Вълци, вампири, ловци-мокри кокошки бродират! - тема 39

  • 28 031
  • 730
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 581
Хъ.

# 211
  • София
  • Мнения: 6 219
Ау! уплаших се!

# 212
  • Мнения: 6 493
Нел, кого тръгна да търсиш, кого довлече... Laughing

# 213
  • София
  • Мнения: 3 581
Плаши се, Ване, трябва перманентно всички да сте плахи и страхливи. hahaha

Лате, вдъхнових се, ко толкова...

# 214
  • Мнения: 6 493
Твоят вечен пристан  Flutter

# 215
  • София
  • Мнения: 6 219
гледах някво ново промо - пак се цъкли миличкия! Хич не му завиждам с тая Елена на Дамян...

# 216
  • Мнения: 6 493
Нелка днес е късметлийка, качила са The Grand Seduction с Тайлър  Wink

# 217
  • Мнения: 3 736
Идвам само за да ви шокирам с наблюдението си, че Шелдън от Теория за големия взрив адски ми напомня на онуй гадже, дето беше брат-близнак на Иън, следователно и на Иън. Трябва да призная, че вече изобщо, ама изобщо не го мразя. Защото мразя Шелдън.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 218
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha


Аз пък започнах Хевън и живо ме интересува колко често се ъблича Ерик Белфор. Не, че не съм го виждала в цялата си прелест..., но съблечен е по-приятен, отколкото облечен.

# 219
  • Мнения: 4 606
Хъх, Ване, недостатъчно често. Тъкмо изгледах новия епизод, Миличкият Дюк. Confused

# 220
  • София
  • Мнения: 3 581
Идвам само за да ви шокирам с наблюдението си, че Шелдън от Теория за големия взрив адски ми напомня на онуй гадже, дето беше брат-близнак на Иън, следователно и на Иън. Трябва да призная, че вече изобщо, ама изобщо не го мразя. Защото мразя Шелдън.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Изобщо не знам за кой говориш. Не Шелдън, близнака.

# 221
  • Мнения: 2 859
Идвам само за да ви шокирам с наблюдението си, че Шелдън от Теория за големия взрив адски ми напомня на онуй гадже, дето беше брат-близнак на Иън, следователно и на Иън. Трябва да призная, че вече изобщо, ама изобщо не го мразя. Защото мразя Шелдън.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Изобщо не знам за кой говориш. Не Шелдън, близнака.

И аз искам превод Grinning

# 222
  • Мнения: 3 736
Ранна склероза? Ранна склероза.  hahaha Преди сто години съм ви разправяла за тоя. Едно към едно с Иън, само че зеленоок. Ма верно как може да помните толко кратко, бе?  Mr. Green

Хейвън нещо не ми потръгна на мен, не знам що. май ше изчакам да се съберат епизоди и тогава. Thinking

# 223
  • София
  • Мнения: 3 581
И сега като го обясни, пак не се сещам. hahaha

# 224
  • Мнения: 2 859
И аз пак нищо не разбрах, но пък тъкмо ще ви се похваля, че онзи ден сънувах извънземни, които снимах с телефона си. После дойдоха Тайните служби да ме разпитват, понеже ми бяха намерили отпечатъците върху една китара. В крайна сметка нещо ги преметнах, видях се с двама приятели след разпита и почнахме да си говорим на неразбираем език, май бяхме извънземните ние  Joy

Общи условия

Активация на акаунт