Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 272
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 172
Hristugena, благодаря ти за предложението, обаче не понасям миризмата на рози. Има ли подобен
продукт с различен аромат?
И аз съм така с миризмата на рози  Tired Face

# 706
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Hristugena, благодаря ти за предложението, обаче не понасям миризмата на рози. Има ли подобен
продукт с различен аромат?
И аз съм така с миризмата на рози  Tired Face

И аз. А българската козметика в голямата си част е именно с такъв аромат  Confused

# 707
  • Мнения: 160
Не ви ли притеснява, че в този продукт 8в1 има формалдехид?

Мен лично, не! Все пак се ползва 10 дни, а не постоянно. Реших си проблема с цепенето на ноктите точно за 10 дни. Имам и на Мавала, за който дадох 27лв и ефектът беше само по-твърди нокти...Никаква разлика в цепенето. Специално 8 в 1 е доста качествен продукт, на много добра цена. А за състава - както този заздравител, така и кремове на Евелин, не са с особено добри съставки, но всеки сам решава! Някои натурални продукти се отразяват зле на кожата ми, други с парабени - добре. Всеки трябва да си намери "своя" продукт.

# 708
  • Мнения: 4 199
Преди няколко страници някой похвали кремовете за лице и околоочен на Регал от серията Skin Lux. Има ли ги в Лили или ДМ?

# 709
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
в дм има продукти на регал,довечера ще ходя мога да проверя дали тази серия се предлага.

# 710
  • Мнения: 160
И аз се интересувам от козметиката на Регал. Ползвала съм почистващо мляко и ексфолиант за лице и бях доволна. Видях в сайта им, че има продукти за мазна кожа - Matt Control, но не знам доколко козметиката им е натурална. Може ли някой да сподели?

# 711
  • София
  • Мнения: 1 017
Не ви ли притеснява, че в този продукт 8в1 има формалдехид?

Мен лично, не! Все пак се ползва 10 дни, а не постоянно. Реших си проблема с цепенето на ноктите точно за 10 дни. Имам и на Мавала, за който дадох 27лв и ефектът беше само по-твърди нокти...Никаква разлика в цепенето. Специално 8 в 1 е доста качествен продукт, на много добра цена. А за състава - както този заздравител, така и кремове на Евелин, не са с особено добри съставки, но всеки сам решава! Някои натурални продукти се отразяват зле на кожата ми, други с парабени - добре. Всеки трябва да си намери "своя" продукт.

Аз лично го ползвам малко повече от десет дни вече, но мисля, че няма да има проблем, в крайна сметка го правя за първи път Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 045
И аз се интересувам от козметиката на Регал. Ползвала съм почистващо мляко и ексфолиант за лице и бях доволна. Видях в сайта им, че има продукти за мазна кожа - Matt Control, но не знам доколко козметиката им е натурална. Може ли някой да сподели?
изобщо не е натурална, но определено има добри продукти - тази серия интересува и мен, аз също ще се огледам за нея

# 713
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 799
Преди няколко страници някой похвали кремовете за лице и околоочен на Регал от серията Skin Lux. Има ли ги в Лили или ДМ?
Има ги в ДМ - цената мисля беше 21,90.

# 714
  • Мнения: 4 199
Благодаря! Объркала съм го явно с друг от серията, специално околоочния беше около 4 лв, сега виждам че този, на сайта е в кутийка, като крем за лице.

# 715
  • Мнения: 318
Сега значи е идеалния момент да се пробва ФД на Maybelline  Grinning
За сенките на Флормар толкова добри коментари, и аз ги видях някъде за 4 и нещо, без да са били на промоция, но не знам защо не си взех и сега ме е яд.

Любимия ми интимен гел, не спирам да си го купувам. Не знам защо, но си бях взела 2 с помпичка и ми се стори, че свършиха доста по барзо отколкото в другата опаковка. Може би в мен е проблема, но отново се върнах на тази опаковка  Laughing



И колкото и различни заздравители съм си купувала, винаги се връщам на нещата на Перфект за нокти. Мисля, си че са добри, вършат ми работа. Днес си взех този, до сега не съм го пробвала, но ми харесва, че става както за основа, така и за топ лак.



Интимното гелче не е лошо, но лично на мен не ми допада ароматът му, някак ми е сапунено-химичен, но това си е лично мое мнение, а когато става въпрос за аромати съм си мнго капризна.

Заздравителят при мен нямаше абсолютно никакъв ефект, но пък този с копринените нишки ми се отрази добре, макар и ефектът му е само ако сте с него, защото действието му е на принципа на арматурата при строеж  Mr. Green

От близо седмица използвам за ноктите масло от иланг иланг и резултатът като за толкова кратък срок използване и то нередовно е видимо по-здрави нокти, но проблемът с лющенето все още е налице...предполагам, че ако се използва по-дълго ще се справи и с това  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 2 702
Аз ползвах доста по-дълго време от 10дни заздравителя на Ебелин. Ноктите ми станаха много здрави и имах доста дълъг маникюр. И сега продължава плочката да ми е добре и да не ми се цепят ноктите Simple Smile

# 717
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
В ДМ в Сливен регал скин лукс нямаше.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 017
Аз ползвах доста по-дълго време от 10дни заздравителя на Ебелин. Ноктите ми станаха много здрави и имах доста дълъг маникюр. И сега продължава плочката да ми е добре и да не ми се цепят ноктите Simple Smile
А колко по-дълго време го използва, ако не е тайна Simple Smile Че аз минах десетте дни, но се чудя колко да го използвам все пак.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 611
...

И колкото и различни заздравители съм си купувала, винаги се връщам на нещата на Перфект за нокти. Мисля, си че са добри, вършат ми работа. Днес си взех този, до сега не съм го пробвала, но ми харесва, че става както за основа, така и за топ лак.

[/b]

Аз от години го ползвам и съм много доволна.

Като основа става, но като топ не ми харесва.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт