Захранване на 10 месеца бебе

  • 1 754
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
ZDR MILI MAYKI IMAM VYPROS KAM VAS
IMAM MOM4E NA 10 MESECA NQKOY MOJE LI DA MI PREPORA4A  MENU ZA HRANENE PONEJE TUKA MI ZABRANIHA DA MU DAVAM  KISELO MLQKO MLQKO ILI MLE4NI PRODUKTI KATO SIRENE  DOSEGA MU PRAVIH POPARKA SUTRIN S SIRENCE A SEGA VECHE NEZNAM PONEJE MLQKOTO UVREJDALO BABREKA I DO GOD NE MOJELO DA SE DAVA AKO NQKOY ME POSAVETVA S PRIMERNI MENUTA NAY VECHE ZA ZAKUSKA NE ZNAM KAKVO DA DAM AZ JIVEQ V CHUJBINA I TUKA NE VSI4KO SE NAMIRA KATO KA6I NQMA BLAGODARQ OT SEGA


ЗДР МИЛИ МАЙКИ ИМАМ ВъПРОС КАМ ВАС
ИМАМ МОМчЕ НА 10 МЕСЕЦА НяКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРъчА  МЕНю ЗА ХРАНЕНЕ ПОНЕЖЕ ТУКА МИ ЗАБРАНИХА ДА МУ ДАВАМ  КИСЕЛО МЛяКО МЛяКО ИЛИ МЛЕчНИ ПРОДУКТИ КАТО СИРЕНЕ  ДОСЕГА МУ ПРАВИХ ПОПАРКА СУТРИН С СИРЕНЦЕ А СЕГА ВЕЧЕ НЕЗНАМ ПОНЕЖЕ МЛяКОТО УВРЕЖДАЛО БъБРЕКА И ДО ГОД НЕ МОЖЕЛО ДА СЕ ДАВА АКО НяКОЙ МЕ ПОСъВЕТВА С ПРИМЕРНИ МЕНюТА НАЙ ВЕЧЕ ЗА ЗАКУСКА НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ДАМ АЗ ЖИВЕя В ЧУЖБИНА И ТУКА НЕ ВСИчКО СЕ НАМИРА КАТО КАшИ НяМА БЛАГОДАРя ОТ СЕГА


––––––––––––––––––––––––––––––––

Моля, пишете на кирилица. Избягвайте писането с главни букви.

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 22:13 от Vivi

# 1
  • Мнения: 7
Здравей Фии моя син е на 11-месеца ние в България така си храним бебетата поне ас моето го храня по следния начин.Сутрин 6ч.-хума на.9попара която съдържа масло,сирене обезсолено,сухар,и на върха на чайна л,захар,12части каквото дават на кухнята ,15кисел ,19ч,супа и в 21ч,пак хума на .Ние започнахме кухнята  на 10месеца и половина това е моето меню дано съм ти била полезна.Това са по Европейските стандарти така казват нашите лекари така да си гледаме децата макар да не съм много съгласна с тях ,защото дъщеря ми е на 10г, и по съвсем друг начин е гледана и при нея нещата се развиха по бързо ,като прохождане ,говорене и т.н. за сиренето мисля че няма проблем трябва да се дава в поп арката,за киселото мляко някой лекари казват не го давайте до годинка други пък разрешават ти прецени моя си хапва кос. мляко но все още му давам хума на.Лека вечер ви желая Simple Smile

# 2
  • Мнения: 310
 Здравей, може да му даваш кус-кус, юфка, макарони. Аз предимно с попара и кус-кус съм го хранила на тази възраст. На 10 месеца беше вече и на кухня.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
Кисело мляко можеш да даваш на 10 месеца ако детето няма алергия. Мижеш да даваш различни зърна с масло и сирене

# 4
  • Мнения: 4 761
Защо са ти забранили мляко или млечни продукти? Детето има алергия може би?

Опитай се да му дадеш кус-кус, но избери най-дребния възможен. Пробвай също с каши (безмлечни щом не можеш да му даваш мляко) - изборът не е малък, прави ги с вода.

Аз започнах да давам на моето дете кисело мляко на годинка, но по принуда, тъй като отказва другото мляко. Но винаги съм му давала мляко, което е пригодено за неговата възраст, обикновено на Нестле. Неговата педиатърка каза да не му даваме мляко за възрастни или поне не много често. На възрастта на твоето съм давала попара, но от известно време категорично я отказва, но вече е по-голям и в момента нагъва филии с масло или сирене за мазане.

Общи условия

Активация на акаунт