Парфюмни размисли и страсти - 183

  • 68 117
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 224
Написах ти магазин. 50 мл. струват около 150 лв. Peace

Благодаряя ти  Hug А ако го закупя от там 100% сигурно ли е, че ще е оригинален ?

# 676
  • София
  • Мнения: 169
Да споделя само за феновете на Le Baiser du dragon, че в един така наш известен сайт ( да не правя реклама - мисля, че ще се досетите ) са сложили 50 мл едт и 100 едп. Не е някаква нова формулировка, а хубавата стара, въпреки че се чува, че са го изкарали наново  Rolling Eyes Но тъй като не го виждам в официалния сайт на Картие, значи е само слух.
Мисълта ми е, ако някой иска да се възползва   bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 1 500
Написах ти магазин. 50 мл. струват около 150 лв. Peace

Благодаряя ти  Hug А ако го закупя от там 100% сигурно ли е, че ще е оригинален ?

Ако купиш парфюма от Прити шоп, ще е оригинален.  Peace
Намира се на главната, до Мак Доналдс.  

# 678
  • Мнения: 1 206
Написах ти магазин. 50 мл. струват около 150 лв. Peace

Благодаряя ти  Hug А ако го закупя от там 100% сигурно ли е, че ще е оригинален ?

Ако купиш парфюма от Прити шоп, ще е оригинален.  Peace
Намира се на главната, до Мак Доналдс.  

+1

# 679
  • Мнения: 796
Ковачева, ако не и бях пробвала, по твоите описания да съм припаднала по всеки един от тях  Heart Eyes
Всъщност харесах върху себе си само ириса и ветивера (който седи наистина божествено и на мъж). И двата са безобразно трайни - при напръскване късен следобед се усещат съвсем отчетливо и на другата сутринта. Което на моят пергамент, при това след 3-часов полет, си е направо геройство  Laughing

Аудът им пък ми напомня в началото на Уизал и донякъде на Ауд испахан (но значително разводнен в сравнение с втория). След това излизат и дървесни нотки, които го омекотяват малко. Но все пак си е ауд.

Преди около три месеца пробвах парфюмите на Zegna на летището в Мюнхен. Зачудих се, че не съм срещала в "парфюмните размисли" отзиви за тях, но реших, че съм ги пропуснала. Много ги харесах, особено Indonesian oud - точният израз за мен е  "мъжкарски", ако някой мине покрай мен, напръскан с този парфюм, тръгвам подире му и не ме интересува. Изключително траен, имах напръскан блотер в джоба, цялото яке ухаеше. Някак си мандарината не ме грабна, но ветивера и бергамота също ме впечатлиха. Докато ги пробвах, доста продължително, никой не се спря да ги разгледа, а и те бяха "забити" зад една колона. Цената си е висока и не съм ги срещала по обичайните сайтове за продажба, не съм проверявала на Витошка дали ги има. Парфюми тип "скъп подарък за скъп човек".

# 680
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мисля да мина тия дни през бутика на Витошка и да проверя дали ги предлагат там.

Наистина ми звучат като специален подарък за скъп човек  Laughing

# 681
  • хасково
  • Мнения: 290
Здравейте! Да се запиша при вас и да споделя срам не срам, че чак сега открих Тери Мюлер  Angel.Забила съм се в няколко парфюма,които въртя от години и не поглеждам в страни. Ив Роше- Еликсир, Ноа на Кашарел, Исеи Миаки, Шанел Шанс и още 2-3. Покрай един душ- гел и боди лосион ,който ми подариха си купих и парфюма Енджъл та и Шанел 5.
А в темата влезнах по друг повод,който също са аромати.Но ароматизатори за въздух. Ако сте вещи и в тази насока,посъветвайте ме къде да си намеря квалитетен аромат за дома. Онези спиртосаните във веригите супермаркети и в ДМ магазините не са ми по вкуса.

# 682
  • на терасата
  • Мнения: 678
.....посъветвайте ме къде да си намеря квалитетен аромат за дома. Онези спиртосаните във веригите супермаркети и в ДМ магазините не са ми по вкуса.

Аз ползвам арома-лампа. Всички цитрусови етерични масла са много подходящи за освежаване на въздуха. Освен това имат още куп полезни свойства и могат да се използват за какво ли не. Към тях добавям и любимото ни масло от лимонова трева. Много харесвам и петигрен.

Аз купувам етеричните масла на Етерика. Българска роза също имат такива.

# 683
  • Мнения: 17 546
А в темата влезнах по друг повод,който също са аромати.Но ароматизатори за въздух. Ако сте вещи и в тази насока,посъветвайте ме къде да си намеря квалитетен аромат за дома.
Локситан предлагат приятни аромати за стая. Някои дами толкова ги харесват, че дори имат желание да ги ползват върху себе си.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 045
В нас взимам тези -http://areon-fresh.com/bg/products/areon-home-perfume/
Много са хубави и трайни,Тортуга,Черен кристал и люляк са ми любими Heart Eyes

# 685
  • хасково
  • Мнения: 290
А в темата влезнах по друг повод,който също са аромати.Но ароматизатори за въздух. Ако сте вещи и в тази насока,посъветвайте ме къде да си намеря квалитетен аромат за дома.
Локситан предлагат приятни аромати за стая. Някои дами толкова ги харесват, че дори имат желание да ги ползват върху себе си.
А в кои магазини се продават тези на Локситан? Или онлаин магазин?
Благодаря  и на рак-щрак и danielad
До нашия блок има аутлет на Зара. Там ползват някакъв аромат който много ми харесва,но не казват какво е-голяма тайна  smile3505

# 686
  • Мнения: 1 206
Хм, в Пловдив Зара май няма. Или?

# 687
  • Мнения: 662
А в темата влезнах по друг повод,който също са аромати.Но ароматизатори за въздух. Ако сте вещи и в тази насока,посъветвайте ме къде да си намеря квалитетен аромат за дома.
Локситан предлагат приятни аромати за стая. Някои дами толкова ги харесват, че дори имат желание да ги ползват върху себе си.
А в кои магазини се продават тези на Локситан? Или онлаин магазин?
Благодаря  и на рак-щрак и danielad
До нашия блок има аутлет на Зара. Там ползват някакъв аромат който много ми харесва,но не казват какво е-голяма тайна  smile3505
И аз като теб харесах един в магазин Play life питах, направиха се първо ,но тъй като съм клиентка дадоха тел.на някаква фирма която ги зарежда.Говорих ,но категорично ме отрязаха.Работят само с фирми и на определен период ги пълнят.За частни лица абсурд.Така ,че нищо не стана

# 688
  • хасково
  • Мнения: 290

[/quote]И аз като теб харесах един в магазин Play life питах, направиха се първо ,но тъй като съм клиентка дадоха тел.на някаква фирма която ги зарежда.Говорих ,но категорично ме отрязаха.Работят само с фирми и на определен период ги пълнят.За частни лица абсурд.Така ,че нищо не стана
[/quote]
Подозирах че е така!Попаднах на едни,които твърдят че са парфюмни.Но цени никъде не са упоменати. Само със запитване.
http://solo-air.com/

# 689
  • София
  • Мнения: 2 045
Ивана Скендерова има фирма за аромати -AIRLIA BULGARIA

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 13:01 от danielad

Общи условия

Активация на акаунт