Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 726
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 166
Винаги съм се чудила дали базата не запушва прекалено кожата и за това все съм се отказвала да я ползвам? Вие на какво мнение сте?

# 721
  • Canada
  • Мнения: 3 462
Имаше питане назад за водоустойчив фдт с висок фактор  Flutter

Не е фдт, а ББ но този продукт ми привлече вниманието.
Някой да има опит с него?

Фирмата е специализирана в производството на слънце защитни продукти, ББ-то е с добри показатели. Единствените негативни коментари бяха относно покривността, но това е мн субективно Peace

Единствената база, която понасям и ползвам е тази на Шанел. Другите ми създават усещане за тежест. В зависимост от търсеният ефект я ползвам под фит или директно я смесвам с него.
Хубава и доста сходна на шанелската е и базата на Hourglass  Peace

# 722
  • варна
  • Мнения: 680
Отново моля за помощ....
 newsm17

Момичета,моля ако някоя от вас е ползвала Диор форевър и Диор форевър флуид, да ме ориентира по какво да ги различавам,защото този ,който сега ползвам не е така покривен като предния който имах...Гледах,гледах,но разлика в надписите им не открих.

# 723
  • Мнения: 41
И аз съм ползвала кайсиевата база на Гош,много е хубава наистина Peace Чувала съм,че момичета с по-мазна кожа ползват зеленото кремче на Биодерма като база-Себиум серията мисля,че беше newsm78Базата на Ревлон също е много добра,но при мен имаше изсушаване от нея,за дамите с комбинирана кожа си мисля,че ще се държи добре  bouquet

Аз съм ползвала  и базата на ревлон , но след нея като сложех фон доьо тен ми сотеше като грапава кожата и нагъната  на гънки,ужасна беше #Cussing out
На ГОШ анти-ейджинг базата е прекрасна, толкова гладка ,фините линие като изчезнали, а след нея фон дьо тена се разнася  така равномерно ,кожата изглежда като полирана Simple SmileДори не семя други бази да купувам, таза на Кларинс червената преди време заглеждах, тя дали е със силикини, понеже такива ми се отразяват по-добре, отколкото без newsm78
           DELI22,а базата на Гош анти-ейджинг подходяща ли е за по-млада кожа или по скоро не? В момента ползвам базата на Инглот,не ме впечатли с нищо,определено няма да повторя Stop

# 724
  • Мнения: 19
Здравейте исках да питам този на essence: http://www.essence.eu/bg/produkti/lice/fon-do-ten/e/product/soft … ousse-make-up-04/     добър ли е???? Взех го преди 3 дена и съм доволна, но все пак искам мнение не знам дали е боклук или не смятам, че е средна работа и дано да е поне е както казах моля за мнение.?! Благодаря предварително!!!!!!!!

Фон дьо тен-а е за доста мазна кожа, и въпреки, че моята беше такава доскоро мусовете ми се отразяваха ужасно и се събираха много във порите, да не говорим, че всичките оксидираха, може би единствения, който се държеше прилично при мен беше муса на L'oreal, но той вече не се продава. Отплеснах се, но да споделя, че не е лош предвид горното, което споменах, но на пазара има доста по-добри продукти на малко по-висока цена. Ти с каква кожа си?

Аз съм със средна към мазна и благодаря като свърша този ще харесам някой друг въпреки, че си нямам на идея какъв. Доколкото разбрах ти си била с този ФДТ на essence, който качих по - горе е благодаря много за мнението. А и да питам дали има нужда да го фиксирам с пудра както правя, защото той е прахообразен ФДТ тааа благодаря отново и предварително ако друг реши да ми помогне.!?

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 967
    Аз още не съм открила идеалния ФДТ.
Ще съм благодарна на отзиви за Ланком парюр Голд
и Шисейдо Тотал Радианс.

Общо взето търся ФДТ  с добро покритие,
но да не изсушава кожата и да не подчертава бръчици и пори.
  Търся и пудра, която да не изсушава и "спаружва" лицето.

   Предварително благодаря!

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Общо взето търся ФДТ  с добро покритие,
но да не изсушава кожата и да не подчертава бръчици и пори.

Ето този е точно такъв. По-подходящ е за по-сухи кожи, с арган е.

# 727
  • Мнения: 19
https://www.google.bg/search?q=tinted+moisturizer&espv=2& … rizer%3B900%3B900 е много добър, но незнам дали го има в България май ги водят тук от 2010 година така, ще ти се наложи да го потърсиш ако не ти се ходи по разни магазини отиди в сайта им и го поръчай ето го и него: http://www.sephora.com/tinted-moisturizer

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Общо взето търся ФДТ  с добро покритие,
но да не изсушава кожата и да не подчертава бръчици и пори.

Ето този е точно такъв. По-подходящ е за по-сухи кожи, с арган е.


Въобще не харесвам ФДТ-ни в такива опаковки. Изключително нехигиенични са.
На Clarins два дни подред пробвам - Clarins Illusion и Clarins Radiance. Според мен са подходящи за нормална към суха кожа /особено втория, който според мен си е за суха/много суха кожа/. Покритието им е еднакво - средно. На първо четене сякаш Illusion-а ми допадна повече. Сякаш стоеше и една идея по-естествено от Radiance-а.

# 729
  • Мнения: 1 203


Въобще не харесвам ФДТ-ни в такива опаковки. Изключително нехигиенични са.
На Clarins два дни подред пробвам - Clarins Illusion и Clarins Radiance. Според мен са подходящи за нормална към суха кожа /особено втория, който според мен си е за суха/много суха кожа/. Покритието им е еднакво - средно. На първо четене сякаш Illusion-а ми допадна повече. Сякаш стоеше и една идея по-естествено от Radiance-а.
[/quote]

+1
И аз ги тествах паралелно и в крайна сметка си взех Скин Илюжъна. Рейдиънс ми дойде по-мазен и тежък, макар че съм с нормална към суха кожа и исках нещо по-богато и обгрижващо. Цената е една и съща, така че това не беше водещо, просто Илюжън ми 'заспа' Heart Eyes

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Давам пример за " ФДТ  с добро покритие, но да не изсушава кожата и да не подчертава бръчици и пори." Колко е хигиенично си зависи от човека.  Peace

# 731
  • Мнения: 1 304
И аз съм ползвала кайсиевата база на Гош,много е хубава наистина Peace Чувала съм,че момичета с по-мазна кожа ползват зеленото кремче на Биодерма като база-Себиум серията мисля,че беше newsm78Базата на Ревлон също е много добра,но при мен имаше изсушаване от нея,за дамите с комбинирана кожа си мисля,че ще се държи добре  bouquet

Аз съм ползвала  и базата на ревлон , но след нея като сложех фон доьо тен ми сотеше като грапава кожата и нагъната  на гънки,ужасна беше #Cussing out
На ГОШ анти-ейджинг базата е прекрасна, толкова гладка ,фините линие като изчезнали, а след нея фон дьо тена се разнася  така равномерно ,кожата изглежда като полирана Simple SmileДори не семя други бази да купувам, таза на Кларинс червената преди време заглеждах, тя дали е със силикини, понеже такива ми се отразяват по-добре, отколкото без newsm78
           DELI22,а базата на Гош анти-ейджинг подходяща ли е за по-млада кожа или по скоро не? В момента ползвам базата на Инглот,не ме впечатли с нищо,определено няма да повторя Stop
Мисля че за след 30 годишна възразст е подходяща, аз съм на 34  и ми стои чудесно, със смесен тип кожа съм Grinning

# 732
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 516
Звезделина, много ме озадачи това, че Форевъра има и флуид, никога до сега не съм попадала  Rolling Eyes или по-скоро не съм знаела.

Скин Илюжън на Кларинс е страхотен ФДТ. Казано честно, обаче аз открих негов заместник с Римел уейк ъп - при мен резултата от двата е един и същи и съм много доволна, че е по-бюджетен вариант.

Може ли линк към кайсиевата база на Гош, която толкова много хвалите Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 203
Звезделина, много ме озадачи това, че Форевъра има и флуид, никога до сега не съм попадала  Rolling Eyes или по-скоро не съм знаела.

Скин Илюжън на Кларинс е страхотен ФДТ. Казано честно, обаче аз открих негов заместник с Римел уейк ъп - при мен резултата от двата е един и същи и съм много доволна, че е по-бюджетен вариант.

Може ли линк към кайсиевата база на Гош, която толкова много хвалите Simple Smile

O, ако става дума за заместители, аз моя съм го намерила в лицето на Rimmel True Match. Честно казано, ако нямах хай енд фдт-ни, които наистина се грижат за кожата, а не само да я маскират, нямаше да посягам към тях..

# 734
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 516
Звезделина, много ме озадачи това, че Форевъра има и флуид, никога до сега не съм попадала  Rolling Eyes или по-скоро не съм знаела.

Скин Илюжън на Кларинс е страхотен ФДТ. Казано честно, обаче аз открих негов заместник с Римел уейк ъп - при мен резултата от двата е един и същи и съм много доволна, че е по-бюджетен вариант.

Може ли линк към кайсиевата база на Гош, която толкова много хвалите Simple Smile

O, ако става дума за заместители, аз моя съм го намерила в лицето на Rimmel True Match. Честно казано, ако нямах хай енд фдт-ни, които наистина се грижат за кожата, а не само да я маскират, нямаше да посягам към тях..

 newsm78 Какво имаш предвид??  Rolling Eyes и какво означава да се грижат за кожата, нали се слага крем за лице, който е основната грижа за кожата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт