Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 296
  • 734
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Имам леката версия на крем Здраве.Малкият се одраска в началто на седмицата по лицето (доста силно,станаха две дълги "ленти").Мажа го цяла седмица и не е минало напълно.Мисълта ми е,че ефектът не е нещо "Уауу".Може и да е от леката версия  Rolling Eyes

# 481
  • Мнения: 137
Аз съм доволна от ексфолиращия гел скраб на Пирин Дрийм. Гъст е и има много фини частици, на мен ми върши идеална работа. Този на Хималая също не е лош. Те имат и разни други скрабове в по-малки опаковки.

В момента някои продукти на Ла Рош Позе са на специална цена, например Ефаклер измиващ гел 125 мл е 7-8 лв. Ако някой се интересува.

# 482
  • Мнения: 42
Аз съм доволна от ексфолиращия гел скраб на Пирин Дрийм. Гъст е и има много фини частици, на мен ми върши идеална работа. Този на Хималая също не е лош. Те имат и разни други скрабове в по-малки опаковки.

В момента някои продукти на Ла Рош Позе са на специална цена, например Ефаклер измиващ гел 125 мл е 7-8 лв. Ако някой се интересува.

Къде е намален измиващият гел? Blush Blush бих го купила веднага. Аз всез зелената спирала на Голдън Роуз за 3.99 лв и съм доволна, не е кой знае какво ,но за цената си е супер, с двуфазен я махам доста трудно обаче Naughty

# 483
  • Мнения: 1 298
Какво мислите за този измиващ ексфолиант за лице купих го наскоро, първото ми впечатление, че мирише много хубаво, но отдавна не ми бяха излизали пъпчищи възможно ли е да е от него?

Аз си взех пък гела им с нийм и не съм впечатлена също, като че ли е твърде агресивен за моята кожа. Кожата ми е мазна, но от както го ползвам се омазнява още повече и определено ми излязоха повече пъпчици. Май ще се върна на добрият стар Йогурт, докато имам време да ида до ЛИДЛ и да пробвам техният.
А някой има ли впечатление от четката за почистване, която предлагат сега в офертата? Не очаквам чудеса за 24 лв, но все пак да попитам.

# 484
  • Мнения: 137
Аз съм доволна от ексфолиращия гел скраб на Пирин Дрийм. Гъст е и има много фини частици, на мен ми върши идеална работа. Този на Хималая също не е лош. Те имат и разни други скрабове в по-малки опаковки.

В момента някои продукти на Ла Рош Позе са на специална цена, например Ефаклер измиващ гел 125 мл е 7-8 лв. Ако някой се интересува.

Къде е намален измиващият гел? Blush Blush бих го купила веднага. Аз всез зелената спирала на Голдън Роуз за 3.99 лв и съм доволна, не е кой знае какво ,но за цената си е супер, с двуфазен я махам доста трудно обаче Naughty

Самата марка си прави намаления в момента, мисля, че във всички магазини и аптеки, които ги предлагат, има от продуктите на специална цена. Най-евтини мисля са в аптеки Ремедиум.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Да ви кажа за леката версия на крем Здраве - тя май не е направена да решава по-сериозни кожни проблеми. И аз винаги имам в къщи малка синя кутийка за лишейчетата, които ми излизат по лицето. Наскоро си взех леката версия - в бяла кутийка, но на него пише, че е хидратиращ, унивресален и не знам какво си. Не очаквам чудеса от него. Взех го просто ей така, да видя как е. Харесва ми, мацам по лицето и ръцете, но за по-сериозен проблем - синята кутийка. Също така миналата година бях купувала техен крем за атопична кожа. По-скоро е гел-крем - страхотен! Само дето е 50мл и с цена от 7-8 лева май не е за тази тема.  Grinning

# 486
  • Мнения: 2 045
Да ви кажа за леката версия на крем Здраве - тя май не е направена да решава по-сериозни кожни проблеми. И аз винаги имам в къщи малка синя кутийка за лишейчетата, които ми излизат по лицето. Наскоро си взех леката версия - в бяла кутийка, но на него пише, че е хидратиращ, унивресален и не знам какво си. Не очаквам чудеса от него. Взех го просто ей така, да видя как е. Харесва ми, мацам по лицето и ръцете, но за по-сериозен проблем - синята кутийка. Също така миналата година бях купувала техен крем за атопична кожа. По-скоро е гел-крем - страхотен! Само дето е 50мл и с цена от 7-8 лева май не е за тази тема.  Grinning
Бялата опаковка няма нищо общо с леката версия. Бялата опаковка е универсален хидратиращ крем, нищо повече. Леката версия е пак в синя опаковка, но под името "Здраве" е изписано с големи букви "лека версия"

# 487
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аха, ясно. Значи съм се объркала.

# 488
  • Мнения: 551
Аз също съм доволна от крем Здраве, но го ползвам само когато има нещо по значително. Иначе от доста време не се разделям с този крем.



Ползвам го за какво ли не. Нарочно съм си взела тази малка опаковка, за да може да си я нося постоянно в чантата. Въпреки, че е малка кутийката и го използвам сравнително често, стига за доста време. Много съм доволна.

# 489
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз също съм доволна от крем Здраве, но го ползвам само когато има нещо по значително. Иначе от доста време не се разделям с този крем.



Ползвам го за какво ли не. Нарочно съм си взела тази малка опаковка, за да може да си я нося постоянно в чантата. Въпреки, че е малка кутийката и го използвам сравнително често, стига за доста време. Много съм доволна.



Аз също от този крем на Бочко имам винаги и дори майка ми също не остава без него.
Тези на Здраве изобщо не ми влияят добре - нито старата версия, нито леката...

# 490
  • Мнения: 1 306
Eveline - Крем-маска за ръце и нокти 5в1
Поредната "форумска" придобивка  Grinning
Прекрасно се отразява на ръцете ми (много суха, чувствителна кожа). Леко ароматизиран, абсорбира се много бързо  и оставя кожата на ръцете нежна и подхранена.
Не ми харесва, единствено, наличието на доста парабени в състава.
Скрит текст:

# 491
  • Мнения: 18 037
Като каза Евелин, аз пък да похваля този заздравител
http://bg.eveline.eu/1,5695,NAIL+THERAPY+TOTAL+ACTION.html

Очарована съм направо   bouquet
Само дето прави кожичките по- твърди и не се препоръчва лак докато трае курса. Но мога да кажа, че "залепи" цепещите" ми се нокти

# 492
  • Мнения: 1 306
Като каза Евелин, аз пък да похваля този заздравител
http://bg.eveline.eu/1,5695,NAIL+THERAPY+TOTAL+ACTION.html

Очарована съм направо   bouquet
Само дето прави кожичките по- твърди и не се препоръчва лак докато трае курса. Но мога да кажа, че "залепи" цепещите" ми се нокти
+1 Peace
Да си дойдем на думата за Eveline Laughing
От заздравителя  съм много доволна, въпреки, че никога не съм го ползвала по предназначение т.е. като заздравител. Ползвам го само като основа за лак, защото съм нонстоп лакирана. Резултат - ноктите са във видимо много по-добро състояние, не се цепят, не се чупят, не се пигментират и като бонус - лаковете издържат по седмица без обелени връхчета и пр.
Винаги съм била предубедена към продукти 3в1, 5в1,10в1 и т.н.
Но точно този заздравител и маската за ръце, наистина "работят".

# 493
  • Мнения: 1 121
+ 1 и от мен за този заздравител на Евелин!  Crazy ( да уточня само - ползвала съм точно 5 в 1, но и 8 в 1 също се хвали много назад в темата ) Аз си го купих от едно магазинче за козметика. В големите вериги не съм го търсила.  Peace

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 21:23 от L0v3d

# 494
  • София
  • Мнения: 3 611
+ 1 и от мен за този заздравител на Евелин!  Crazy
И аз се присъединявам към доволните от заздравителя 8в1. Ноктите ми са меки и чупливи, но с него вече мога да се похваля с хубав маникюр! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт