На пазар във Варна - 35

  • 49 457
  • 720
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 594
здравейте, някой има ли идея къде мога да занеса да ми поправят една дамска чанта. Благодаря предварително.

На улица Баучер има такова ателие, там съм си носила чантите и раниците.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 68
благодаря много ще го потърся   bouquet

# 467
  • Мнения: 1 656
здравейте! къде във варна мога да намеря магазинчета за детски дрехи втора употреба? не от масовите големи вериги, по скоро малки магазини , дрешките да са с етикет и цена ?

# 468
  • Мнения: 719
Здравейте!
Някой да препоръча добър фризьор в Аспарухово?

# 469
  • Мнения: 93
здравейте! къде във варна мога да намеря магазинчета за детски дрехи втора употреба? не от масовите големи вериги, по скоро малки магазини , дрешките да са с етикет и цена ?

Здравей,сещам се за едно малко магазинче, в Левски е. Ще се опитам да обясня, тъй като незнам точния адрес Simple Smile Има един фриз.салон СИМОНА на ул. архитект"Дабко Дабков"11, та до него има 2 детски магазина...единият е 2-ра употреба влизах мин.седмица там- има хубави неща нови с етикетите даже Simple Smile Имат си и етикети и  цени и т.н.

# 470
  • Мнения: 13
Момичета, трябват ми изпитани майстори за шпакловка(гипс), кухня по проект и ел.мрежа! Ако знаете някой, моля препоръчайте ми!

# 471
  • Мнения: 93
Момичета, трябват ми изпитани майстори за шпакловка(гипс), кухня по проект и ел.мрежа! Ако знаете някой, моля препоръчайте ми!

Здравей, мога да препоръчам човек за ел.мрежа....въпросът ми е какво точно искаш да се прави по ел.мрежата? Simple Smile

# 472
  • Варна
  • Мнения: 10 564
Кой търсеше детска дреха с Елза от Замръзналото кралство?

Сигурно вече е късно, но днес видях блузки с нея на Колхозния.

# 473
  • Варна
  • Мнения: 5 535
здравейте! къде във варна мога да намеря магазинчета за детски дрехи втора употреба? не от масовите големи вериги, по скоро малки магазини , дрешките да са с етикет и цена ?

Вчера минахме покрай такова магазинче. На ул Любен Каравелов е. Близо до пресичането и с бул. Чаталджа  Даже не се разбира че е втора употреба. Чак като влязох вътре видях.

# 474
  • York
  • Мнения: 826
Преди години беше наводнен пазара с бамбукови килими и такива от кокосова трева. От известно време търся подобен, но никъде за сега не намирам.  Виждали ли сте скоро?

дива77, на бул. Освободител, след светофара с Ген. Колев, от страната на ОБ има такъв магазин.

teddycvetkova, мога да ти препоръчам човек за кухнята  Wink

# 475
  • Варна
  • Мнения: 686
Не съм гледала, дали са точно тези, но много голям избор на сервизи има в един склад-магазин зад ДКЦ1, на улицата, на която е сладкарница ,,Маргарита", в посока към ул.Пискюлиев, Кулински Комерс се казва.
http://kulinskicommerce.com/

# 476
  • Варна
  • Мнения: 375
Дива,има едно магазинче за детски дрехи в близост до градска болница- http://www.kidsmall.bg/
А аз къде мога да купя еластични връзки за кецове?

# 477
  • Мнения: 719
Здравейте!
Някой да препоръча добър фризьор в Аспарухово?
Хайде, де, никой ли не знае  Sad

# 478
  • Варна
  • Мнения: 478
Дива,има едно магазинче за детски дрехи в близост до градска болница- http://www.kidsmall.bg/
А аз къде мога да купя еластични връзки за кецове?
Ако питаш за тези новите връзки - къси ластици с накрайници накрая - има ги в Мадара. Взех си едини такива за гуменките, но много ми убиват тези накрайници...

# 479
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
    Solar Wind,
за почистване ба варовик ползвам само лимонтузу.
Ако не си опитвала - пробвай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт