Violetta- Нашите Истории !

  • 34 885
  • 639
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 147
Кати аз имам такъв клин  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 135
Искате ли да качвам 5 част??  Grinning

# 47
  • Мнения: 346
Добре съгласна съм  Heart Eyes
Ето малко описание на героите ви:
Кристина-17 годишно момиче.От Буенос Айрес.Сестра на Мечи.Любопитна,мила но си пада малко като Людмила,добра приятелка,красива,умна,забавна и чуствителна.Влюбва се в Диего!Най-добрия приятел на сестра и.За жалост той не отговаря на чувствата и..Приема я само като приятелка,и когато момичето което обича го наранява,намира утеха при Крис.
Харесва ли ти?  Simple Smile
Екатерина-16 годишно красиво момиче. Обича комикси и футбол. Не може без музика. Не може да я разплачеш . И самочувствието...ами няма голямо но ако някой  се направи на голяма работа  не се оставя.Харесва Диего.С Крис са най-добри приятелки,но не за дълго.Месеци на ред Кати не показва чувсвата си към Диего за да не нарани приятелката си,но след като Крис и момчето което обича се сближават..тя не може повече да се сдържа...и...
Харесва ли ти?  Simple Smile

Много ми харесва ще е интересно  Heart Eyes Grinning Ето моят стил:



# 48
  • Мнения: 346
Искате ли да качвам 5 част??  Grinning

даааааааааа

# 49
  • Мнения: 346
Вижте наистина ми харесва тази тема и се нуждаем от нея,но няма ли да изоставим главната тема за Виолета,защото там почти никой не пише  smile3506 smile3518 newsm45 newsm10 newsm11

# 50
  • София
  • Мнения: 524
Тук е за историите. Simple Smile А там се обсъжда сериала. Естествено, че след като дават повторения, ще замира темата, но ще се съживи. Simple Smile Все пак това е тема, а не чат. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 528
Браво, Дени, изчетох няколко епизода на веднъж. Simple Smile)

Иви, много си добра и ти, прекрасно е, че си включила и Лейла. Simple Smile

Тери, интересен подход, браво за идеята. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 286
Дени,много интересно става.
Иви,добре си направила,че си посветила една част от историята си за Лейла.
Тери,сега започвам да чета твоята история и после ще пиша мнение.
Стили,Марти нямам търпение за новият епизод днес.

# 53
  • Мнения: 562
Да пиша ли 12 част ?  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 302
Кати аз имам такъв клин  Joy Joy Joy
Скрит текст:
Той на мен ми е любимия и съм го оставила върху др клинове...срам ме е да си призная но имам около 15 чифта клинове и само това нося. Представете си ме мен-вън 28 градуса а аз с дълъг клин и кецове(мама ми се накрещя като й казах че искам и суитчър)  Embarassed Cry

# 55
  • Мнения: 302
Всички да се захващат с писане и да не ни питат че аз от чакане ще си оскубя косата!  smile3511 newsm17 newsm03 newsm53 newsm47

# 56
  • Мнения: 346


ДДДДДДДДДДДДДДДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy

# 57
  • Мнения: 147
Кати
Скрит текст:
И аз си обожавам този клин.Имам и блуза.  Heart Eyes Но повече ми харесва стила на Виолета.Рокли,поли  Heart Eyes Heart Eyes

# 58
# 59
  • Мнения: 147
Скрит текст:
Няма общо с Виолета,но наистина се нуждая от моден съвет  Laughing обикновено се справям много добре с дрехите,но като стане дума за избиране между две...Пълен минус  35 Така де-коя ви харесва повече? http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-retail-3-Layer-Organza- … y/1869807188.html
Тази не е туту но е многооо сладка http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Women-Summer-Cute-Solid- … s/1883144081.html

В момента пиша част 8 от историята ми Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт