На пазар във Варна - 35

  • 49 529
  • 720
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Благодаря на всички. 33 лв е скъпичко, ще се ориентирам май към Продавалник. Исках да ги видя на живо, ваучерите не ме устройвайт, но пак благодаря за информацията.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета,търся евтин пилинг за дрехи(нали така се казва),някой ползвал ли е това от Шихо http://www.shiho.bg/index.php?route=product/product&path=75& … p;product_id=1069  пише машинка за обиране на мъхчета,дали е това,с което се маха завалено,топчета?
Имам такава машинка от Пикадили. Марката е Excellent. В момета, мисля, са на промоция - 4лв.
Доволна съм.
Купих си скоро от Немския магазин на центъра, не съм го пробвала за да дам отзив, 4лв. мисля беше.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 616
 Момичета, някоя от вас случайно да знае продава ли се някъде НАТУРАЛНА ГЛИНА. Навсякъде продават само синтетична. Искам да вземем истинска глина, но не намирам във Варна. Сега ме е яд, че не купих от занаятчиите в Габрово.

# 633
  • Мнения: 335
Здравейте!
Знам, че въпросът ми въобще не е за тук, но не мога да се справя с новия изглед на форума и къде трябва да пиша.
Търся детски клуб/ занималня, където да водя тригодишната ми дъщеря за да общува с връстници и моето или на придружителя и присъствие е допустимо. Дори и частните детски градини не допускат поетапна адаптация.
Благодаря!

# 634
  • Мнения: 11 493
Киса, аз това лято купих голямата кутия с 5200 броя ластици и ОРИГИНАЛЕН стан и др джуджавки в кутията за 15 Евро от Холандия ( там тази мания е от миналата година, всичко живо плете  Mr. Green ), кутията която показваш не е оригинален стан и в Холандия са по 5 евро  Mr. Green Направо много ме е яд на БГ, много. Понеже сме богати, заможни и преуспели - всичко е на супер цени #2gunfire
Оня ден купих от магазин за прежди кука железна, че в комплекта ни е пластмасова и леко се огъва. Това го казвам за идея ако някой иска да си купи.

# 635
  • Мнения: 1 048
Момичета,търся евтин пилинг за дрехи(нали така се казва),някой ползвал ли е това от Шихо http://www.shiho.bg/index.php?route=product/product&path=75& … p;product_id=1069  пише машинка за обиране на мъхчета,дали е това,с което се маха завалено,топчета?
Имам такава машинка от Пикадили. Марката е Excellent. В момета, мисля, са на промоция - 4лв.
Доволна съм.
Купих си скоро от Немския магазин на центъра, не съм го пробвала за да дам отзив, 4лв. мисля беше.
Благодаря,купих си тази от Пикадили,само че беше 6лв.имаше и някакви от 14лв.ама какво търсене беше в магазина,ужас,бяха останали 3.

# 636
  • Варна
  • Мнения: 483
Киса, аз това лято купих голямата кутия с 5200 броя ластици и ОРИГИНАЛЕН стан и др джуджавки в кутията за 15 Евро от Холандия ( там тази мания е от миналата година, всичко живо плете  Mr. Green ), кутията която показваш не е оригинален стан и в Холандия са по 5 евро  Mr. Green Направо много ме е яд на БГ, много. Понеже сме богати, заможни и преуспели - всичко е на супер цени #2gunfire
Оня ден купих от магазин за прежди кука железна, че в комплекта ни е пластмасова и леко се огъва. Това го казвам за идея ако някой иска да си купи.
Би ли ми написала как се казва комплекта,  че да си го поръчам на мъжът ми. Ще ми трябва пълното име.  Благодаря

# 637
  • Мнения: 11 493
kami2004, не намерих фотоапарата да я снимам и да ти я покажа, но намерих една снимка в нета http://img.2dehands.be/f/preview/194769306-loom-bands-luxe-dozen-5200-stuks.jpg , така изглеждат моите, но са с 5200 ластици и малко повече неща пише по кутията. На всякъде ги има сигурна съм, че няма да се затрудни да намери.

# 638
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Киса,
в магазинчето за което писах по-горе днес видях комплект подобен на тези в офертите.
В пластмасова кутия. Съдъжда стначе и няколкол цвята - 12.60 лв
Имаше и само станче - 4.60

# 639
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте!
Знам, че въпросът ми въобще не е за тук, но не мога да се справя с новия изглед на форума и къде трябва да пиша.
Търся детски клуб/ занималня, където да водя тригодишната ми дъщеря за да общува с връстници и моето или на придружителя и присъствие е допустимо. Дори и частните детски градини не допускат поетапна адаптация.
Благодаря!

Не знам от кой район си, но в детските клубове няма проблем и ти да си там. Например Невеляшка, Весели крачета, Рая (тези са в моя район), а може да попиташ и тук http://mechta-vn.eu/galeriya/ - гледат деца на половин ден. Това с поетапната адаптация в Бг е табу, но преди години като водих сина ми в Мамината къща допускаха това, сега не знам как е.

Момичета от известно време нещо ми е в главата и когато някой пита тук за адрес на фурни се сетих да ви питам - търся виенски кифлички. Помните ли ги едни такива по малки кифлички.

# 640
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Помним, помним Wink
Такива има на една фурна по Брегалница - на нивото на студ. общежития, но от другата страна на тротоара

# 641
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile Знаете ли къде във Варна има магазини за евтино сребро  newsm78 Simple Smile

# 642
  • Мнения: 68
Здравейте.  bouquet
Търся сервиз за ремонт на кафе машина Секо.
Предложения? newsm78

# 643
  • Варна
  • Мнения: 1 959
Здравейте!
Къде мога да намеря шапки ,свирки ,свещи ,балони..т.е всичко за един детски рожден ден ,желателно в района на Чаталджа , Левски?

# 644
  • Варна
  • Мнения: 287
Аз бих заложила на Джъмбо за всякакви парти артикули, въпреки че е доста далеч. Виждала съм доста такива дреболийки и в Пикадили, но със завишени цени, разбира се.
Аз търся място, където продават тютюн за наргиле. Дали някой знае подобно?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт