За Хостел "Галиани"-гр.София

  • 1 306
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Наскоро се възползвах от услугите на хостел "Галиани" -гр.София и затова искам да споделя, че рекламните снимки на предлаганите жилища не отговарят на действителността.Абсолютна мрасотия и мизерия цари в наетите от тях стари еврейски къщи.А цените са космически.Уловката е, че ти показват снимки заснети под някакъв ъгъл и ти си мислиш,че отиваш в поне 3-звезден хотел, а се оказва,че е нещо като пансион като забележете- плащането е в офиса им на бул."Хр.Ботев" № 70, а предлаганите жилища са на минимум  500м. разстояние.Няма хавлии, няма тоалетна хартия-отказват издаването на ф-ра за което отделно ще занимавам данъчните служби.Мебелите са мръсни-гнусно ти става да ги използваш.Моля споделяйте за да предпазим други хора от тези така наречени хотелиери-мошеници.Отвратена съм от некоректността и алчността им.

# 1
  • Мнения: 2
Наскоро се възползвах от услугите на хостел "Галиани" -гр.София и затова искам да споделя, че рекламните снимки на предлаганите жилища не отговарят на действителността.Абсолютна мрасотия и мизерия цари в наетите от тях стари еврейски къщи.А цените са космически.Уловката е, че ти показват снимки заснети под някакъв ъгъл и ти си мислиш,че отиваш в поне 3-звезден хотел, а се оказва,че е нещо като пансион като забележете- плащането е в офиса им на бул."Хр.Ботев" № 70, а предлаганите жилища са на минимум  500м. разстояние.Няма хавлии, няма тоалетна хартия-отказват издаването на ф-ра за което отделно ще занимавам данъчните служби.Мебелите са мръсни-гнусно ти става да ги използваш.Моля споделяйте за да предпазим други хора от тези така наречени хотелиери-мошеници.Отвратена съм от некоректността и алчността им.

# 2
  • Мнения: 49
Здравейте,

Благодаря, че споделихте своя, макар и горчив опит с този хостел. Управител съм на хотел в София - няма да споменавам името, за да не се изтълкува като реклама. От години се налага да търпим злоупотребите на управата на хостел Галиана, която смята за съвсем нормална практика да печели, представяйки нашия хотел за техния хостел. Не бих искала да си представя колко наши гости са били подлъгани по телефона, че резервират при нас, а всъщност попадат на коренно различно място. Съвсем наскоро разбрахме за тази практика от наш гост, който умишлено е бил заблуден. Отделно, вместо да работят усилено за привличане на своите гости, да влагат мисъл и финансов ресурс, от хостел Галиани смятат, че е по-лесно и икономично да печелят като очернят името на конкурентите във всевъзможни форуми в интернет. Не знам дали въпросните господа разбират, че това, което правят, е подсъдно и попадат под ударите на не един или два закона. Допускам, че и с името на други колеги се злоупотребява и ще се радвам, ако има такива сред тях, които имат желание да споделят.

Поздрави!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт