След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 166

  • 32 824
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey wavey wavey

Таня, Алекс, Ени, всички,  Hug Hug Hug Hug

Докато чакаме и се надяваме намерих едно колажче - поздравче за всички - коланче, очила и др. Само шапка няма! Но май Мурат малко е зарязал шапетата  Peace На мен ли така ми се струва или наистина е заякнал в ръцете? Май фитнесът е редовен??? newsm78 newsm78



Ени, твоят човек има и приятен тембър, но споко непокварена си останах! smile3521 newsm53 smile3503

# 722
  • Мнения: 1 863
Привет, Роза-линки!  Hug Hug Hug Hug


  Марти, и аз си оставам непокварена  Simple Smile Аз съм от твърдия електорат Joy Joy Joy А ти на Ени  и вратле си и сложла и тя пак чужди мъже заглежда hahaha hahaha hahaha hahaha Леле, да не разбира Мурат, ще я разлюби веднага.  Joy Joy Joy Joy
 Дали е наблегнал на фитнеса или на храната, не знам, ама за мен е все още слабичък. Все още първо забелязвам носа му Laughing

 Ето това е Мурат във форма Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



  Ще имам ли компания за гледане? След малко започва   loveuuu

# 723
  • Мнения: 1 863
Започва... със срещата на Саваш и Назан. Толкова мило си говорят брат и сестра.  Яска пак на работна среща с гадът Явуз  Mr. Green А той като пиявица я гледа и не мига.
Балдар холдинг на среща в офиса с Джейда и балъка Пала веднага хареса идеята и за промяна на името на фирмата. Joy Joy Joy

  Приятно гледане!


Savas & Yasemin ~ Because I Love You

# 724
# 725
# 726
  • Мнения: 8 717
Гладате ли, гледате ли? Аз току що се прибрах и ще се класирам за втория епизод. Тъкмо ще видя тупаника, който отнесе Явуз.  hahaha hahaha hahaha

Видях, че преди малко Нургюл е качила нова снимка в инстаграма си

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


# 727
  • Мнения: 8 717
Днес "любимата" ни сценаристка Пънар има рожден ден и празнуват заедно с Джансуто - поне да бяха взели и Мурат, че да не ме е яд да им гледам снимките.  Mr. Green защо така го пренебрегват нашето момче?  Sad newsm78




# 728
  • Мнения: 1 863
Алекс, ако беше и Мурат, щеше да ти е гадно пък, че е с Джансуто. Я да си празнуват без него.
  Пелинката "лети" от вечерните събития с горещото вино. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



http://vbox7.com/play:33ca31fdc5

  Ох, тези сцени в затвора са много тежки! Sad

 

# 729
# 730
  • Мнения: 1 863
[/url]  Хайде стига за тази седмица. Свършихме с баба Шахи и "тайната" и среща с Йомер в парка. Grinning Боят на Явуз остава за следващата седмица. bash bash bash bash bash bash bash bash Ама така ще се изкефя тогава hahaha hahaha hahaha hahaha

Savas & Yasemin ~ Romeo and Juliet

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 18:07 от Tsarinna

# 731
  • Мнения: 8 717
Таня, аз така се бях настроила за сцената с тупаника, те пък не стигнаха до нея, сега ще има да я чакам цяла седмица.  Laughing Нищо де, тъкмо Саваш да събере още повече хъс, че добре да го дрънне по гадната муцуна.  Mr. Green


# 732
  • Мнения: 8 717
Нова снимка е качила Нургюл в инстаграма си

Onların küçücük elleri hayatı kucaklamaya yetmiyor. Desteğinize ihtiyaçları var - Техните малки ръце не са достатъчни, за да прегърнат живота. Те имат нужда от вашата подкрепа


# 733
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Таня, Алекс,  Hug Hug

Днес изгледах само части от първия епизод, но хванах една сцена,, което много харесвам – прибирането с колата след приятелската вечеря. Прекрасна игра и на Нургюл, и  на Мурат. Диалог почти няма, но толкова премерено – скритите погледи, дебненето реакцията на другия, страхът и желанието за докосване, тъгата и финалът, когато тя му предложи да слезе и да види детето – брилянтен Мурат, цялото му изражение казваше „И ти не искаш да си тръгна с довиждане, нали?”. Като екранно време това бяха секунди. Но когато има истински артисти, кадърът се запечатва в съзнанието. Не охкат, не пъшкат, за да внушат преживяване, не бърчат вежди и не гледат втренчено. Сякаш нищо не правят, а всъщност правят всичко.  smile3501 smile3501 smile3501 newsm10

А иначе отидох по-далеч в изневерите и от Ени. doh Срам несрам Embarassed Embarassed Embarassed признавам –с жени!
Гледах „Хисжран” с Аслъ Енвер.

Скрит текст:
Малко бавно и мудно начало, но мисля че цялата серия умишлено беше направена като интродукция. И тази стилистика беше търсена. Прекрасна игра на Аслъ, много е освободена и различна от Сускунлар. Ако има превод на достъпен език бих го загледала!



И стара, от Гърция, но сега я пускат



Алекс, това май е пак от капманията, в която участва Нургюл?

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 23:25 от martali

# 734
  • Мнения: 8 717
Марти, да, снимката на Нургюл е от кампанията за фондацията и този път гугълчо ми преведе безупречно посланието.  Laughing

Чудесно си описала тази незабравима сцена - и на мен ми е една от любимите. Невероятна игра и на двамата наистина. Мурат и Нургюл вече толкова са се сработили и напаснали, че, като ги гледаш, направо забравяш, че това е само един филм, толкова истински пресъздават всичко.

А за Хиджран, не знам защо трябва да се срамуваш и да пишеш в спойлер - нали Аслъ е нашата принцеса Сускунлара.  Grinning И аз го гледах, много ми хареса Аслъ.  Вярно, че се развиваше по-бавно действието, особено в началото, но пък ни накараха да си задаваме много въпроси, защото само се маркираха връзки, събития, истории, без дори и малко да се изяснят, което пък предизвиква любопитство, да видиш какво ще стане по-нататък. Дано да се появи някакъв превод на разбираем език. Ето една Хиджран от последната сцена.  Grinning Хубава е Аслъ и още повече ме кара да се възмущавам от следващата партньорка на Мурат.  Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт