КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 34 077
  • 435
  •   4
Отговори
  • Мнения: 3 961


Сайт на Кауфланд



Брошура Кауфланд - kaufland.bg


Национален безплатен клиентски телефон 0800 / 12 220
От понеделник до петък от 8.00 ч. до 18.30 ч.


ГАРАНЦИЯ ЛЕСНА ЗАМЯНА

Ако не сте удовлетворени от качеството на нехранителен продукт*, срещу оригинален касов бон може да го върнете до 30 дни след покупка.

*В случай че продуктът е в запазен търговски вид, в оригинална опаковка и без видими следи от употреба. Не важи за подаръчни ваучери и за вече използвани продукти.

ВРЪЩАНЕ НА ХРАНИТЕЛЕН ПРОДУКТ

Пари за хранителен продукт могат да се върнат, само ако има проблем с качеството или разлика в цената.


КУПОН-ПОДАРЪК за РОЖДЕН ДЕН

Важи за бонбони от кауфландските марки. Засега няма ограничение в количеството, но все пак трябва да е обичайно за домакинството(едва ли ще има отстъпка, ако се купи един кашон от 1 вид). Могат да се комбинират различни видове.

ЦЕНА НА ПЛАСТМАСОВА КУТИЙКА - 0,25ЛВ

Старите теми:


COMING SOON ---- ПЛАЩАНЕ С ЕЛЕКТРОННИ ВАУЧЕРИ

ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ И СПОДЕЛЯНЕ В ТЕМАТА!

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 353
Привет Simple Smile
Търсейки в гугъл за мнения, попаднах на темата и съм адски доволна!
И влизам веднага с конкретно питане. Гледам в брошурата за тази седмица има вертикална прахосмукачка на Ayco, цената й е около 40 лв.
Някой има ли мнение, дали си заслужава?
Имам 2 котета, които като излизат от тоалетната си и пръскат малко пясък. Та за това конкретно ще я ползвам, иначе за основно почистване имам друга
Благодаря предварително!

# 2
  • Мнения: 2 495
Здравейте! Шевната машина дали става? Мисля да я пробвам за тази цена, но най-вероятно няма бройки вече... Как бяха наличностите по вашите Кауфланди?

# 3
  • Мнения: 54 421
Голяма навалица пак, от всякакви възрасти. Но пък бързо минах на касите, очаквах дълги опашки.

Pepittto, доволните са повече от недоволните. Така мисля, аз нямам.

Хриси, благодаря за труда! Flowers Hibiscus

# 4
  • София
  • Мнения: 170
Кафе машината ми Делонги протече и вече и е време за смяна,но тя си е и старичка де.Гледам,че в Кауфланд пускат някъква бюджетна AYKO.Знам,че не мога да очаквам чудеса за 80лв.,но ако има някой мнение за нея да сподели.

# 5
  • Мнения: 5 003
Много хубаво кафе прави, парата не съм я ползвала, не мога да кажа за нея.

# 6
  • Мнения: 39 332
Вертикалната прахосмукачка AYKO я имам от година и половина. Доволна съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря,момичета!

# 8
  • Мнения: 27 520
Повечето мнения за прахосмукачката са като на Мариат, но имам спомен, че имаше негативен отзив конкретно за събиране на разпръснати гранули от котешка тоалетна...🤔 Този тип прахосмукачки не вършат чудеса и с косми от килими (но аз и не бих очаквала това от прахосмукачка без турбочетка). Иначе за ежедневно почистване на повърхности без килими аз съм доволна от този тип прахосмукачки (моята не е Айко и нямаме животни вкъщи).

# 9
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Благодаря за темата!

Голяма лудница и при нас днес. И в К, и в Л.
Бързо минах и аз на касите за самообслуждане.
Ходих за телешки опашки. Много ми похвали ха месото и реших да ги пробваме. А рядко получавали. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 495
Има ли месо в тези телешки опашки? Все ги заглеждам и все ми скъпеят Smiley

При нас имаше 4 шевни машини и взех една. Обаче сутринта участвах в Ибей търг за един Brother, та няма да разопаковам Кауфландската, докато не приключи търга, че току-виж не се появят други наддаващи и взема, че спечеля.

Някой има ли от протекторите за матрак на Аглика? Мъжът ми онзи ден взе някакъв от Метро - ужасен е, много шумка. Този на Аглика ми се видя ОК, но още не съм го разопаковала.

Купих пижамки на дъщеря ми за 13 лв, много мека и приятна материя, просто страхотна! Много съм доволна. И едни чорапи, сякаш си няма, но и те ми се видяха страхотна материя.

На децата купувам и шампоан Бевола, според приложението INCI е с много изчистен състав. А за мен си взимам маска за коса, пак на Бевола, с приличен състав.

Не успях да намеря яйца от свободно отглеждани кокошки. Предлагат ли ги още, че рядко пазарувам от Кауфланд?

При нас също беше страшна лудница.

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Благодаря за темата!

Голяма лудница и при нас днес. И в К, и в Л.
Бързо минах и аз на касите за самообслуждане.
Ходих за телешки опашки. Много ми похвали ха месото и реших да ги пробваме. А рядко получавали. Simple Smile
Kак я приготвяш? Аз взех един път. Варих я първо в херметическа, след това я задушавах със зеленчуци и накрая като я педложих, не се одобри у дома, само хрущяли...Котето я одобри, обаче.

# 12
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Тази рецепта избрах, 3 часа бавно готвене. Ще кажа после как стана. Месо...намира се Blush тук мисля заради кокала бульонът ще евкусен. Защото бяха резнати https://domashnivkusotii.com/retsepta/teleshka-opashka-v-aromaten-sos/

Редактирам се. Стана много вкусно. 2 часа му трябваше на месото. Може би, защото е младо. Сега правя ориз на пара и ще има угощение тази вечер. Blush

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 17:13 от Лолита

# 13
  • Мнения: 2 957
Аз купувам био яйца от Лидл и са ми много вкусни!

# 14
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Hrisi, благодаря за новата тема.
Ако има възможност, може би е хубаво да се поставят на първа страница и Кауфланд услугите, които се предоставят на клиентите.
       https://www.kaufland.bg/moyat-kauflan … sp;    

Общи условия

Активация на акаунт