добър неврохирург

  • 1 595
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте ,
Пускам тази тема защото ми трябва добър неврохирург, най-вече човек, няма значение от кой град. 
Вчера се случи инцидент, бебето ми, което е на 3,5 месеца падна от количката на цимент по лице. Отидохме в спешното, направиха и снимка и казах че няма видими травми. Не е повръщала, спа цяла нощ, което е необичайно за нея, но сега не е сънлива, адекватна е. Това, което ме тревожи е, че когато гука, започна да си върти езичето по странен начин из устата и да издава по-необичайни, развлачени звуци. Това не го прави винаги, има си и нормално гукане. Не съм на себе си от вчера, имам чувство че е кошмар, но уви не се събуждам. Не знам внушавам ли си...или ми се иска да си внушавам..просто ми е мъгла. Ходихме на неврохируг днес, чукна я няколко пъти с чукче, опипа и главичката и каза да следим фонтанелата да не се подуе. Та, който е имал досег с неврохирурзи, моля, дайте адреси и координати

# 1
  • Мнения: 30
д-р Михаил Захаринов, детска неврохиругия, Пирогов. Потърси телефона му в нета. За мен той е най-добрият.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте.
Когато има данни за травма е редно освен неврологичния статус (както се изразихте -почукването със чукчето) да се направи особено при деца някое от образните изследване /КТ - скенер или МРТ - магнитен резонанс./
Мога да ви препоръчам специализираната клиника по детска неврохирургия в болница Св Иван Рилски - Доц. Георгиев или Доц. Бусарски.

# 3
  • Мнения: 97
mementobg  здравейте,
какво може да се открие на скенер или магнитен резонанс и ако неврологичният статус е добър, да правим ли и такова изследване. Питам, защото детенцето е много малко и облъчването от рентгена мисля, че му е достатъчно. Искам да направя необходимото, но да не прекалявам с детето, надявам се разбирате какво имам предвид. Минахме втори преглед днес, същия като вчера, доктора каза че е добре, вика ни неделя сутринта отново...

Общи условия

Активация на акаунт