Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 798
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 735
Ами не е мазна, смесена е и с Пюр Тен почти не ми лъсва Т-зоната и без пудра. По принцип не обичам да нанасям пудра върху фдт (имам минерална), защото колкото и малко да сложа се получава ефект "маска".

Ще си ползвам този фдт на Алверде, пък ако пак започне да ми изсушава кожата, ще търся друго.
Агресива, ще имам предвид забележката за покритието, макар че за несъвършенствата са предвидени коректорите Simple Smile

# 646
  • София
  • Мнения: 500
Дами, да ми препоръчате хубаво хидратиращо балсамче за устни, което да има и лек цвят на устните.  Благодаря! Peace

# 647
  • София
  • Мнения: 735
Дами, да ми препоръчате хубаво хидратиращо балсамче за устни, което да има и лек цвят на устните.  Благодаря! Peace
От много отдавна ползвам балсама с диня на Нивеа (същият е този и с розовата гуава), много хубав цвят придава на устните Simple Smile

# 648
  • Мнения: 116
Опитвам се да избягвам продуктите на Нивея. Имате ли впечетления от балсамите на Балеа, или на Алверде. Опитвам се да избягвам вредните съставки. Ще се радвам да ми препоръчате балсам с хубав състав на Алверде или Балеа.

# 649
  • София
  • Мнения: 3 108
Enza, аз имах на Балеа един светло розов "перлен" и хич не ми хареса като консистенция, а и придаваше някакъв ужасен цвят. Изхвърлих го цял. В момента си ползвам на Алверде с Невен, но предполагам, че другите миризми са по-хубави. Много съм доволна, понеже е доста мазен и много добре ми действа.

# 650
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Почти всички балсами на Нивеа ( и бътърите им за устни) съдържат парафин  Peace Те са всичко друго, но не и хидратиращи. Аз имам продукти за устни на Нивеа, но те ме карат постоянно да си слагам, тъй като след "изяждане" на продукта устните са понякога даже още по-сухи от преди.

# 651
  • Мнения: X
Дами, да ми препоръчате хубаво хидратиращо балсамче за устни, което да има и лек цвят на устните.  Благодаря! Peace
И аз избирах балсам за устни без петролни продукти и купих на Алверде с череша,като се надявах да придава и лек цвят на устните.Наистина,като отворих балсама и видях,че е с червен цвят,но не оцветява устните изобщо и го подарих на детето....Тя му се зарадва много....Иначе е хубав и като състав и като омекотяване на устните!А на Нивея балсамите са със Paraffinum Liquidum,Petrolatum.....  Sick

# 652
  • София
  • Мнения: 500
EOS са изцяло естесвени, но ги няма по магазините, само онлайн.
Аз ползвам на Авен, но цвета е гаден, точно перлен. На Хималая са ми мн твърди и не ми харесва. Така, че нз какво да препоръчам.

# 653
  • Мнения: 220
Абе, само при мен ли балсамите на Нивеа са едни от малкото, които имат дълготраен ефект? С парафин, без парафин, те са единствените, към които прибягвам в тежките случаи с напукване (а имам доста балсами подръка, включително и боготворения на Нюкс)... Точно с останалите при мен се получава ефекта - имаш нещо, изяждаш го и после иди си спасявай джуките Grinning

# 654
  • София
  • Мнения: 500
Абе, само при мен ли балсамите на Нивеа са едни от малкото, които имат дълготраен ефект? С парафин, без парафин, те са единствените, към които прибягвам в тежките случаи с напукване (а имам доста балсами подръка, включително и боготворения на Нюкс)... Точно с останалите при мен се получава ефекта - имаш нещо, изяждаш го и после иди си спасявай джуките Grinning
Аз се мажа с най-различни, около 10на имам, ами Нивеата не ми изсушава устните, честно казано.

# 655
  • Мнения: 220
Добре, успокоих се, че не съм луда Grinning

# 656
  • Мнения: 5 478
При мен Нивеа също не вършат работа, ама си ги купувам, защото миришат хубаво и са симпатични... Най-много са ми помагали ето тези http://www.shopkmk.com/userfiles/productimages/product_10565.jpg , които ги има в аптеките и струваха около 1 лв. преди. Съвсем обикновени са, но са много мазни и на мен ми действат добре.

# 657
  • София
  • Мнения: 735
Ох, и аз по едно време се заоглеждах за балсам без парафин, взех един на Хималая, мисля, че беше с череша, но толкова беше неприятен на мирис (като развален), а и имаше някакви твърди частички, че го хвърлих.

А държа балсамът да придава хубав цвят на устните, защото червило по-рядко ползвам... То и червилата са с кофти съставки, тъй че... Ако държите на био балсами, в магазина на зоя.бг със сигурност има, но на "приятна" цена от 7-8-9 лв. мисля, че бяха, а за цвят не гарантирам.

С Нивея устните ми изобщо не се напукват.

# 658
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Hellinger, пробвай маслата за устни на Korres - чудни са, има и с цвят, и безцветни  Peace

В момента ползвам това с Жасмин и нямам грам напукване на устните.

Скрит текст:

# 659
  • София
  • Мнения: 3 249
А от къде купувате нещата на Korres в София? Аз конкретно търся един техен парфюм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт