Violetta- Нашите Истории !

  • 34 888
  • 639
  •   1
Отговори
  • Мнения: 562
Здравейте всички ! Това е тема за Виолета или по точно тема за истории , които ние пишем за Виолета !





Истории !

Заглавието е вдъхновено от Марти !

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 20:52 от Deni199

# 1
  • София
  • Мнения: 524
Дени, благодаря, че направи тази тема!  Peace

# 2
  • Мнения: 562
За нищо ! Все пак темата я направихме тема за истории !  Peace

# 3
  • Мнения: 302
Супер че си направила тема ама тази ще я закрият и ще добавят написаното към другата тема. Преди доста време и ние със Стили направихме такава но я закриха Sad

# 4
  • Мнения: 562
Супер че си направила тема ама тази ще я закрият и ще добавят написаното към другата тема. Преди доста време и ние със Стили направихме такава но я закриха Sad
Надявам се да не я закрият и да пишем повече и така ще видят  , че има полза от темата !  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 524
Супер че си направила тема ама тази ще я закрият и ще добавят написаното към другата тема. Преди доста време и ние със Стили направихме такава но я закриха Sad
Надявам се да не я закрият и да пишем повече и така ще видят  , че има полза от темата !  Simple Smile

Кати и аз това щях да напиша!  Laughing

Дени, заглавията съвпадат и предполагам, че заради това ще преместят всички постове там.  Peace

# 6
  • Мнения: 562
Супер че си направила тема ама тази ще я закрият и ще добавят написаното към другата тема. Преди доста време и ние със Стили направихме такава но я закриха Sad
Надявам се да не я закрият и да пишем повече и така ще видят  , че има полза от темата !  Simple Smile

Кати и аз това щях да напиша!  Laughing

Дени, заглавията съвпадат и предполагам, че заради това ще преместят всички постове там.  Peace
Ще променя заглавието !  Peace

# 7
  • Мнения: 302
Супер че си направила тема ама тази ще я закрият и ще добавят написаното към другата тема. Преди доста време и ние със Стили направихме такава но я закриха Sad
Надявам се да не я закрият и да пишем повече и така ще видят  , че има полза от темата !  Simple Smile
Дано!

# 8
  • София
  • Мнения: 524
Не, недей. Няма как по друг начин да я озаглавим! Просто това зависи от модераторите. Ако искат, ще я преместят, ако не искат, няма.

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 86
И на мен още от онзи ден ми се върти в главата идейка за история, мисля и аз да напиша...Simple Smile

# 12
  • Мнения: 135
Супер е, че сте направили тема само за историите!!  Peace

Историите на всички са супер. Тъкмо прочетох тази на Дени и Иви. Невероятни части!! Peace
Чудела съм се дали и аз да не започна да пиша, но никак не ме бива в писането и за това се отказах.  Grinning

# 13
  • Мнения: 562
Супер е, че сте направили тема само за историите!!  Peace

Историите на всички са супер. Тъкмо прочетох тази на Дени и Иви. Невероятни части!! Peace
Чудела съм се дали и аз да не започна да пиша, но никак не ме бива в писането и за това се отказах.  Grinning
Тети пробвай се и благодаря ! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 562
Тети :
Скрит текст:
Страхотно некст ! Доста интересно и като прочетох Мартина Бланко припаднах !  Heart Eyes Heart Eyes  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт