На пазар във Варна - 35

  • 49 450
  • 720
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 831
Благодаря за новата тема  Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря ви, момичета  bouquet
А къде се намира точно това депо на Колхозния, някъде около  ул. "Доктор Пискюлиев" ли, не съм от тук затова така неориентирано  bouquet
Магазина е в гаражите на първя блок на кръстовището на ул. Пискюлиев и Бенковска.

# 4
  • Мнения: 12
Здравейте, дами
Знаете ли къде могат да ми направят табелка за входна врата по поръчка?
Благодаря

# 5
  • Мнения: 35
Дайте съвет от къде да си взема/поръчам интересно не много голямо огледало за банята?! Ииии ако някъде сте виждали интересни/нестандартни завеси за баня?!  Heart Eyes #Crazy  bath

# 6
  • Мнения: 1 831
Дайте съвет от къде да си взема/поръчам интересно не много голямо огледало за банята?! Ииии ако някъде сте виждали интересни/нестандартни завеси за баня?!  Heart Eyes #Crazy  bath
а виж , хич не се бях сетила да питам за това ,а имам нужда и от двете в момента...от бойлера нямам много място за огледало.А хич не исках завеси ,ама иначе пък щеше да стане много тясно ,та ако има някой интересни завеси...Мисля,че в Те МАкс може да има нещо ,ама... newsm78

# 7
  • Мнения: 50
Здравейте, дами
Знаете ли къде могат да ми направят табелка за входна врата по поръчка?
Благодаря
Аз правих в Гранд мол в работилниците срещу Карфур. Много съм доволна. Не бяха скъпи. Ще излъжа, но примерно ок. 5 лв едната.

# 8
# 9
  • Някъде там
  • Мнения: 886
За новата темичка  bouquet Момичета кажете ми къде се продават пердета втора употреба в района на пазара, лятно кино тракия?

# 10
  • Мнения: 1 640
благодаря за новата тема
В м-н Мадара вече не можеш да се разминеш от чужденци.Още в 9,30ч стовариха един голям автобус с евреи или араби....Гъмжило! А в този м-н си правех неделната разходка години наред, понеже ми е най-близко , сега ще ходя през седмицата. Crossing Arms

# 11
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
За новата темичка  bouquet Момичета кажете ми къде се продават пердета втора употреба в района на пазара, лятно кино тракия?
Пробвай във вторите употреби в района.  На гърба на зимно Тракия или Манията.

# 12
  • Мнения: 759
Здравейте, дами
Знаете ли къде могат да ми направят табелка за входна врата по поръчка?
Благодаря
Аз правих в Гранд мол в работилниците срещу Карфур. Много съм доволна. Не бяха скъпи. Ще излъжа, но примерно ок. 5 лв едната.
И в мол Варна има.

# 13
  • Мнения: 3 546
Здравейте, аз все още търся къде правят големи пъзели от 500 или 1 000 части по моя снимка.

# 14
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Ако не се лъжа и ключарите около Кауфланд правеха табелки за входна врата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт