Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 894
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 230
Аз вече му давам два пъти от лактаната,еми пие си я.Пак ще говоря с педи в понеделник на консултацията.Добре де да предположим,че не харесва АМ и не иска да го пие кво прайм?!В смисъл то кърма нямам и да искам,а си мисля,че е много малък за кисело мляко.Какво ще яде?

# 631
  • София
  • Мнения: 4 123
Аз вече му давам два пъти от лактаната,еми пие си я.Пак ще говоря с педи в понеделник на консултацията.Добре де да предположим,че не харесва АМ и не иска да го пие кво прайм?!В смисъл то кърма нямам и да искам,а си мисля,че е много малък за кисело мляко.Какво ще яде?

Нелка,

Има деца, които от рано отказват млякото, но според мен му е рано за това. По скоро може би след като се захрани може да откаже. Най добре според мен карайте сега на Лактана докато можете. После като го захраниш може и да спеш с АМ и да започнеш да му даваш повече млечни, кисело мляко, попара със сирене, десерти, млечни каши и т,н.

# 632
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нели Аз мисля, че си е просто период. Търпение, че и още има. Hug

# 633
  • Мнения: 1 167
Аз готвя на Ники пюретата с рапично масло /олио.Бях го купила от Лидъл -био студено пресовано -половинка даже беше на добра цена 3-4 лв.

# 634
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Нелка, давай му Лактана, щом я пие. Няма да е първото бебе със сменена марка АМ.

# 635
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Нелка,давай му Лактана според мен щом е харесва.
Бюти,нещо си ме объркала.Моя отдавна не пие АМ и не съм питала аз за него.
Сандре,честити зъбчета.
Поспаланче,как сте?Как минава почивката?
Ние днеска ходихме за купони за ДК и пообиколих магазините.Нищо обаче не ми хареса за рождения ден на малчо и незнам какво ще искам все още.
Меци,на профилната снимка съм аз със ММ.Сега ще видя дали си ме намерила.

# 636
  • Мнения: X
Дани, да бе, усетих се, хаха. За Нелка имах предвид  Blush Blush
Нещо съм много разсеяна, но ще пиша във фейса някой ден, че не искам тук  Crazy
Лека ноощ  Hug

# 637
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Меци,на снимката във фейса сме аз и ММ пред царевец.Мисля,че ще ни намериш лесно.
Бюти,кажи причината,че да видим дали ти е простено да се бъркаш.
Хайде,аз отивам да спя,че да не ме събуди сутринта малчо и да се чудя къде съм.

# 638
  • Мнения: 230
Меци много е хубава Ема   bouquet голям бонбон!
Аз да питам как се казва групата във фейса?
Виктор за сега добре приема лактаната,изпива цялото шише.И през ноща се хранеше добре,даже спа чак до 9ч,което скоро не беше се случвало.Преди спеше до към 5:30-6ч яде заспива и към 7 и нещо пак опулва тези очи.До 9ч когато трябва да яде вече му спеше и не ще млякото.Но днес е направо приказка и аз успях да се наспя Grinning.

# 639
  • Мнения: 1 490
Дани , ходи ли вчера в центъра на Хепи мамс?

# 640
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Меци,голяма сладурана е Ема.
Стели,не съм,че ми изникнаха други ангажименти,а много ми се искаше.Ти да не би да си ходила?Дано някога пак има тема за яслата и децата,че да отида.

# 641
  • Мнения: 39 363
Да попитам, че все забравям- декември трябва да реваксинираме пентаксима. Обаче сега нали не били пет, ми шествалентни. Та пентаксим ли ще слагаме или шестаксим?

# 642
  • София
  • Мнения: 10 700
Пентаксим, каквато е слагана досега.

# 643
  • Мнения: 39 363
И аз така си мислех, ма рекох да питам. Да не са спрели пък съвсем производството му.

# 644
  • София
  • Мнения: 10 700
На децата с триваксим при реимунизацията вече на 6 г. си слагат триваксим.

Общи условия

Активация на акаунт