Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~94

  • 32 396
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 381
Всъщност, като чета..само тези кои имат втори сезони...тръгват от септември...
Нови заглавия...с трейлъри има ли вече..освен, този на Айча Бингьол..и Мете Х...новият.."Гюлтепето" ли беше..нещо..пообно..заглавието.. newsm78

# 241
# 242
  • Мнения: 7 044
Дълго лято..голяма почивка..беше, май не им тръгва..производството на толкова заглавия... newsm78 hahaha hahaha

Здравей, любима, и аз това си мисля. Те спряха рано сериала Дила ханъм. Дали не беше  в началото на май?

После този филм за фестивала за синдрома на Даун.

Друго не са снимали.

Започнах да се замислям дали не съм ви подвела с  превода от рускините, че Еркан е със семейството си на остров Мавриций. Да не би да са на Мадагаскар?  Ще го търся как беше на руски.

На остров Мавриций няма какво да гледат - няма  толкова екзотична   флора и фауна, както е в ЮАР.
 Надявах се да пишете нещо от Руекие Бостанджи.  Ходих във Фейса, но там не намерих нещо ново. Все стари работи.

Ами....нищо. Ще чакаме.

# 243
  • Мнения: 7 044

Ами, голяма сладурана си е Хатиджето. И е много разкрепостена. При нея няма скрупули. Браво!!!

Вероятно е от работата й като фотомодел.

Можеха с нашия Еркан да направят освободен  от еснафски предразсъдъци  разкошен  сериал, но нашето момче много се страхува.

Какво го правиха заради  Бахарата???  Беше се видял в чудо от тъста си!!!

# 244
  • Мнения: 7 044
                 Ходих да го гледам. Не съм сбъркала с превода. На руски е Маврикий - на български Мавриций.

Мислила съм си, че площта му е 20 000 кв.клм., а те били 2 000 кв. клм. Малко островче е.

Не си мисля, че Еркан е там толкова много дни. Те нали още от понеделник или вторник не изпращат снимки.

# 245
  • Мнения: 7 044
Краличке моя, ако искаш питай Рукието  къде са?  Тя нали е семейната им Пиарка?

# 246
# 247
  • Мнения: 4 381
Хареса ли си аватар, Сиси?..другото, не зависи от нас.. newsm78
Привет...  bouquet

# 248
# 249
  • Мнения: 36 772
Добра нощ от мен....

                 Ходих да го гледам. Не съм сбъркала с превода. На руски е Маврикий - на български Мавриций.

Мислила съм си, че площта му е 20 000 кв.клм., а те били 2 000 кв. клм. Малко островче е.

Не си мисля, че Еркан е там толкова много дни. Те нали още от понеделник или вторник не изпращат снимки.

Сиси, Еркан и семейството му сабили за кратко на острова...от там са снимките с подводницата. Еркан вече е в Истанбул. Снощи сложих едно видео на което той се "ригавеше"....Падругите коментираха, че казвал, че току що се върнал, а вече чакали да започне работа....
Ето една снимка на Еркан с неговия приятел....Еркан е качил снимката преди 2 часа....




Всъщност, като чета..само тези кои имат втори сезони...тръгват от септември...
Нови заглавия...с трейлъри има ли вече..освен, този на Айча Бингьол..и Мете Х...новият.."Гюлтепето" ли беше..нещо..пообно..заглавието.. newsm78


Да има фрагмани, но не съм се интересувала от кога започват излъчването.
Очаквах по-сериозни да бъдат Ендемол - все пак за първи път ще пробиват на един пренаситен пазар. Озадачиха ме много с това, че не пуснаха един сериал още през септември. Май само пушилката им е голяма. Няма да се изненадам, ако отложат с още месец нашия сериал, или пък изобщо не го осъществят....

# 250
# 251
  • Мнения: 36 772
От един разговор на Рукие и Дидем в туитър по време на снимките на игралния филм Нов свят, Дидем пишеше на Рукие, че тази година ще имат кратка почивка по време на празниците - ставаше въпрос за байрама, защото след това Еркан започва работа.....Но след празниците Еркан изненадващо замина на пътешествие до Африка...Не допускам, че Ендемол са отложили снимките на сериала, заради пътуването на Еркан....а и той самият не би го направил, ако снимките трябваше да започнат. Така, че топката е в полето на Ендемол....само да не ни вкарат на нас зрителите "гол"..... Grinning



Ferman Toprak instagram #
erkanpetekkaya abimle Adanada aile ziyaretinden hoş bir video

# 252
  • Мнения: 7 044


Сладуранки, още малко и ще съмне.  Черпя с мляко с нес кафе. Да ви е сладко.

# 253
# 254

Общи условия

Активация на акаунт