Парфюмни размисли и страсти - 183

  • 68 057
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Furiosa вече има ли я на бг пазара? И ако да, то на каква цена ориентировъчно? Основно ме интересува 30мл,  може и 50...

# 691
  • Мнения: 31 305
Furiosa вече има ли я на бг пазара? И ако да, то на каква цена ориентировъчно? Основно ме интересува 30мл,  може и 50...
Кой е този парфюм?

# 692
  • София
  • Мнения: 1 352
Furiosa вече има ли я на бг пазара? И ако да, то на каква цена ориентировъчно? Основно ме интересува 30мл,  може и 50...
Кой е този парфюм?

Furiosa Fendi for women

# 693
  • София
  • Мнения: 338
Идвам да споделя, че Лаленцето ми пристигна точно за 3 дни  Crazy

Шапка им свалям на Байредо, бързи са. Някои поръчки от българск сайтове идват по-бавно.

Та ако някой се е чудел дали да поръчва от официалния им сайт, да дава смело  Laughing


И аз го поръчах от там току що...след две години чудене Laughing А пробички изпращат ли?

# 694
  • Мнения: 31 305
Furiosa вече има ли я на бг пазара? И ако да, то на каква цена ориентировъчно? Основно ме интересува 30мл,  може и 50...
Кой е този парфюм?
Furiosa Fendi for women
Не не е дошъл все още.

# 695
  • Мнения: 644
Да споделя само за феновете на Le Baiser du dragon,
Благодаря ти   bouquet Аз съм му абсолютен фен, позапасих се ооще малко  Grinning

А някой може ли да каже нещо за Y YSL, моля?

# 696
  • на терасата
  • Мнения: 672
Да споделя, че вчера за пореден път Chanel Chance Eau Fraiche беше с мен в труден момент. Цял ден имахме среща с клиентите, напрежението беше огромно, но този аромат беше моята опора. Парфюмерът е гений! Винаги сълзи напират в очите ми, когато се докосвам до нещо направено гениално. Този парфюм е шедьовър. Толкова женствен аромат, толкова лукс и сигурност лъха от него....  Heart Eyes

Ех, този Жак Полж... Ах, Шанел ....

Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 06:58 от рак-щрак

# 697
  • Мнения: 31 305
Подкрепям и аз в трудни, напрегнати моменти винаги нося Шанс О Фреш и Шанс ЕДТ и ми носят увереност и красота. Heart Eyes

# 698
  • Мнения: X
Furiosa вече има ли я на бг пазара? И ако да, то на каква цена ориентировъчно? Основно ме интересува 30мл,  може и 50...
Кой е този парфюм?
Furiosa Fendi for women
Не не е дошъл все още.

Ок, благодаря!!!  Hug

# 699
  • Мнения: 31 305
Мисля да мина тия дни през бутика на Витошка и да проверя дали ги предлагат там.

Наистина ми звучат като специален подарък за скъп човек  Laughing
Не е на Витошка бутика вече, а е на Съборна 2А.
Парфюмите са свършили бързо след получаване, по 420 лв. са били /хората в България нямали пари?!/. Останали са само 4 тестера и нямам търпение да ги пробвам и аз. Не знаят кога ще получат отново парфюмите, но са сигурни че ще ги има.

# 700
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


И аз го поръчах от там току що...след две години чудене Laughing А пробички изпращат ли?

Нито една  Crossing Arms

Но е факт, че и аз не се сетих да си поискам.

рак-щрак, подписвам се под всяка твоя дума за Свежия Шанс  Heart Eyes

Парфюмите са свършили бързо след получаване, по 420 лв. са били /хората в България нямали пари?!/.

А нямали пари, има си прослойка с предостатъчно пари  Mr. Green
Мерси за уточнението за адреса и аз се чудех, че не съм мяркала бутика на Витошка.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 500
Аз също много харесвам Свежия Шанс, един от любимците ми е.  Heart Eyes
Но когато знам, че ще имам тежък ден, обичам да слагам Шанел № 5 О Премиер. Някак си се чувствам по-специална.  Simple Smile

Лу, кое е това Лаленце, нещо съм го пропуснала.  Blush

# 702
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О, Шанел 5 О Премиер ми е другият неизменен любимец. Класа в бутилка  Heart Eyes

Михаела, La Tulipe на Byredo, не знам как си успяла да пропуснеш, бях проглушила ушите на всички  hahaha

# 703
  • София
  • Мнения: 1 500
Има ли къде да се подуши по нашите магазини това лаленце, че май не съм го виждала?  Simple Smile

# 704
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За Пловдив не знам, в София имаше тестер в салон Olfactive на Раковска.

Аз принципно от там възнамерявах да си го купя, но имаха проблеми с вноса на Byredo и беше свършило.

Общи условия

Активация на акаунт