Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 40 ~

  • 37 436
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 766
Нова невероятна снимка на Берк с новото куче на баща му - толкова са готини и сладки ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 691
  • Мнения: 4 642



      Рокси, благодаря ти! И с голямо удоволствие, макар и късничко, ти честитя рождения ден от сърце. На тази дата  е и моя рожден ден!
 
       

# 692
  • Мнения: 11 766

      Рокси, благодаря ти! И с голямо удоволствие, макар и късничко, ти честитя рождения ден от сърце. На тази дата  е и моя рожден ден!
 
       

Така ли това е страхотно! Благодаря ти за хубавите думи - Честит Рожден ден и на теб с малко закъснение. Да си жива и здрава - всичко най-хубаво ... smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts nbirthday ppp  Hands Clap

# 693
  • Мнения: 11 766
Уау, направо останах без думи. Берк току-що пусна нова невероятна снимка с друго куче. Толкова са сладки. Берк е уникално готин и чаровен, а тази усмивка направо ме разтапя. Обожавам го ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 694
  • Мнения: 2 177
Ето и от мен една невероятна снимка на Берк от новата му фото сесия. Надявам се да я намерим и с по-хубаво качество. Той е уникален и супер готин ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm44


Невероятен е. Роси   bouquet  bouquet

# 695
  • Мнения: 2 177
Още прекрасни снимки на Уур от сватбата на сестра му Ебру. На някои от снимките ще видите и малкия Муратхан - двамата са страхотни. Много са сладки. Уур определено е с по-къса коса ...   smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart ppp  Hands Clap






















Страхотни снимки.

# 696
  • Мнения: 2 177
Нова снимка и на Гюлджан докато плува - супер е ....  smile3525 newsm76 Two Hearts


Страхотна е.

# 697
  • Мнения: 2 177
Ето и една нова прекрасна снимка на Алп зад кадър от сезон 9 - много е готин ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts


Много е готин.

# 698
  • Мнения: 2 177
На 28 септември агентката на сериала Семин Гюнес е имала рожден ден. До колкото разбрах е навършила 27 години - странно, аз мислех че е по-голяма. Ето малко снимки от там - супер е ... smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts nbirthday






С малко закъснение, честит рожден ден на Семин. Да е жива и здрава и всичко най-хубаво.

# 699
  • Мнения: 2 177
Нова невероятна снимка на Берк с новото куче на баща му - толкова са готини и сладки ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves


Страхотна снимка

# 700
  • Мнения: 2 177



      Рокси, благодаря ти! И с голямо удоволствие, макар и късничко, ти честитя рождения ден от сърце. На тази дата  е и моя рожден ден!
 
       
Със закъснение, честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти всичко най-хубаво(  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 4 642



      Рокси, благодаря ти! И с голямо удоволствие, макар и късничко, ти честитя рождения ден от сърце. На тази дата  е и моя рожден ден!
 
       
Със закъснение, честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти всичко най-хубаво(  Simple Smile


  Благодаря! 

# 702
  • Мнения: 11 766
Нови снимки зад кадър от 9-ти сезон на Опасни улици ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts











# 703
  • Мнения: 11 766
Нова прекрасна снимка на Зейнеп Бешерлер със сестра си Дериа - страхотни са ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



Ето и постер на новия игрален филм на Шефкет ...  Hug

# 704
  • Мнения: 11 766
Ето една нова невероятна снимка на Гюлджан - прекрасна е ... smile3525 newsm76 Two Hearts



Ето и една невероятна снимка на Гамзе - много е готина ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт