Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 42 032
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 124
Кухня има ли го с бг субс/аудио, че нещо не го откривам?

Ето ги тук трите сезона, дори са с вградени субтитри.
Нещо не работи линкът. Сайтът е avetorrents.

# 166
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Кухня има ли го с бг субс/аудио, че нещо не го откривам?

Май само тук го има: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%EA%F3%F5%ED%F … =1&searchrs=0

# 167
  • София
  • Мнения: 27 365
9. The last ship - едва ли ще има втори сезон, ама да видим.

Що, бе, Нело? Лоши новини?  Shocked

Ами и този сериал няма да видим втори сезон, както Dominion Simple Smile
говори се същото и за Extant, но засега са само слухове

Дракула и Almost Human ги отрязаха отдавна, абе общо взето нормална бройка на прекратени преждевременно проекти, като само за Almost Human може наистина да съжаляваме.

п.с. чакам с нетърпение Готъм на важната за нас дата 22 септември Simple Smile

# 168
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Начи, гледах и 2-ри епизод на Хирургът, затвърди ми се положителното впечатление от първи, та ще го бъде, според мен.  Wink
Позволих си и да пусна тема, мисля, че сериалът си заслужава такава. Интересно ще ми е заедно да проследим и обсъдим процеса на зараждането на съвременната медицина.  Simple Smile

Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=795275.msg28837552#msg28837552

# 169
  • София
  • Мнения: 44 342
Благодарности за Кухнята, не ми допадна никак първата серия... Sad

# 170
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
9. The last ship - едва ли ще има втори сезон, ама да видим.

Що, бе, Нело? Лоши новини?  Shocked

Ами и този сериал няма да видим втори сезон, както Dominion Simple Smile
говори се същото и за Extant, но засега са само слухове


Extant заслужава да не си види края и на първи сезон, ама Кораба пък що? Съвсем приличен сериал...

Начи, гледах и 2-ри епизод на Хирургът, затвърди ми се положителното впечатление от първи, та ще го бъде, според мен.  Wink
Позволих си и да пусна тема, мисля, че сериалът си заслужава такава. Интересно ще ми е заедно да проследим и обсъдим процеса на зараждането на съвременната медицина.  Simple Smile

Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=795275.msg28837552#msg28837552

Оффф, кога ще му дойде времето и на него...  ooooh!

# 171
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Благодарности за Кухнята, не ми допадна никак първата серия... Sad

Що бе супер сериалче е  newsm78

# 172
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Благодарности за Кухнята, не ми допадна никак първата серия... Sad

Що бе супер сериалче е  newsm78

И аз бях малко скептична, обаче след сцената с бананите и равновесието толкова се смях, че реших да му дам шанс. Разбира се има какво още да се желае, но ние до известна степен сме "разглезени" от американските сериали.

# 173
  • София
  • Мнения: 44 342
Благодарности за Кухнята, не ми допадна никак първата серия... Sad

Що бе супер сериалче е  newsm78

Ами не знам издразни ме начина, по който е заснет, не ми е интересен, предвидим ми е, хуморът му ми е малко тип Слави... просто не ми е по вкуса.

# 174
  • София
  • Мнения: 3 581
Още един глас за Кухня, умирам си от смях с тия.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 037
Аз гледам Game of Thrones и само на мен ли ми се струва, че този сериал е прехвален.. и оценката му в imdb..  #Crazy Харесва ми сериала, не е лош, но не ми е чак толкова интересен да нямам търпение до следващия епизод примерно. Понеже го гледам вечер късно и все ми се доспива,а  ако ми беше много интересен нямаше да е така.. нещо може би аз не съм в ред..  Laughing

# 176
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Е, то като цяло доста от американските най-рейтингови сериали са прехвалени. Но този определено си заслужава всички похвали.  Peace
На мен ми е един от най-любимите евър.  Heart Eyes

# 177
  • София
  • Мнения: 6 219
Ако не си падаш по фентъзи световете няма как обаче да ти стане интересен според мен - много герои, много плетки, тамън развият някой и той се скъси с една глава... Не е хич лек.

# 178
  • София
  • Мнения: 1 037
На мен фентъзи световете много ми харесват и повечето актьори ми харесват, което за мен е важно. Но някак си много набързо се случват нещата и в същото време не се случва нищо впечатляващо.. Аз съм по средата на 2-ри сезон още де, може натам да ми стане по-интересен.  Не, че ми е съвсем безинтересен, но не ме грабна така, както очаквах..

# 179
  • Мнения: 5 782
Да се отчета с пилотката на Legends, средна работа. Заради Шон Бийн ще погледам още няколко епизода, може пък да вземе да ми хареса повече.

Общи условия

Активация на акаунт