ПрЪвУпистЪ зЪмина, мир на духаЙ, ама шЪ викаме нУтариОс, не е за иСпускане-91

  • 36 684
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
булевардове- ако и това е влязло в правописните норми без да разбера, ще се гръмна!

# 631
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
...БЪЛГАРИЯ НЯМАМИ ПРАВО ДА Е ПРЕДАВАМЕ , НЕ МОЖЕМ ДА СЕ УЗОВЕМ В ДЕМОКРАЦИЯ , А ПРЕДАДЕНИ В РОБСТВО ОСЪЗНАЙ СЕ БЪЛГАРИНО , НЕ ЗАЩИТАВАЙ САМО СВОЕТО ЕГО , КАКВО Е ТО ние ВСИЧКИ ИСКАМЕ РАБОТА И ХЛЯБ и достойни старини ПОГРИЖИ СЕ БЪЛГАРИНО В ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ И ТИ СИ БЪЛГАРИН И СЪЩО СИ БИЛ ВЪВ КАЛТА КОЙГО ГО ГАЗИМ...

...ама Боико борисов ще унижтожи държавата в блиските 10 години и българия ще изчезне...


...няма значение дал правиш правописна грешка штом се чщ...

...Полувината, неграмотни, с комплекс за българщина... потрес...

 smile3555

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 16:57 от kasier

# 632
  • Мнения: 1 040
Не от нашия форум, но е написано от учителката от ДГ на малката
и не ми изглежда техническа грешка : "четвъртАк" вместо четвъртък

# 633
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
Мисля, че ще изтиряса ако получи малко критика.
Laughing

# 634
  • София
  • Мнения: 39 822
Цитат
незнам с какво са
незнам каквиса
конролни изследваня
и првиха снимка
резолтатите
тяхните изкавания

Цитат
при полужение
следи бременноста
сега ми се преяждат някакви неща на, който сама аз се чудя как ги ям

# 635
  • София
  • Мнения: 20 180
Цитат
Нова също уж цитирват някаква независима neilsen media search…  беше много тягъв и гаден…. уж се възмущаваше от поведението на Йори,а го копирва 1 към 1…. Аз цитирвах горния пост, но хванах и твоят…  само този който номинирва и този с двата гласа ще имат имунитет.
  Mr. Green

# 636
  • София
  • Мнения: 6 184
От оферта за измиване на автомобил в сайт за колективно пазаруване:

Цитат
Почистване на джанти и тазове;

# 637
  • Мнения: 789
Цитат
....Здравейте има ли, Хеулински бонбони или лакомства....

# 638
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Тя казва "копче" с монотомен глас

# 639
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
Офис лан суперстор
ooooh!

# 640
  • София
  • Мнения: 11 506
Цитат
Немога да ти дам съвет защото затова си нямам и напредстава....но според мен фолиевата киселина няма да ти навреди ако я пиеш.Чукни в гугал би трябвало да ти излези нещо по този въпрос.При мен вече е четвърти месец и найстина човек почва да се отчайва като нестават работите.

# 641
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
 Моя казус е малко сложен ............ Вземах си таблет всичко беше ок докато не пожелах да си сложа gps навигация , инсталирах си една програма оказа се ,че не може да работи  без интернет . Изтеглих си gps навигация off но пак не може да работи тей като самия ми таблет няма вградена антена ( в последствия разбрах това  

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 4 495
Цитат
мисля чесам бремена..последния ми МЦ беше на 29.09.2014....за овулацията си незнам кога енемога да я пресметна ..този месец на 29 неми доиде инезнам дали сам бремена ...направих си тест един ден след закъснението но беше отрицателен..можели да сам бремена..

# 643
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
мисля чесам бремена..последния ми МЦ беше на 29.09.2014....за овулацията си незнам кога енемога да я пресметна ..този месец на 29 неми доиде инезнам дали сам бремена ...направих си тест един ден след закъснението но беше отрицателен..можели да сам бремена..
И аз това носех насам... тежка диагноза... не е бремена, тежко неграмотна е.

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 4 495
Цитат
този форум за да се обиждаме ли е ..или за за кое еее...че толкова неграмотна ме искарах те

От същата авторка

Общи условия

Активация на акаунт