Подпухнало лице

  • 2 675
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте.
От около 10 дни лицето ми е много подпухнало. На какво може да се дължи?От 10 дни съм само на таратор(ям по 3 л на ден,с малко сол)  и от време на време хапвам и домати,или солети. Незнам дали има някаква връзка, но се чувствам ужасно в този си вид. По принцип изобщо не се наспивам, може ли да е от това? Някакви идеи?   bouquet

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не прекалявай със солта. Няма да е лошо да си видиш бъбреците наред ли са.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 177
Не прекалявай със солта. Няма да е лошо да си видиш бъбреците наред ли са.

И аз това щях да напиша. 3л. на ден + солта от солетите  са прекалено много.

# 3
  • Мнения: 724
щитовидната жлеза как е?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 177
щитовидната жлеза как е?

И аз си го помислих, но то не става за броени дни. При мен това беше повод един опитен лекар да го отбележи и така откриха Хашимото-то. Но става бавно и постепенно, едновременно с напълняването.

# 5
  • Мнения: 84
Ще трябва да си изследвам щитовидната жлеза, защото доста напълнях последните 2 години. Но въпреки това не съм била така подпухнала в лицето Sad А за бъбреците- имах инфекция преди 5 месеца,но пак не бях подпухнала. Ще си направя кръв и урина тези дни и ще намаля таратора   bouquet

# 6
  • Мнения: 32
Ще трябва да си изследвам щитовидната жлеза, защото доста напълнях последните 2 години. Но въпреки това не съм била така подпухнала в лицето Sad А за бъбреците- имах инфекция преди 5 месеца,но пак не бях подпухнала. Ще си направя кръв и урина тези дни и ще намаля таратора   bouquet
Непременно изследване на кръв и урина.Само лицето ли е подпухнало.

# 7
  • Мнения: 84
Да,само лицето ми е подпухнало и имам ужасна сухота в очите(това мисля,че е от неспането). От преди няколко дни пия мелатонин,ама едва ли е от него? Ще си направя тези дни изследвания да видим.

# 8
  • Мнения: 32
Да,само лицето ми е подпухнало и имам ужасна сухота в очите(това мисля,че е от неспането). От преди няколко дни пия мелатонин,ама едва ли е от него? Ще си направя тези дни изследвания да видим.
Здравейте!Направихте ли изследвания надявам се всичко да е наред.

# 9
  • Мнения: 84
Здравейте   bouquet
Незнам дали това е била причината, но се оказах бременна (рзбрах го една седмица по-късно) Blush  Все още съм подпухнала, но докторката ми казва, че е от повишените нива на хормоните и от неспане(не мога да спя изобщо). В началото на другата седмица ще ми каже какви изследвания да си направя и ще споделя  Hug

# 10
# 11
  • Мнения: 32
Здравейте   bouquet
Незнам дали това е била причината, но се оказах бременна (рзбрах го една седмица по-късно) Blush  Все още съм подпухнала, но докторката ми казва, че е от повишените нива на хормоните и от неспане(не мога да спя изобщо). В началото на другата седмица ще ми каже какви изследвания да си направя и ще споделя  Hug
Честито пожелавам спокойна бременност и дано всичко да е наред.Хубав ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт