32 соу униформи 2014г.

  • 23 413
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 675
Moето дете бъде в първи клас в пловдивско училище,където униформите са задължителни.Въпросът ми е може ли отделни елементи да поръчам от английски сайт,където продават училищни униформи,примерно пола,панталон..ясно е,че там където е избродирано логото ще се поръчва при фирмата производител.Не може две поли в такъв сайт да са 5 лири,а тук полите са от 20лв нагоре.

# 151
  • Мнения: 6 926
Излезе официалното съобщение:
http://www.school32.com/news_247-0_bg.html

Шалчето е задължителен елемент  #Crazy, а също и пуловер, и суитчер без ръкав.
Аз не мога да разбера колко елемента са задължителни - може ли само блузката, пък отгоре да си със своя жилетка или трябва да си с пуловерчето и шалчето?

# 152
  • София
  • Мнения: 6 176
Аз не мога да разбера колко елемента са задължителни - може ли само блузката, пък отгоре да си със своя жилетка или трябва да си с пуловерчето и шалчето?

Наистина не е написано ясно колко елемента трябва да се носят. Миналата година си бяха казали 1 от 2, но сега ? от 6  Confused  
Надявам се да не държат на повече от 2.

Като поръчвах униформата предложих на девойката да си избере от цветовете на блузите и тя избра тъмно синьо  Confused

# 153
  • Мнения: 2 989
Наистина не са го написали ясно, излиза, че изброените 7 са все задължителни, а не може едновременно. Ще е лудница и шарения. Аз мисля да си доносваме жълто-зелените гадости от мин. година, пък ще видим ако са умалели наесен, тогава.

# 154
  • София
  • Мнения: 433
Еее, изобщо не е написано както трябва. Няма как всичко това да се носи накуп. Аз мисля, че по един от изброените елементи трябва да има. Пуловер с шалче - как да стане това? Миналата година трябваше само суитчъра да се носи, отдолу повечето деца си бяха с други дрехи. Но май по правило беше, ако няма суитчър, да са по тениската или ризата.

И ние ще износваме зелените неща, да видим колко ще ни станат. Тениските и дългия ръкав са ни без емблема, не знам дал още ще стават.

# 155
  • Мнения: 2 989
И ние ще износваме зелените неща, да видим колко ще ни станат. Тениските и дългия ръкав са ни без емблема, не знам дал още ще стават.
И нашите са така, от първата партида, където още нямаха джобчета, ама с тоя специфичен жълт цвят, не е имало проблеми. Аз тогава взех и с аванс да има една по-големичка - 152, та със сигурност ще й става все още.

# 156
  • София
  • Мнения: 433
Мира, те и нашите сигурно ще стават, ама им е избелял цвета от толкова пранета. Ако не се полее с нещо в стола, после на футбола си наваксва. Само белите са си същия цвят  Joy

# 157
  • Мнения: 7 947
Здравейте, дали вече има такива, които са си взели поръчаните униформи?
Интересува ме какви цветове тениски взехте и ако може да покажете как изглеждат.
Нашата ще стане готова края на месеца, а ми се иска да купя отделно подобна поне за първия учебен ден.

# 158
  • София
  • Мнения: 6 176
viliko, нямаш ли униформа от миналата година?
Униформите на първокласниците трябваше да са готови за 01.09.2015 г. - не бяха. Следващото беше края на тази седмица - пак не са готови. Днес сутринта ми казаха да се обадя към 10.09.2015 г.
Та нищо чудно за и първия учебен ден да ги няма.
Аз съм снимала мострата на пуловера за момичета, но цветовете на снимката се различават от реалните.

# 159
  • София
  • Мнения: 2 806
Аз като поръчвах униформа за моя вече второкласник, ми казаха да се обадим минимум след месец и половина, т.е. на 15.10. Дотогава ще я караме някак си, старата униформа е умаляла вече...  newsm78

# 160
  • Мнения: 2 989
И аз бих искала да видя цвета на момичешките блузки, нямаха на място, освен тъмносинъото, а не знам кремавото и жълтото какъв нюанс са. Но явно още никой не си е получил униформата на живо.

# 161
  • София
  • Мнения: 1 318
Имам въпрос във връзка с откриването на учебната година. На сайта пише: 9:15ч. в класните стаи, това означава ли, че класните стаи са същите от миналата година /в първи клас бяха на четвъртия етаж, във втори на първия/?

# 162
  • София
  • Мнения: 6 176
Имам въпрос във връзка с откриването на учебната година. На сайта пише: 9:15ч. в класните стаи, това означава ли, че класните стаи са същите от миналата година /в първи клас бяха на четвъртия етаж, във втори на първия/?

Трети и четвърти клас са на 3-ти етаж.

А униформи най-вероятно за 15.09.2015 г. няма да имаме. Треада от вчера вече и по телефона не отговарят.

# 163
  • София
  • Мнения: 433
Ние получихме мейл от класната - 9:15ч в новата класна стая на първия етаж в дъното на коридора. Синът ми е 2в.

Вчера мъжът ми е отишъл да поръчва униформи - лудницата е била пълна. Какъв размер е поръчал даже не помни  Joy Е, ще видим след месец и половина, в най-добрия случай...

# 164
  • Мнения: 3 993
Вчера получихме тениската в жълто и шалчето, което трябваше да е в цвят корал, но на мен повече ми прилича на оранжево. Утре ще получим още една тениска,или в същия цвят или в екрю, не разбрах точно, пък мъжът ми ги поръча и вече е забравил кои цветове е поръчал.
Пуловерчетата няма да са готови за 15 септември. Преди няколко дни имахме информация от директорката, че е разговаряла с Треада и че всички, поръчали униформи до 15.07 ще ги получат за 15.09. Това явно няма да се случи, затова на родителската среща ни казаха децата да бъдат облечени по техен избор на 15.09.

Общи условия

Активация на акаунт