Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 237
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Заздравителят не е на Ebelin (DM марка за козметични аксесоари), а на Eveline.
Аз го използвах десетина дни без лак, сега го използвам като основа. И преди ми бяха твърди ноктите, използвам маслото на Икаров, но сега като съчетавам и двете са още по твърди.

# 721
  • Мнения: 551
И аз съм доволна от маслото на Икаров, след като си махнах гела от ноктите бяха ужасни и маслото определено ми помогна много. Другото нещо, което ми помогна да се заздравят след дългото време с гел беше заздравителят на Перфект с копринени нишки. Препоръчвам го за тези на който им се чупят ноктите.

# 722
  • Deutschland
  • Мнения: 5 422
Имам кокосово масло на Икаров. Пише, че се използва за добавяне към различни козметични продукти, но така и не съм намерила приложение до сега. Може да го изпробвам да го втривам в ноктите, да слагам в шампоан, но за друго не се сещам... Thinking

# 723
  • Мнения: 18 562
Цитат
Имам кокосово масло на Икаров. Пише, че се използва за добавяне към различни козметични продукти, но така и не съм намерила приложение до сега. Може да го изпробвам да го втривам в ноктите, да слагам в шампоан, но за друго не се сещам... Thinking

Имам същото. Ползвам го за косата-загрявам и нанасям само на краищата. Стоя 1-2 часа, измивам, става супер косата.  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 5 386
Имам кокосово масло на Икаров. Пише, че се използва за добавяне към различни козметични продукти, но така и не съм намерила приложение до сега. Може да го изпробвам да го втривам в ноктите, да слагам в шампоан, но за друго не се сещам... Thinking

Az слагам масла/ ший/карите/, кокосово, кайсиево, явокадо, какаово и др.- според това, с което разполагам в момента/ в балсамите и в маските за коса,разбърквам и нанасям.Ползвам масла и преди нощния крем, и вместо околоочен крем. Не съм имала проблеми със прекомерно омазняване или пък непопиване, но и аз не прекалявам. Кожата ми е комбинирана, суха на бузите и на шията.

# 725
  • Мнения: 2 692
Аз ползвах доста по-дълго време от 10дни заздравителя на Ебелин. Ноктите ми станаха много здрави и имах доста дълъг маникюр. И сега продължава плочката да ми е добре и да не ми се цепят ноктите Simple Smile
А колко по-дълго време го използва, ако не е тайна Simple Smile Че аз минах десетте дни, но се чудя колко да го използвам все пак.

Заздравителят не е на Ebelin (DM марка за козметични аксесоари), а на Eveline.
Аз го използвах десетина дни без лак, сега го използвам като основа. И преди ми бяха твърди ноктите, използвам маслото на Икаров, но сега като съчетавам и двете са още по твърди.


Съжалявам моя е грешката в името. Ползвах заздравителя почти месец. Ноктите ми станаха доста здрави.

# 726
  • Мнения: 268
Имам кокосово масло на Икаров. Пише, че се използва за добавяне към различни козметични продукти, но така и не съм намерила приложение до сега. Може да го изпробвам да го втривам в ноктите, да слагам в шампоан, но за друго не се сещам... Thinking

Едно чудесно приложение на кокосовото масло е да се сложи в лосиона/млякото за тяло и след баня да се втрива от него. В масажни кремове също може. Съвсем малко в тоалетното мляко за почистване на лицето - също, както и в дневни/нощни кремове за лице.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали фон дьо тен за чувствителна кожа, който да не е много скъп. Моята кожа е проблемна- с доста несъвършенства, а също така и много чувствителна. Искам да е течен, хидратиращ, да не е гъст, да се разнася лесно, за чувствителна кожа и да е на приемлива цена. Май искам много  Simple Smile

# 728
  • Deutschland
  • Мнения: 5 422
Много ви благодаря за съветите  bouquet

# 729
  • Мнения: 268
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали фон дьо тен за чувствителна кожа, който да не е много скъп. Моята кожа е проблемна- с доста несъвършенства, а също така и много чувствителна. Искам да е течен, хидратиращ, да не е гъст, да се разнася лесно, за чувствителна кожа и да е на приемлива цена. Май искам много  Simple Smile

Защо не пробваш някой ВВ или СС крем, отколкото ФДТ. Според нуждите ти, мисля, че те биха ти свършили по-добра работа. Намират се и по-покривни такива, както и по-леки формули. Аз лично ползвам от по-леките (аз го оприличавам на такъв) - СС-то на Bioten, но много от дамите тук харесват и други марки и могат да препоръчат.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали фон дьо тен за чувствителна кожа, който да не е много скъп. Моята кожа е проблемна- с доста несъвършенства, а също така и много чувствителна. Искам да е течен, хидратиращ, да не е гъст, да се разнася лесно, за чувствителна кожа и да е на приемлива цена. Май искам много  Simple Smile

Защо не пробваш някой ВВ или СС крем, отколкото ФДТ. Според нуждите ти, мисля, че те биха ти свършили по-добра работа. Намират се и по-покривни такива, както и по-леки формули. Аз лично ползвам от по-леките (аз го оприличавам на такъв) - СС-то на Bioten, но много от дамите тук харесват и други марки и могат да препоръчат.
Благодаря ти! И аз съм си мислела за ББ крем, защото като си сложа ФДТ стои като маска, изобщо не се харесвам. А каква е разликата между ББ и СС, не съм запозната и затова питам. Аз също предпочитам да е нещо по-леко имам зачервени петна  Sad Нека и други да споделят.
ББ крема на ейвън дали е хубав ?

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 23:21 от flower06

# 731
  • Мнения: 659
До колкото аз знам ББ са за по-млади дами, а СС за дами след 35- 40 год.

# 732
  • Мнения: 678
Не претендирам за изчерпателност или дълбоки познания, но доколкото съм чела, ББ кремовете предлагат някои от позитивните качества на крем за лице - хидратация, SPF фактор - като същевременно предлагат леко изравняване на тена, но с далеч по-малко покривност от ФДТ.
CC идва от английското "color correcting" - - т.е. за изравняване на нареваненства по тена, леки зачервявания. Но такива кремове които съм ползвала са също с много леко покритие. Същевременно обаче в Интернет виждам, че има и ББ и CC кремове с по-тежко покритие. Може да е съвпадение че не съм попадала на такива, може и да е от класа козметика - предимно ползвам среден клас, марките които се предлагат масово по ДМ и Лили.
Аз ако имам проблемни места - сенки около очите, някое зачервено място - слагам малко коректор, отгоре CC  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 22 783
- Ползвам го - разкошно е! Много добре се отразява на косата ми!

# 734
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029

Общи условия

Активация на акаунт