София - кв. Надежда (2)

  • 17 799
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Майчета, ще излизате ли днес? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 242
Мандаринке сладка, объркала си снимките на Краси, сложила си й снимката на inik. Освен това Краси има син, който се казва Пламен. Каква съм клюкарка! Blush

kleo_80  ние излизаме след малко но в градинката при Силви. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 254
Ето на! Сега всичко е наред...

# 18
  • Мнения: 287
Краси, готова си!
Дай данни за пилатеса да добавя и тях
Къде се провежда, телефон и кога се провежда и цена
Часовете се провеждат Културен Дом "Надежда" 2, в балетна зала. Вторник от 17.30 ч, петък от 18.30 ч. и събота от 10.30 ч. Първото занимание е безплатно, а другите посещения са по 3 лв. Моят тел. е 836 22 65; 0889 24 99 29
Имам часове и в още 3 зали. Винаги  актуална информация има на адрес: http://pilatess.hit.bg
Много ти благодаря!   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
Така мами. Спомням си много смътно за производители на памперси Бейби Вики. В нашия квартал са, по Ломско някъде. Но не помня. Помагайте - де бяха?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 254
ДОбро утро!

Влизам само да кажа, че днес ще сме на сладкарницата от 12:30 часа до незнам кога.... ако на някой му се идва - да заповяда!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 212
Ей, хора! Къде се скрихте бе! Аз тамън си дойдох и викам да попрочета малко клюкинки за квартала, а то... Айде пишете де!
Аз после ще понапиша повечко неща за нашето гостуване в Перник и ще ни пратя линк със снимки, че сега чакам сестра ми да дойде на гости и отивам да забъркам едно кексче...

# 22
  • Мнения: 4 181
Момичета, днес ще ходите ли на сладкарницата и ако да в колко часа?
А там седите отвън нали? newsm78

# 23
  • Мнения: 644
Ние бяхме цял ден по квартала в събота.  на Макс много  му хареса в сладкарницата,но адски духаше  Sad  и си тръгнахме набързо...
Като оздравее,пак може да наминеме. Peace
Пожелавам ви приятна седмица!

# 24
  • Мнения: 7 108
Привет и от мен Simple Smile
По празниците бяхме в Бургас  Simple Smile Много добре се отрази ва всички, морето, особено на Боби Simple Smile Там имаме много приятели, а и се видях с мама, тати, сестричката ми и нейния сладък син Ники.
Боби там си отспа, милата толкова дин бодува. В колата на връщане за 5 часа се събуди само веднъж за десет минути си изяде всичко и заспа Simple Smile Нито я простудихме, нито я уморихме, както предвиждаха някои Grinning
Май днес ще вали като гледам какво облаци са надвиснали навън... Sad
Поздрави!

# 25
  • София
  • Мнения: 39 761
Смяната на климата се отразява невероятно на децата. Колкото по-често ходите някъде събота и неделя, толкова по-добре Simple Smile

Пепеляшке с теб кога ще пием кафе?

# 26
  • Мнения: 287
Привет и от мен Simple Smile
По празниците бяхме в Бургас  Simple Smile Много добре се отрази ва всички, морето, особено на Боби Simple Smile Там имаме много приятели, а и се видях с мама, тати, сестричката ми и нейния сладък син Ники.
Боби там си отспа, милата толкова дин бодува. В колата на връщане за 5 часа се събуди само веднъж за десет минути си изяде всичко и заспа Simple Smile Нито я простудихме, нито я уморихме, както предвиждаха някои Grinning
Май днес ще вали като гледам какво облаци са надвиснали навън... Sad
Поздрави!

Еее, ние щяхме да ходим в Бургас, на сватбата на братовчедка ми, но в последния момент се отказахме. Пламен трудно понася дългите пътувания и става много нервен и кисел. Пък и трябваше да се придивжваме с автобус.
Хубаво е, че при вас няма подобни проблеми. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 163
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ на всички майки newsm51 newsm51 newsm51 а на тези които ще празнуват весело изкарване baloni beer beer beer

# 28
  • Мнения: 4 181
Честит 8-ми март момичета   bouquet
Да сте все усмихнати и много обичани Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 39 761
Дъбете много обичани, много усмихнати, и най-красивите жени на света, или поне в очите на близките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт