КАУФЛАНД - тема 65

  • 52 530
  • 781
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 956






Брошура Кауфланд - kaufland.bg


Национален безплатен клиентски телефон  0800 / 12 220
От понеделник до петък от 8.00 ч. до 18.30 ч.



Старите теми:

ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ И СПОДЕЛЯНЕ В ТЕМАТА!

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 622
На два пъти опитах да си взема червена леща 2 на цената на 1, но все опразнено и беше мястото.
Мъжът ми пие 3 в 1, прави ми впечатление, че много му се вдигна цената, преди редовната беше 29 ст. сега на тая цена се радва, ако намери.
А и козунаците тази година са доста скъпи. Под 4-5 лв няма.

# 2
  • Мнения: X
Здравейте!
От миналата година съм се заканила да взема на децата пясъчник. В новата брошура видях че ще има. Изглежда симпатичен. Някой да има отзиви за него? Миналата година го бяха пускали пак.

# 3
  • Мнения: 6 808
Вчера купих универсално дистанционно...никаква работа не ми свърши иска някакви кодове ама къде да ги напиша,нито ги знам нито нищо...да не си давате парите.Върнах го без проблем с касовата.

О да 3в1  си зареждам да пия следобед,наистина е много скъпо към 50ст.....ми то по-добре изобщо да не го купувам,а да зареждам повече капсули когато са на промоция.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Втора седмица при нас стои етикет за бира Бекс на 0.99 лв. и втора седмица такъв артикул няма.

# 5
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
Похвалвам това бутер тесто на Кауфланд:
Скрит текст:
   

# 6
  • Мнения: 3 719
Аз взех вчера от червения пипер на промоция. Досега не съм го ползвала, ще го видя какъв е.
Облажих още с намалени чорапи, 7 броя за 4,68. Пишеше, че са детски, ама размерът беше 39-42. Тамън ми станаха, но за посочения размер може да дойдат малко теснички.

# 7
  • Мнения: 27 439
Ранобудна, с каква мазнина е това бутер тесто? Къде стои в магазина?

# 8
  • Мнения: 35 107
Много съм доволна! Взех силиконовите формички, форма за правоъгълен кекс и съд за водна баня. Няма да бързаме да ходя утре до Кауфланд Wink

# 9
  • Мнения: 2 368
Вчера купих универсално дистанционно...никаква работа не ми свърши иска някакви кодове ама къде да ги напиша,нито ги знам нито нищо...да не си давате парите.Върнах го без проблем с касовата.
Има инструкция. На който му е сложно да не се занимава. Да отиде до магазините за електроника и да носи оригиналното. Там ще му програмират
Не знам какво е идеята за универсалното и за това предлагам решение за най-честите проблем когато оригиналното сдава багажа.

# 10
  • София
  • Мнения: 22 688
Много съм доволна! Взех силиконовите формички, форма за правоъгълен кекс и съд за водна баня. Няма да бързаме да ходя утре до Кауфланд Wink

Дано да си ги взела на цената от предстоящата брошура..

Вече съм планувала понеделник сутрин - първо в Кауфланд, след това Лидл.

# 11
  • Мнения: 35 107
Формите за мъфини бяха 4 лв за 12 бр.
Формата за правоъгълен кекс 1.75 лв/ бр
Съдът за водна баня - 1 лв
Формите за мъфини бяха 4 вида : стандартни кръгли 12 бе, кръгли , като малка формичка за кекс 6 бр, стандартни във формата на сърце 12 бр, малко по- големи като за тарталети. Всички по 4 лв .

# 12
  • Мнения: 229
Формите за мъфини бяха 4 лв за 12 бр.
Формата за правоъгълен кекс 1.75 лв/ бр
Съдът за водна баня - 1 лв
Формите за мъфини бяха 4 вида : стандартни кръгли 12 бе, кръгли , като малка формичка за кекс 6 бр, стандартни във формата на сърце 12 бр, малко по- големи като за тарталети. Всички по 4 лв .

Днес ли ги имаше вече заредени?

# 13
  • Мнения: 35 107
Да. Само едно кашонче бяха сложили. Явно повече ще заредят за утре. От всичко имаше по 1 кашонче. От тези помощни уреди.

# 14
  • Мнения: 9 162
аз от бутер тестото 500 гр, на Тракия се оплаквам, никога повече

Общи условия

Активация на акаунт