На пазар във Варна - 35

  • 49 476
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 219
Малко офф .. Вчера в Гранд мол беше такава лудница от озверели чужденци... Грабят, ровят, хвърлят по земята и където им падне. Пълен хаос. Към 17.30 пред мола бяха паркирани шест автобуса, които чакаха да си ги приберат. Ако знаех, че тогава ще ги вземат, щях да отида по-късно ама файда. Намерих това, за което бях отишла, но с големи мъки..  #2gunfire

Аз да питам за хубав магазин за месо /свинско и телешко/. Нещо в района на Пикадили център или Чаталджа. Пък и по-далече да е няма значение, важното е да има хубаво и прясно месо на добри цени.

# 31
  • Мнения: 50
Аз да питам за хубав магазин за месо /свинско и телешко/. Нещо в района на Пикадили център или Чаталджа. Пък и по-далече да е няма значение, важното е да има хубаво и прясно месо на добри цени.


На пазар Чаталджа има хубав магазин за месо точно срещу щанда за гъби. Много са любезни, режат ти месото, както ти трябва. В района сравнително е и магазин "Мръвката" - в една пресечка на ул. "Железкова" - като тръгнеш от ОМВ в посока китайската стена - втората пресечка, гаражите под оранжевия блок от ляво. И в двата магазина цените са съответстващи на качеството, което предлагат.

# 32
  • Мнения: 50
Знаете ли до колко часа работи магазинът Бебе депо (мисля, че така се казваше  Thinking - онзи до Колхозния пазар за всичко що е бебешко)?

# 33
  • Мнения: 219
mayshi благодаря   bouquet В това магазинче срещу гъбите /ако е то/ съм влизала веднъж и имаше 4-5 неща. Явно не е било заредено, защото минавайки друг път съм виждала повече неща, но не съм влизала. На мен май ми се стори, че е някакъв руски магазин или се бъркам  newsm78  Днес сигурно ще мина през пазара и ще се поогледам.

# 34
  • Мнения: 50
mayshi благодаря   bouquet В това магазинче срещу гъбите /ако е то/ съм влизала веднъж и имаше 4-5 неща. Явно не е било заредено, защото минавайки друг път съм виждала повече неща, но не съм влизала. На мен май ми се стори, че е някакъв руски магазин или се бъркам  newsm78  Днес сигурно ще мина през пазара и ще се поогледам.
OneAndOnly, да, има и руски магазин, но този, който имам предвид, е малко по в същинския пазар (поне същинската му част, която беше едно време), след щанда на Лагард.

# 35
  • Мнения: 183

Аз да питам за хубав магазин за месо /свинско и телешко/. Нещо в района на Пикадили център или Чаталджа. Пък и по-далече да е няма значение, важното е да има хубаво и прясно месо на добри цени.

На Баучер, срещу детска градина Слънчева дъга има един. Не съм купувала от него. Ако не се лъжа е Чико.
И на пресечката на Топра Хисар, Тодор Димов и Селиолу. От този пазарувам почти всеки ден. Хубаво е месото и прясно.


Аз търся гумени ботуши- дамски. Нещо цветничко, весело....Но да не са по 60 лв, защото само при нужда ще ги обувам. Най-много 25лв. Заминаваме на почивка и там ще ми трябват да газя където ми харесва! И детски също. Там проблема е "пухкаво краче" и не всеки модел става.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 437
Здравейте,момичета!Случайно да сте виждали сатенени панделки на ролки-трябват ми 150м бебешко розово.Вече проверих в Ракхива и магазинчето в подлеза.

# 37
  • Мнения: 183
Здравейте,момичета!Случайно да сте виждали сатенени панделки на ролки-трябват ми 150м бебешко розово.Вече проверих в Ракхива и магазинчето в подлеза.

Колко широка? На пазарчето в Победа, зад спирката на 7-ицата има един склад. Там ще намериш.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 437
Къде е това,че не се сещам,трябва да е поне 5см широка,може и повече.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 612
За гумените ботуши - в Декатлон. Има освен детски и дамски, но колко са шарени, не помня Simple Smile

Не обърнах голямо внимание на цената, но не бяха 60лв. Може в сайта им да има цени  Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 478
Гумени дамски ботуши си купих пролетта от един холандски магазин на ул.Бдин (малко преди да излезе на ул.Шипка). Много са яки на рози и ако не се лъжа цената беше 15 лв.

# 41
  • Мнения: 3 547
Здравейте,момичета!Случайно да сте виждали сатенени панделки на ролки-трябват ми 150м бебешко розово.Вече проверих в Ракхива и магазинчето в подлеза.

Колко широка? На пазарчето в Победа, зад спирката на 7-ицата има един склад. Там ще намериш.

На Мир до Омв-то има магазин за панделки и опаковачни материали, магазина е добре зареден и според мен ще си намериш панделка.

# 42
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 473
Здравейте,момичета!Случайно да сте виждали сатенени панделки на ролки-трябват ми 150м бебешко розово.Вече проверих в Ракхива и магазинчето в подлеза.

Колко широка? На пазарчето в Победа, зад спирката на 7-ицата има един склад. Там ще намериш.

На Мир до Омв-то има магазин за панделки и опаковачни материали, магазина е добре зареден и според мен ще си намериш панделка.`

това е също Ракхива, може да видиш в Мимоко (ул. Опълченска и ул. Братя Миладинови, до у-ще Кирил и Методий). Добре зареден склад имаше и на ул. Орех 8 (малко ми е трудно да го обясня)

# 43
  • Варна
  • Мнения: 437
Nqma I tam pandelki

# 44
  • Мнения: 250
Панделки има и в едно малко магазинче до офиса на Спиди,който е на Червения площад.До големия блок,където преди беше Бинго мустанг.

Общи условия

Активация на акаунт