цикълат след противозачатъчните

  • 985
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 960
Здравейте момичета за втори път спирам противозачатъчните само че сега с умисъл де да забременея .Но тук идва проблема цикъла ми е нередовен преди си беше точен като часовник .дори и при първото спиране ,ходих на лекари двама здрава съм  мога да имам деца ,сега чакам и таткото да отиде на доктор .но 10 месеца осте не ми се нормализира идва си когато поиска последния път дори на 38 ден.Някой с подобен проблем.Моля помагайте ,Доктора казва че дори с нередовен цикъл пак мога да хвана .но ако аз имам  вина  Cry

# 1
  • Мнения: 2 052
И моят цикъл беше така. Никога не е бил редовен, нито преди, нито след противозачатъчните (пила съм няколко пъти различни видове заради гинекологични проблеми). В момента в който спра хапчетата и още на първия месец ми закъсняваше. Забременях 4 месеца след спирането на противозачатъчните. Цикълът ми беше на 40-45 дни. Така че можеш да забременееш и с нередовен цикъл. Хубаво е обаче да се намери причината за това закъснение. При мен беше кисти на яйчниците, но след последните хапчета всичко беше наред и пак ми закъсняваше, не можах да разбера на какво се дължи. След раждането стана точен като по часовник, точно на 28 дни, това вече 1 година и 3 месеца. Последният път обаче ми дойде на 35 ден, вероятно пак ще гадая кога ще ми дойде.
Успех, дано скоро да видиш двете чертички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт