Чудя си се??

  • 4 308
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
....Намам стрии но е кошмарно отпусната и не знам с какво да я стегна.  Tired.....
След Оги ми беше много отпусната, ужасна гледка  Confused Писах тогава в дир-а в Диети, ама там направо ми се изсмяха  #Puppy dog ... да съм лягала под ножа, това било спасението. Сега коремът ми се сви по-бавно и може би това попречи да се отпусне толкова много.
Има разни стягащи кремове, пробвала ли си? Масажи?
При мен кожата е ужасно преразтегната. В деветия месец имах такъв корем, че имах чувството, че бебето ще излезе през пъпа. Кожата под пъпа беше така опъната, че чак лъщеше и приличаше на пластмаса.
Нямам стрии, но явно имам скъсани връзки, защото е доста релефна. По-скоро се чудех някакъв дълбок пилинг дали няма да помогне  newsm78
Иначе се мажа чат-пат с антицелулитния на Ейвън, ама нямам вяра, че ще ми стегне кожата и не съм много упорита.  Rolling Eyes Blush

чет,доколкото знам антицелулитните кремове проникват и действат в дълбочина,да стопят мазнините в клетките.Според мен не става за стягане и прибиране на кожа.Има стягащи лосиони,такъв си купи,хубав и скъп и го нанасяй всеки ден с масажни движения,не може да няма ефект.Пробвай!  Peace

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз пък попаднах на някои снимки на Наталия Гуркова, дето така яко са и орязали месцата с Фотошопа, че си личи и с невъоръжено око, чак са се оляли. Ето една за пример:



Ето и една, която не е рязана:



http://hristy.com/html/catalogue.html

Аз съм я виждала Н Гуркова на една сватба бяхме.  Повярвайте ми нищо общо... Shocked не я познах дори и има един ужсно гаден плосък задник. Тя няма никой там отзаде. Нищо общо със снимките и в лице е много смотана, но може пък добре да излиза на снимки

# 77
  • Мнения: 205
В едно списание четох за Ивайла Бакалова, но се отнасяше и за др.моделки и подобни. За да имало възможно по-малко следи от бременноста, раждането се предизвиквало в началото на 9-ия месец и задължително секцио.Така таза не се разширявал и не се качвали излишни килограми. Аз още не съм майка и не знам как звучи това.Вие какво мислите, реално ли е или празни приказки?

# 78
  • Мнения: 4 651
Още за грима + фотошоп:

http://eva.bg/specialen_reportaj/e2199.html

# 79
  • Мнения: 7 640
В едно списание четох за Ивайла Бакалова, но се отнасяше и за др.моделки и подобни. За да имало възможно по-малко следи от бременноста, раждането се предизвиквало в началото на 9-ия месец и задължително секцио.Така таза не се разширявал и не се качвали излишни килограми. Аз още не съм майка и не знам как звучи това.Вие какво мислите, реално ли е или празни приказки?
дивотии- а бебето не е ли по-важно #Cussing out

# 80
  • Мнения: 205

дивотии- а бебето не е ли по-важно #Cussing out
[/quote]

абсолютно

Общи условия

Активация на акаунт