SportsDirect-64

  • 66 290
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 184
Здравейте.за пръв път ще пускам сама поръчка. Сложила съм в панера само тези мъжки обувки,
http://www.sportsdirect.com/birkenstock-devon-mens-shoes-119057?colcode=11905705, но ми слага
Delivery   $10.66. По- горе прочетох, че има безплатна доставка в момента. Вече няма ли?  newsm78

# 136
  • Мнения: 1 883
Здравейте.за пръв път ще пускам сама поръчка. Сложила съм в панера само тези мъжки обувки,
http://www.sportsdirect.com/birkenstock-devon-mens-shoes-119057?colcode=11905705, но ми слага
Delivery   $10.66. По- горе прочетох, че има безплатна доставка в момента. Вече няма ли?  newsm78

Цитирам от първия пост:
Доставката до България -  за поръчка до 41 паунда - 6.99, от 41-83 - 3.33 ,над 83-БЕЗПЛАТНА


Моля, ако има някой от София и може да ме включи , искам да поръчам няколко неща. Благодаря, ще чакам на лични. Hug

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте, търся спешно да ми препоръчате обувка - маратонка, гуменка, кец, за второкласник. Нещо, което да е шито поне отпред, защото детето много ритало топка и всичко къса за няколко седмици. Не намирам подобно и за това направо питам какво ще ме посъветвате да поръчам.  newsm78 newsm78
И още един въпрос - гуменките на Vision отговарят ли си на номерат и стават ли за по-широко краче, също и  на Dunlop.?

# 138
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте, малко късно се сетих, че синът ми на 11г няма раница. Четох, че размер N е голям за първокласник, явно ще ми свърши работа. Моля, ако някой е купувал за по-голямо дете и раницата е издържала на училищната експлоатация да ми помогне с марка и размер. Благодаря!

N НЕ Е размер при раниците . Peace

# 139
  • в белята
  • Мнения: 536
Някой да има отзиви за това якеhttp://www.sportsdirect.com/puma-long-style-coat-junior-669123?colcode=66912303 в смисъл умалено ли върви ,топло ли е ?

# 140
  • Мнения: 1 359
Моля за малко помощ с номерацията. Можете ли да ми дадете в сантиметри дължината на стелка на адидас C5 И С6 ?  Интересува ме дължината на цялата стелка, а не до адифит зоната.  Peace

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте, моля за малко помощ. Пристигнаха ми с поръчката объркани кецове на ВК трябва да са в син цвят, а те са бели, въпреки, че на кутията пише, че цвета е acid blue, какъвто съм и поръчала. Сега приятелката ми не иска да ги вземе, държи на същия цвят, който е поръчала. Значи трябва да им ги върна по пощата за моя сметка, нали? И кога ще ми изпратят тези които искам. Как е по-лесния вариант според вас - да върна тези да искам сини, или да ги върна и да си искам парите, а да си поръчам със следващата поръчка сини. Искат ми ги максимално бързо и се чудя кой вариант ще е по-бързия?

# 142
  • Мнения: 2 180
В моя случай при объркан етикет въпреки многословните ми обяснения (и в мейли и на самата фактура, когато връщах), ми изпратиха същото, което им върнах без никаква подмяна!
От финансова гледна точка замяната е по-изгодния вариант, но няма гаранция, че подмяната ще е коректна и от тук насетне винаги си искам парите.  Peace

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Т.е по добрия вариант е да си искам парите, а аз да поръчам отново какъвто цвят иска, така ли? А как ще ми възстановят сумата - под формата на ваучер за пазаруване ли? И какви мотиви да им изтъкна - това, че цветът не отговаря на поръчания от мен, или нещо друго да измисля.... Ох, не знам притесних се много, защото не са за мен, а и днес бях обещала да ги дам на жената и сега не знам....А колко ще ми струва връщането, някой изпращал ли е?

# 144
  • Мнения: 63
Искат ми ги максимално бързо и се чудя кой вариант ще е по-бързия?
Здравей, най-бързия вариант е днес още да поръчаш правилните отново, а докато чакаш да пристигнат, тези да решиш дали ще ги връщаш за парите обратно, или направо ще ги продадеш в ОЛХ, щом нямат някакъв дефект и чифта е използваем ... защото все пак пощенските са си допълнителни разходи..

# 145
  • Мнения: 63
.А колко ще ми струва връщането, някой изпращал ли е?
По БГ пощи 15,50лв за до 1кг, 22лв до 2кг пратка.

# 146
  • Мнения: 187
Моля за малко помощ с номерацията. Можете ли да ми дадете в сантиметри дължината на стелка на адидас C5 И С6 ?  Интересува ме дължината на цялата стелка, а не до адифит зоната.  Peace
Стелки- цяла дължина - С5 - 14 см., С6 - 14,6 см.

# 147
  • Мнения: 1 359
Благодаря javamamba !

# 148
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте,някой ако има от този модел НАЙК,да ми премери С5,5 И С6,5 номера,понеже са половинки номера и се чудя кой номер да взема.Благодаря много   bouquet
http://www.sportsdirect.com/nike-son-of-force-mi-infants-trainer … ?colcode=02347941

# 149
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте. Сега ми напомниха, че въпросните кецове, които са с объркан цвят са и по-евтини. В сайта белите са на 7.50 в момента, а бяха на 7.00 като ги поръчвах.
http://www.sportsdirect.com/british-knights-atoll-mid-pu-infants … ?colcode=02316733
а сините, каквито са ми фактурирали и каквито трябваше да ми изпратят са по-скъпи - на 10.00 лири.
Понеже сини вече няма номер Ц9, мога ли да не им връщам нищо и да си потърся от тях само разликата от 3 лири, и как трябва да стане това. Какво трябва да им пиша и да им изпратя, направила съм и снимки на въпросните бели кецове с надписа върху кутията, че са уж сини вътре.

Общи условия

Активация на акаунт