Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 266
  • 734
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 566
Ще го взимама този заздравител. Моите нокти сега се възстановяват от ноктопластика-гел. Който е имал знае за какво става на въпрос. Ужасно меки са ми. Те винаги са си били такива. Никога съм нямала хубави дълги нокти.
Ще си взема и аз този евелин и ще направя 2 седмичен курс и да видим.  Simple Smile
За крем здраве-всички варианти съм ползвала-силиня, ликия и обикновения хидратиращ-толкова хубави кремове. Няма такова чудо!
Мажа си пъпчицата вечерта и на сутринта е двойно по-малка или почти изчезнала. Дерматолога ми ми каза-"крем здраве не лекува акне" . Може и да не лекува, но пък върши страхотна работа когато ти излезе неприятна пъпка. Единствен-недостатък-много тежък и мазен крем. И наистина не знам дали този, който е силният вариант е подходящ за всекидневно ползване и като ежедневен крем  newsm78
Лекият вариант съм го ползвала като дневен крем и съм оставала много доволна.
А вече има здраве Бебе  Simple Smile

# 496
  • Мнения: 42
От къде купувате този чуден и хвален заздравител на Евелин? Не съм го виждала никъде...По веригите има ли го? Praynig

# 497
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Аз пък искам нещо за кожички - много са ми твърди, чак на чорапогащника направих бримки.  Tired

# 498
  • Мнения: 20 193
От къде купувате този чуден и хвален заздравител на Евелин? Не съм го виждала никъде...По веригите има ли го? Praynig
Има го в Лили.
Според мен не е добра идея да се използва постоянно, все пак има формалдехид и тн.  Peace

# 499
  • Мнения: 2 841
От къде купувате този чуден и хвален заздравител на Евелин? Не съм го виждала никъде...По веригите има ли го? Praynig
Има го в Лили.
Според мен не е добра идея да се използва постоянно, все пак има формалдехид и тн.  Peace
И аз го взех от там за 3.90лв.Много съм доволна от него.

# 500
  • Мнения: 318
Има и в ДМ Simple Smile

# 501
  • Мнения: 2 622
Аз го намерих в Елитис  Grinning

# 502
  • Мнения: 18 010
Аз пък искам нещо за кожички - много са ми твърди, чак на чорапогащника направих бримки.  Tired

Току що се взех такъв отново на Евелин. Влязох да търся маската за ръце, но я няма за жалост  Sad

# 503
  • Мнения: 2 045
Понеже обсъждахме крема "Здраве" и леката му версия, ето ревю   bouquet

# 504
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Момичета,да ми похвалите някой балсам,че съм само с маски в момента и ми натежават на косата вече.
Косата ми е чуплива и не желая отпускане=сплескване и изглаждане.
Мерси предварително Hug

# 505
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Като хвалите крем Здраве, има един друг крем на Арома - Медико Идеал, не знам дали още се продава. Със сигурност срокът му е изтекъл, но стои в шкафа и чат-пат го ползвам. Снощи намазах една пъпчица и тя завяхна.  Shocked

# 506
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ако на някой му е интересно кои са моите любими продукти (и на още една блогърка) под 10лв:
http://beautifullsin.blogspot.com/2014/09/top-6-under-10-ftbeaut … -galore-6-10.html

# 507
  • Мнения: 20 193
За феновете на "Здраве":

от 22-ри до 28-ми септември във всички магазини на Lilly, може да се възползвате от -30% на серия Здраве от Арома
https://www.facebook.com/LillyDrogerieBG/photos/a.46629578006430 … 819761131/?type=1

# 508
  • Мнения: 1 404
Момичета да ви похваля един топ лак - Golden Rose Top Coat Gel Look. Бързо съхне, четката е голяма, което за мен е много удобно и лака ми издържа повече. Наистина има гел ефект, даже момичета ме питаха дали не съм ходила на маникюр за гел лак  Laughing

Скрит текст:

# 509
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Още като излезе този топ лак си го взех. Наистина придаваше голям блясък, но на 2-3 ден под него лакът се напукваше. Чела съм коментари, в които се твърди, че топ лаковете били различни партиди и едните са кофти, другите не. Не знам дали да рискувам и да си взема отново.

Общи условия

Активация на акаунт