Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 193
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Цоп и аз тук  bouquet
Честита ни нова тема. С тази корица според мен е много шик, другата не я заварих и бездруго, така че не мога да дам мнение за нея.

# 16
  • Мнения: 5 405
Запис...

# 17
  • Мнения: 2 312
Девичка, чудесна е новата тема, благодаря  Hug

Аз предпочитам за снимка нещо снежно - ледено - новогодишно  Whistling  Joy
Тъй де, честно ви казвам, откачам от жегите  #Crazy
Да не ме намразите само  Mr. Green

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Здравейте! И благодаря за темичката! На мен всичко и всякак ми харесва.

Кали, прати ми нещата, които искаше да качиш в първо мнение. Ще дооформя и ще пусна на модератор за корекция.

Имам да чета от предишната тема, затова няма да пиша сега, да не пропусна нещо. А и едни отчети чакат ...

Лек ден!   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 4 899
Кали, прати ми нещата, които искаше да качиш в първо мнение. Ще дооформя и ще пусна на модератор за корекция.

Няма нужда.
Разбрахме се с Девичка.
Спокойно.

На работа съм и не мога да пиша много. Казвам това, за да не си помисли някой, че съм сърдита на Девичка, което не е вярно изобщо. Случват се такива неща и обърквания. Нали сме живи и здрави?  Hug Пък и който ме познава, знае, че не съм толкова дребнава, че да се разсърдя за подобно нещо.

Скрит текст:
Любим мой актьор - Робин Уилямс - е починал днес.
Ето това ме натъжи много.
R.I.P.  Flowers Rose Flowers Rose
 Cry

# 20
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Кали, Девичка знае каква си - просто си прекрасна, уверих я в това.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Тя отсъства от темата, не е разбрала, че ще има нещо ново, което трябва да е на видно място. Едва ли ще постъпи нарочно, да се натиска да пуска тема. Не, просто иска да е  полезна. А ти не можеш да си лоша, и да искаш, пак ще ти изпъква доброто отношение към всички.

 Радвам се, че сте се разбрали, не съм очаквала друго.  Hug Hug

 За Робин Уилямс толкова съжалявам...Не знаех. Sad

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Кали, и аз съм много тъжна!  Sad Много, много на сърце ми беше този човек. Имаше сърце, живот, добрина, вдъхновение във всичките му роли. И отново се замислям за пустите му хапчета и алкохоли. Имаме ние човеците още много да работим по пагубните си страсти и начините за справяне с проблемите, депресиите. Много сме чупливи хората, податливи на какво ли не, и близките ни колко ли са близки, дали са място в нужния момент ... Не знам, пак за много неща се замислих в тоз живот нееднообразен  Confused

А за сърдене - Божееее, никой за нищо на никого не се сърди. Животът и без това е толкова шарен, че да си създаваме и ние в темата допълнителни нездрави емоции.

 Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 13 504
Оф, аз одеве разбрах че Златка Димитрова /да  yes плеймейтката.../ е загубила бебчето си, стана ми много мъчно, никоя жена не заслужава да изживее подобно нещо, дано Господ я дари с нова рожба и всичко до самия край да е наред  Praynig

А относно хапчетата, алкохола и другите зависимости, показват колко слаб е всъщност човек....

# 23
  • Мнения: 2 491
Благодаря за темата Девичка   bouquet

Много харесвах Робин Уилиамс, мир на праха му Tired

Ще се включа по късно че доста работа имам в офиса...

# 24
  • София
  • Мнения: 3 269
много тъжно.... особено за златка Confused не ми е симпатична, или несимпатична, дори не съм сигурна коя е... обаче такава трагедия не пожелавам никому....

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Девичка, Кали, благодаря за темата, момичета  Hug

И аз сутринта разбрах, че Робин Уилямс е починал, много тъжно ми стана ...
Сега разбирам и за бебето на Златка ... дано Господ ги дари скоро с друго  Praynig Гледах я наскоро, беше толкова щастлива. Чудя се, не беше ли в по-напреднала бременност?

# 26
  • Мнения: 1 243
И от мен "цоп" тук! Отворих я с известно нетърпение да видя каква идея има Кали, но явно ще изчакаме до следващата тема. Wink

Скрит текст:
И аз получих тъжна новина днес... Много криво ми стана, особено на фона на административните пререкания и бумащината, в които сме потънали в службата...
Уж работим за това едни деца да имат по-добра съдба, по-добри шансове, а понякога сякаш губим фокуса и се концертираме върху друго, друг път просто няма какво да направим...

# 27
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 На лелината Точкина хубавица пожелавам лесно адаптиране в яслата и много приятелчета с характер като нейния. Да са си лика прилика в игрите.  Laughing  Hug

 Тъжните новини и мен ме натъжават. Скарамушче,   action032!

 

Аз предпочитам за снимка нещо снежно - ледено - новогодишно  Whistling  Joy
Тъй де, честно ви казвам, откачам от жегите  #Crazy
Да не ме намразите само  Mr. Green

 Мъжът ми ще те залюби ако те прочете.  Laughing Брои дните до студените зимни дни. А аз броя оставащите топли.
Киф, поне бебчо ще се роди в хладен сезон. Но пък излизането на разходки не е така приятно. Ще поотрасне в къщи, ще ви бъде приятна занимавка.  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 269
явно днешния ден е малко тъжен... аз пък разбрах, че кръщелничето ми си е счупило крак...  Sad дете е, ще мине, ама как се изкарва лятна ваканция на легло...  ooooh! )
scaramouche,
Скрит текст:
с деца ли работиш? (ако не ти е неприятен въпроса...). а ника ти - от книгата на сабатини ли идва? Simple Smile наскоро я четох, много ми хареса

ние май ще ходим все пак на море, след всички колебания. на бургас. другия вариант (почти безплатен за нас) е да отидем на хисар. там е ок., но малко ни е поомръзнало - поне на мен..., както и да е, до дни трябва да решим, а и в двата случая детето ще смени климата, което мисля че е важно за него сега... Simple Smile

# 29
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нели, аз бях споменала в старата тема, че си изпратих книжлетата, които си бях накупила и бях получила като подаръци по пощата, понеже нямах място в куфарите. Та тях получих вчера. Simple Smile

Благодаря за новата темичка. Simple Smile

Точ, да и върви по вода на племенничката ти. Днес пък ние ще ходим с голямата да се запознаем с учителката и и в четвъртък ще си имам ученичка...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт