Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 170
  • 758
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 189
Момичета, искам да ви питам нещо за печатите. Може ли да споделите кои лакове са най-добри за печати. САмо тези на Конад ли или има и други марки? Аз имам от онези печатите, които по магазините за един лев ги продават. Тъ мисълта ми е, мога ли да ползвам тези шаблони със специалните лакове или най-добре да си взема шаблони за професионална употреба. Незнам добре ли разбираемо ли се изразих. Ако споделите опит ще ви бъда благодарна.

# 541
  • Мнения: 217
Леле супер... А СНБ, Джесика и Опи съвместими ли са с основата и топа на Блускай?
[/quote]
Технологично не са,защото представляват просто разреден цветен гел и се свалят с много пилене и мъки. Блускай е от новата технология като shellac,а горе изброените са остатъци от нещо остаряло и неизползваемо вече за професионални цели. Новата технология soak-off позволява гел лаковете да се разкисват и свалят по лесно с накисване в ацетонова течност.  Смесването на двата вида ще бетонира ноктите и няма сваляне

# 542
  • Down south
  • Мнения: 7 681

Цитат
Ама тоя черен петък не е ли днес,днес гледах,че има намаления заради черния петък?
Ако българския "Черен петък" е взаимстван от тукашния, а то няма как да не е, то това е петъка след "Денят на Благодарността", който е идната седмица в четвъртък. 

# 543
  • Мнения: 8
Благодаря Ради

# 544
  • Мнения: 60
Леле супер... А СНБ, Джесика и Опи съвместими ли са с основата и топа на Блускай?
Технологично не са,защото представляват просто разреден цветен гел и се свалят с много пилене и мъки. Блускай е от новата технология като shellac,а горе изброените са остатъци от нещо остаряло и неизползваемо вече за професионални цели. Новата технология soak-off позволява гел лаковете да се разкисват и свалят по лесно с накисване в ацетонова течност.  Смесването на двата вида ще бетонира ноктите и няма сваляне

Напълно погрешно е да се твърди , че гел лаковете на OPI,Jesica и SNB не са Soak off.
Имам цветове и от трите вида, всички са разтворими гел лакове, да при сваляне на тези на SNB виждам известни затруднения, но и трити вида са си Soak off. Jessica и OPI GelColor със сигурност превъзхождат по качество китайското менте на Shellac - Bluesky.  Аз също имам лакове на Bluesky, но ми е смешно когато някой обяснява колко по-добри са от вече утвърдени и доказали се марки.

# 545
  • Мнения: 702
Аз също съм с основа и топ на Bluesky  и смятам да си купя цветове на SNB.Не виждам проблем дадена основа и топ да се ползват с други марки гел лакове,маникюристките го правят постоянно,на мен най редовно ми слагаха основа и топ на SNB и цвят на Bluesky.
Предполагам,че и Опи и Джесика са много хубави и наистина доказани,но на мен и намалени на половина пак са ми скъпи,а Bluesky  съчетават всичко което търся качество,богата цветова гама и достъпна цена.

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 16:50 от Gali D

# 546
  • Мнения: 217
Точно за свалянето говоря,за липсата на разнообразие при цветовете и това че са банални и омръзнали на всички. Факт е че клиентите по салоните търсят цветовете и качеството на bluesky и като цяло на shellac технологията,пък ония другите нека претендират че са марки и прахолясват по стелажите

# 547
  • Мнения: 60
На SNB не им познавам цветовете в детайли,  не съм им и фенка, но OPI имат доста голямо разнообразие от цветове и непрекъснато имат нови колекции, като качество за мен са много по-добри от Bluesky,  свалят се лесно и през последните месеци са ми фаворит. При  Star Nails e показана една много малка час от цветовете на OPI Gelcolor.

Честно казано за мен е неприемливо салон да работи с марка, която отявлено копира друга по-известна, а Bluesky няма нищо общо с технологията на CND Shellac.

# 548
  • Мнения: 217
Ако няма и стотина цвята е голямото разнообразие....  добре  Laughing     А относно последното,какво да ти кажа,когато между фирмите има конкуренция,най често печелим ние клиентите  newsm44

# 549
  • Мнения: 556
Koй доволен, кой не, аз съм особено доволна от качеството на Блускай Laughing
И ето още 2 маникюрчета с техни лакове:


Bluesky Gel Polish CS27 + 536, 901


Bluesky Gel Polish 534, CS27

# 550
  • Мнения: 84
А как слагате едрия и дребен сух  брокат?

# 551
  • Мнения: 60
А как слагате едрия и дребен сух  брокат?
Аз го втривам с по-пухкава четка в лепкавия слой, изчетквам излишното и запечатвам  Peace

# 552
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Бързо включване от мен.
Искам да похваля тези неща, не съм сигурна как се казват.
Поръчах ги преди време и след това явно съм забравила за тях.
Днес, идвайки отново време за сваляне на гел- лака, се сетих и ги намерих.

Мисля, че работят чудесно. Начинанието ми отне около 15-тина минути
Направени са добре, изолацията е добра и лакочистителя не капе.
Доволна съм и бих ги препоръчала, ако някой се колебае.

# 553
  • Мнения: 217
И аз имам такива Simple Smile Лесно се сваля всичко с тях,но ми стягат много на палците.Може би са на размери и моите напръстници да са от малките

# 554
  • Down south
  • Мнения: 7 681
По-скоро може би е до "размер" на пръстите.
На мен ми "стават" идеално, като изключим най-малките пръсти, на тях им "хлопат"

До сега използвах алуминиево фолио, след това найлоново фолио и сега тези напръстници, като последните се оказват най-сполучливи.

Общи условия

Активация на акаунт