Въпроси за TBI Bank - 5

  • 3 325
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64 922
Добре дошли в тема 5 за TBI!

Предишната тема
Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 23
Някой получил ли е кешбек по промоцията на Visa по карта Neon? Днес получих по две карти в други банки, но в TBI за идентични плащания няма.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 999
Някой получил ли е кешбек по промоцията на Visa по карта Neon? Днес получих по две карти в други банки, но в TBI за идентични плащания няма.
Може ли повече информация за тази програма? Имам НЕОН от 2-3 години, никога не съм получавала кешбек.

# 3
  • Мнения: 2 154
Промоция на Виза, трябва да се регистрира картата - https://www.visabg.com/campaign/everyday/
Аз ползвам на ПИБ карта за плащания и още нямам кешбек, уж до края на месеца трябва да дойде..

# 4
  • София
  • Мнения: 1 999
Промоция на Виза, трябва да се регистрира картата - https://www.visabg.com/campaign/everyday/
Аз ползвам на ПИБ карта за плащания и още нямам кешбек, уж до края на месеца трябва да дойде..
Много благодаря!
Може ли информация къде да видя кои обекти участват? Препових сайта, но така и не можах да намеря списък на обектите, също така в Общите условия са посочени много общо, а не конкретните обекти.

# 5
  • Мнения: 557
Няма списък с обекти.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Някой има ли проблем с приложението? Дава ми "грешка", а трябва да правя спешен превод. Sad

# 7
  • Мнения: 64 922
Не, но не съм пробвала с превод.

Моя казус с отказаните плащания на битови сметки си го разреших сама.
От чата все още чакам отговор.
Оказа се, че като съм запаметила данните за съответния доставчик, предполагам автоматично е зададено да се плаща от Неон. А аз плащам от друга сметка. Направих корекция и мина веднага плащането.

# 8
  • Мнения: 2 154
Пуснали са "промоция" 2.5% за 3-месечен депозит. Явно гледат какво предлага BigBank..

# 9
  • Мнения: 1 501
Да, тъкмо си дръпнах депозита на падеж и ме оферираха. Сега го връщам:)

# 10
  • Мнения: 64 922
Усетиха се, че отидохме в Биг Банк. Grinning

# 11
  • Мнения: 16
Пуснали са "промоция" 2.5% за 3-месечен депозит. Явно гледат какво предлага BigBank..
Ще тече до 31.07, ако някой се интересува.

# 12
  • Мнения: 2 131
По принцип има анализи че ЕЦБ ще вдига на два пъти лихвите тази година и според мен подготвят почвата. На мен ми изтича едно депозитче в TBI след 3-4 дни и ще го метна за още 3 месеца. Пък после ще видим как ще процедират. И аз понамалих доста от депозитите в TBI.

# 13
  • Мнения: 15 578
Ако промоцията е до 31 юли това би трябвало да означава че депозити, направени до края на май за три месеца ще се подновят още веднъж за 3 месеца с промоционалната лихва нали?

# 14
  • Мнения: 64 922
Края на май значи до края на август. Няма да се подновят

Общи условия

Активация на акаунт