на Алекс, Терп и Лили   ura Много здраве  Hug

Терп
, благодаря за темата   bouquet

На мен тези дни ми е много натоварено, особено в глава ми е пълна каша - не знам вече кое от къде да започна и довърша Sad Хем чакам с нетърпение събота, хем ми е притеснено дали всичко ще бъде наред.  Simple Smile

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Искам да честитя на всички малки юлчета ,разбира се и на техните семейства ,първия рожден ден.пожелавам на всички дечица да имат безгрижно детство и да ви носят още много поводи за радост!миналата година по това време "надниквах" тук и се вълнувах заедно с вас за всяко ново бебе, сега се вълнувах за празниците ви.  bouquetваш редовен "читател" Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 708
Искам да честитя на всички малки юлчета ,разбира се и на техните семейства ,първия рожден ден.пожелавам на всички дечица да имат безгрижно детство и да ви носят още много поводи за радост!миналата година по това време "надниквах" тук и се вълнувах заедно с вас за всяко ново бебе, сега се вълнувах за празниците ви.  bouquetваш редовен "читател" Rolling Eyes
Благодаря, но не се притеснявай да се присъединиш към нас, малко сме приказливи, както си забелязала, но винаги има място за още една мама  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Благодаря на всички за милите пожелания Simple Smile Днес всичко мина перфектно почти, има тук таме по някой дребен детайл, но гледам да не се филмирам Simple Smile Тези дни като сваля снимковия и видео материал ще пускам във фейса Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 832
Честит рожден ден на Александра! Да расте много щастлива!
Честит рожден ден на Терп и  Лили и вие да сте много щастливи!
Ние утре отиваме на вилата и в неделя на морееееееееееее!

# 28
  • Мнения: 105
Честит рожден ден на Алекс, Терп и Лили!  Здраве и много щастие ви желая Simple Smile
На патерица честитя на всички рождените дни и кръщенетата  bouquet Нагледах се на прекрасни снимки във фейса Simple Smile много сте хубави всички  Hug
Върнахме се от Гърция, а от утре съм на работа Sad  вчера бързах да направя  на Филип изследвания и ваксина. Хемогл.му е много нисък 107 , но нямах време да ги занеса на педи. Има ли друго бебче с подобни стойности и какво  правите за повишаване?
Жалина, моето дете беше нон стоп на пясъка или във водата на морето. Нямаше как да го държа  вързан на шезлонга. Рови, мърля се и така...

# 29
  • Мнения: 120
Благодарихте, но аз пак ще честитя Simple Smile)

Честит рожден ден на Алекс и честит празник на Таничка!

Честит рожден ден на Лили_Сф!

Честит рожден ден на Терп и благодаря за темата  bouquet

Пожелавам здраве, любов в сърцето, късмет и парички в портомонето!

К. днес е друго дете - пребори температурата и кипи от енергия  Heart Eyes, но продължавам още с антибиотика

Общи условия

Активация на акаунт