Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №11

  • 28 843
  • 731
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

Да си похваля детето  Mr. Green Снощи към 19.00 ч. на площадката пред блока моя Милко се пусна и тръгна да ходи сам. Обикаляхме така около 10 мин. Питката вече е опечена, чака само да я намажа с мед и да я раздам. Ех, порастна ми детенцето  Whistling

Светки, внимавай да не прекалиш с агнешкото  Joy Joy Joy
И между другото се пусна в ръцете на сватята ти  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 7 488
Забравих да кажа, пусна се към една тротинетка, Морко като видя какво става и че вниманието се насочи към брат му, като ревна и поиска същата тротинетка, не мога да го успокоя сума ти време. Бута я, дърпа я и не спира да реве. Прибрахме се с рев и блъскане, какво ли си е казал - абе тъпанар защо тръгна преди мен  hahaha hahaha hahaha

# 272
  • Мнения: 3 846
Браво, Фели Hug честити първи стъпчици и все по прави пътища да го водят  bouquet

# 273
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Фели, честито.  Hug Hug Hug

# 274
  • Мнения: 7 488
Благодаря ви много  Hug да ви се връща  Laughing Ей сега почва купона, ама да си призная сега ми е някакси по-лесно, нищо че обикаля и пипа навсякъде. Прибрала съм всичко, само дом.тел. трябва да вдигнем, че днес беше набрал някакъв номер с много цифри   ooooh!

# 275
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Обезопасете и телефона.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бизи, как е вашият малчуган?

# 276
  • Мнения: 11 479
Фели, честити ходещи крачета  Hug

# 277
  • Мнения: 6 624
Фели, чести ходещи бели! Да са живи и здрави!
Днес и аз правих питка за скъп за мен човек...

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 00:29 от Надежда :)

# 278
  • Мнения: 39 320
Фели, аз не разбрах- само единия ли ходи  newsm78
Иначе тия крачета надалеч да го отведат  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 4 651
Фели, браво на ходещия човек!
Ние пак сме без вода от обяд. Дайчо яде сухоежбина горкия, че не можах да наготвя.

# 280
  • Мнения: 3 846
Шоки  Hug добре е малкото, онзи ден последна ваксина, следваща, живи и здрави, на 12 мес. А вчера имахме и летящ фъстък от спалнята  ooooh! много лоша майка съм, просто не мога да се понасям как го оставих самичък като си знам вече какво шило е Cry проплака след това и няма видими с просто око последици, после си игра, хапна, като че ли забрави миличкия ...

# 281
  • Мнения: 39 320
Няма ваксина на 12 месеца. Шарковата е след 13-тия.

# 282
  • Мнения: 4 651
Бизи, няма да се шашкаш, те са гумени до едно време  Hug
Искам да се изкъпяяяяя, аааа!

# 283
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Миличкият. Бизи, да го нацелуваш.  Hug Hug Hug
Май някъде четох, че има промяна в имунизационния календар, но не обърнах внимание кое кога и как, тъй като още ми е далечно.  Thinking

# 284
  • Мнения: 11 479
Има промяна за родените след 1.6.2014 г.

Общи условия

Активация на акаунт