Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~94

  • 32 353
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 36 754
Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi

Özcan Deniz’in yeni dizisinde sürpriz gelişme! İşte başrol kadın oyuncusu…


тук



# 331
  • Мнения: 4 381
Доколкото разбирам..оттук.оттам...героят на Йозджан ще е женен с деца от едната жена....навярно, тази Begüm Kütük ще да е тя в тази роля..нашата мома ще е другата в която..той ще се влюби...да видим колко ще позная..този път! newsm78

# 332
  • Мнения: 4 381
А, нашият ще идва от чужбина...ще стане после собственик на тази пристижна верига от заведения ли..ресторанти ли, беше... newsm78
Ще е зализан, красив и богат...
Гюлсерен ще е принудена да работи, защото трябва добре да омъжи..дъщеря си...след като съпругът й ...ще ги напусне..или тя ще го изгони..ще видим.. newsm78
И тя ще е красавица..по която Джихан бей...ще се прехласне... Embarassed
Как ли ще стане срещата им...да видим.. newsm78
Ще се сбъркам вече от очакването...и липсата на инфо..още.. hahaha
Дори се говори, че не това е заглавието...още...ами кои още ще играят във филма...за какво ще иде реч..пълно..затъмнение! ooooh! ooooh! ooooh!

# 333
# 334
  • Мнения: 36 754
Кралице мислех, че само аз съм нетърпелива...но явно и вие сте така. Ами прекалиха с това затъмнение. За всички проекти снасяха на час по лъжичка, за да предизвикат интереса на зрителите, Ендемол мълчат.....За първи път виждам такова нещо. Ако ще започват снимките през септември, значи вече имат яснота за актьорския състав - предполагам, че кастингите са проведени, актьорите се знаят кои са, не виждам защо трябва да се пази такава тайна. А пък ако едва сега ще провеждат кастинги...повечето от актьорите вече са ангажирани...Не знам....дано да има сериал и наистина да започне през октомври....Скептицизма нещо ме е завладял....И да ви кажа честно, чай започнах да губя интерес още сега....
Един факт - на колажа на стар тв дори няма обща снимка на Еркан и Нургюл...Еркан е от снимка на промоцията на Стар тв, а Нургюл от снимка, която е от фотосесия може би....Не видях, как ще изглежда Гюлсерен в бъдещия проект....

# 335
# 336
# 337
# 338
# 339
# 340
  • Мнения: 7 044
     Здравейте мили, мои, много сте писали за един ден. Едва сега ви изчетох. Много новини. Благодаря на всички момичета за инфото.  Особени благодарности на Ани и Краличката ни.   Благодарим.

# 341
  • Мнения: 7 044
   Няма начин да не са се приготвили Ендемолци. Още по-вече стъпват за първи път на Турска сцена.  Ние в България си  ги знаем, но за Турция са нови.

Аз щах да търся  колко им са заемите от всички банки и Европа и Америка и не ми остана време с тези сладка.
 Сега ще ги търся да подам информация.

# 342
  • Мнения: 7 044
  Злати, златното момиче, здравей. Благодаря ти за  доброто отношение за моите  работи.

  Прекрасно си писала.  Така е. Децата са 9 месеца за кеф и после цял живот работа и грижи.

  Всичко на този свят се плаща.  И правенето на деца се плаща винаги....

  Да, ама пък си заслужава такова плащане.

# 343
  • Мнения: 7 044
    Ани, любима, чела съм, че Кюстендилските  сливи са много хубави, но не съм яла, защото тук няма.
   
    Ама пък череши, ябълки и круши от Кюстендил съм яла на поразия.

    Как да не са хубави, когато Кюстендил е " ЧУКУРОВА"  за България относно  плодовете, които произвежда.
    Приятна вечер.

# 344
  • Мнения: 7 044
     Отивам да търся борчовете на Ендемол.

Общи условия

Активация на акаунт